فیلم و سریالفیلم و سریال خارجی

تریلر فیلم فیوریوسا: حماسه مکس دیوانه منتشر شد + تاریخ انتشار

«مد مکس: فیوریوسا» پیش درآمدی بر فیلم تحسین‌شده «جاده خشم» محصول سال ۲۰۱۵ است و به ریشه‌های شخصیت «Imperator Furiosa» با بازی شارلیز ترون می‌پردازد.

در فیلم «جاده خشم» فوریوسا که یکی از کاپیتان‌های «Immortan Joe» است، علیه او شورشی می‌کند و راهی سفری پرمخاطره می‌شود. در این مسیر، او با مکس دیوانه متحد می‌شود و آن‌ها با عبور از سرزمین‌های بایر و مقابله با خطرات متعدد، جان خود را نجات می‌دهند.

«فیوریوسا: حماسه مکس دیوانه» با کارگردانی جرج میلر و نویسندگی مشترک او با داگ میچل، مراحل تولید را به‌طور کامل پشت‌سر گذاشته و به زودی اکران خواهد شد. از آن‌جایی که این فیلم یک پیش درآمد است، شارلیز ترون در نقش فوریوسا حضور نخواهد داشت و این نقش را در این نسخه، آنیا تیلور جوی ایفا می‌کند.

با نزدیک شدن به زمان اکران، انتظار می‌رود این فیلم جدید با گسترش دنیای «مکس دیوانه» و روایت داستانی جذاب، طرفداران این مجموعه را به وجد آورد.

تریلر فیوریوسا – Furiosa: A Mad Max Saga

انتشار تریلرهای فیلم فیوریوسا، هیجان طرفداران این مجموعه را به اوج رساند و اولین نگاه اجمالی به این فیلم مورد انتظار را به نمایش گذاشت. این تریلر پر از صحنه‌های اکشن حماسی بود که به‌طور قطع در فیلم نیز شاهد آن‌ها خواهیم بود. در این تریلر، تماشاگران برای اولین‌بار با نسخه جوان‌تر فیوریوسا و همچنین شخصیت شرور داستان، «دمانتوس» با بازی کریس همسورث، آشنا شدند.

همانند دیگر فیلم‌های «مکس دیوانه»، در این تریلر نیز شاهد چشم‌اندازهای وسیع و خیره‌کننده‌ای هستیم. همچنین، کارگردانی صحنه‌های اکشن با استفاده از نماهای خاص، بر هیجان و جذابیت فیلم می‌افزاید.

هنوز مشخص نیست که آیا تریلرهای دیگری از این فیلم منتشر خواهد شد یا خیر؛ اما همین تریلرها نیز برای افزایش شور و اشتیاق طرفداران برای تماشای «فیوریوسا» یکی از بهترین فیلم های 2024 کافی بوده‌اند.

آخرین اخبار درباره فیلم Furiosa

Furiosa A Mad Max Saga Latest News

با نزدیک شدن به تاریخ اکران «حماسه مکس دیوانه» از بهترین فیلم های اکشن 2024، خبرهای جدیدی از نمایش اولیه صحنه‌هایی از این فیلم در CinemaCon منتشر شده است. این صحنه‌های اختصاصی که درحال‌حاضر برای عموم قابل مشاهده نیستند، داستان گذشته فوریوسا را در سه بخش روایت می‌کنند.

در بخش اول، دوران کودکی فوریوسا و ربوده شدن او توسط Dementus (با بازی کریس همسورث) را شاهد هستیم. در بخش دوم، فروخته شدن او به Immortan Joe را می‌بینیم و در بخش سوم، صحنه‌های اکشن هیجان‌انگیزی با حضور فوریوسا به نمایش درمی‌آید.

هنوز مشخص نیست که آیا پیش از اکران فیلم در ماه مه، تریلرهای دیگری نیز منتشر خواهد شد یا خیر. انتظار می‌رود با انتشار این صحنه‌ها و تریلرهای احتمالی، هیجان و کنجکاوی طرفداران این مجموعه فیلم‌ها بیش از پیش افزایش یابد و آن‌ها را برای تماشای نسخه اصلی آماده کند.

تاریخ انتشار فیلم فیوریوسا: حماسه مکس دیوانه – Furiosa: A Mad Max Saga

Furiosa A Mad Max Saga Release Date

این اثر در تاریخ 24 مه 2024 راهی پرده سینماها خواهد شد. اکران این فیلم که در ابتدا برای سال 2023 برنامه‌ریزی شده بود، به‌دلیل تاخیر در روند تولید و به‌هم ریختن برنامه اکران برادران وارنر به تعویق افتاد.

علاقه‌مندان به تماشای فیلم‌های «مکس دیوانه» می‌توانند پیش از اکران این اثر، به تماشای قسمت‌های قبلی این مجموعه بپردازند.

