اخبار فیلم و سریال

ماموریت غیرممکن 7 ؛ رکودرار باکس آفیس در افتتاحیه !

به تازگی، رکوردشکنی فیلم “ماموریت غیرممکن ۷” با بازی تام کروز، توجه بسیاری را به خود جلب کرده است. در این فیلم با عنوان “Mission: Impossible – Dead Reckoning”، استودیوی پارامونت تلاش دارد با فیلمی هیجان‌انگیز و سرگرم‌کننده، بیشترین فروش را کسب کند.

با افتتاحیه داخلی با درآمد ۹۰ میلیون دلاری در پنج روز اول، این فیلم قصد دارد چندین رکورد دیگر را نیز شکست دهد. با ما همراه باشید تا بیشتر با جزئیات و فروش فیلم “ماموریت غیرممکن ۷” آشنا شوید.

ماموریت: اولین نمایش رکوردشکنی Impossible 7

کروز این هفته به رم و لندن سفر کرد و در مراسم افتتاحیه فیلم شرکت کرد. «ماموریت غیرممکن 7» چهارشنبه 12 ژوئیه در آمریکای شمالی اکران می شود و طبق آخرین برآوردها فروش سه روزه 65 میلیون دلاری و پنج روزه 90 میلیون دلاری را به دست آورده است.

انتظار می رود که این دنباله پس از فیلم Top Gun: Maverick که سال گذشته 1.5 میلیارد دلار فروش داشت، موفقیت تجاری دیگری را به رزومه کروز اضافه کند. تماشاگران فیلم، اپیزود هفتم «ماموریت غیرممکن» را دنباله‌ای معنوی برای «ماوریک» می‌دانند، هرچند آن‌ها دو مضرب متفاوت هستند.

Mission: Impossible 7 عنوان افتتاحیه

فروش فیلم Mission: Impossible 7

«مأموریت غیرممکن – فال اوت» ۲۰۱۸ با افتتاحیه داخلی ۳ روزه ۶۱.۲ میلیون دلاری رکوردهای متعددی را در اختیار دارد و پس از آن Mission: Impossible II قرار دارد. با 57.8 میلیون دلار در سال 2002، “ماموریت: غیرممکن – ملت سرکش” با 55.5 میلیون دلار در سال 2015 “ماموریت: غیرممکن III” با 47.7 میلیون دلار در سال 2006، “مأموریت: غیرممکن” با 45.4 میلیون دلار در سال 1996 و “ماموریت GI Impossible:” با 12.8 میلیون دلار در سال 2011. می گیرند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این سایت توسط reCAPTCHA و گوگل محافظت می‌شود حریم خصوصی و شرایط استفاده از خدمات اعمال.

The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.

دکمه بازگشت به بالا