انتظار می‌رود فیلم خارجی مدمکس 2 با داستانی جذاب و دنیای بصری خیره‌کننده، طرفداران این مجموعه را به وجد آورد و به یکی از پرفروش‌ترین فیلم‌های سال 2024 تبدیل شود.

لازم‌به‌ذکر است که کارگردان جورج میلر قصد دارد این پیش‌درآمد را در تاریخ 14 می 2024، تقریباً دو هفته قبل از اکران در ایالات متحده، در جشنواره کن 2024 به نمایش بگذارد.

  • تاریخ اکران فیلم «خشمگین: حماسه‌ای از مکس دیوانه» : 24 می 2024

بازیگران Furiosa: A Mad Max Saga

Furiosa A Mad Max Saga Cast

بازیگران فیلم آخرالزمانی «حماسه مکس دیوانه» ترکیبی از ستارگان شناخته‌شده و چهره‌های جدید هستند؛ اما بدون‌شک، حضور بازیگر نقش اصلی، بیش از همه جلب‌توجه می‌کند.

آنیا تیلور-جوی در نقشی که پیش از این توسط شارلیز ترون در فیلم «جاده خشم» به‌تصویر کشیده شده بود، ایفای نقش «Imperator Furiosa» را برعهده خواهد داشت. انتخاب تیلور-جوی برای این نقش جسورانه و هوشمندانه است و به نوعی پاسخی به درخواست‌های مکرر طرفداران برای ساخت پیش درآمدی از این فیلم به‌حساب می‌آید.

در این فیلم، کریس همسورث در نقشی کاملاً متفاوت از شخصیت‌های قهرمانانه همیشگی‌اش، در قامت «Warlord Dementus» ظاهر می‌شود. او جدیدترین شرور دنیای «مکس دیوانه» است و بی‌شک حضور او در این فیلم، هیجان و جذابیت آن را دوچندان خواهد کرد. علاوه‌براین دو ستاره اصلی، بازیگران شناخته‌شده دیگری نیز در این فیلم حضور دارند که ازجمله آن‌ها می‌توان به موارد زیر اشاره کرد. همچنین در مقاله بیوگرافی بازیگران فیلم فیوریوسا می‌توانید بیشتر با هنرپیشگان این اثر آشنا شوید.

  • آنیا تیلور جوی در نقش امپراتور فوریوسا
  • کریس همزوورث در نقش جنون جنگ سالار
  • ناتان جونز در نقش ریکتوس ارکتوس
  • آنگوس سیمپسون در نقش مکانیک آلی
  • دانیل وبر در نقش پسر جنگ
  • لاچی هولم در نقش جاودانه جو
  • تام برک
  • آلیلا براون
  • کوادن بیلز

جزئیات داستان فیوریوسا: حماسه مکس دیوانه – Furiosa: A Mad Max Saga

Furiosa A Mad Max Saga Story Details

همانند دیگر آثار مجموعه «مکس دیوانه»، «Furiosa: A Mad Max Saga» نیز با تکیه بر شخصیت‌های قدرتمند و صحنه‌های اکشن مهیج، مخاطبان را پایبند خود می‌کند.

این فیلم اکشن ۱۵ سال پیش از وقایع «جاده خشم» روایت می‌شود و ماجرای فیوریوسا جوان را دنبال می‌کند. داستان از ربوده شدن او از «مکان سبز» که محل زندگی گروهی از مادران است، آغاز می‌شود. او به دست «Immortan Joe» می‌افتد که بر منطقه حکومت می‌کند.

پس از فرار از چنگ یک گروه موتورسوار بی‌رحم به رهبری «Warlord Dementus»، فیوریوسا برای بازگشت به «سیتادل» سفری خطرناک را آغاز می‌کند. در این شهر، دو گروه خشن برای تصاحب قدرت باهم درگیر جنگی خونین هستند.

هنوز جزئیات زیادی از فیلمنامه فاش نشده است؛ اما باتوجه‌به سابقه درخشان کارگردان مشهور هالیوودی جرج میلر می‌توان انتظار داشت که شاهد دنیایی آخرالزمانی خیره‌کننده و داستانی جذاب با محوریت شخصیت فیوریوسا باشیم.

نگاهی اجمالی به فیلم Furiosa: A Mad Max Saga

فیوریسا: حماسه مکس دیوانه داستانی اکشن و ماجراجویانه را روایت می‌کند که به ریشه‌های شخصیت فوریوسای سرسخت و بی‌باک می‌پردازد.

داستان فیلم در ابتدای «پایان جهان» آغاز می‌شود. فوریوسا در این برهه از زمان ربوده شده و به نزد یک جنگ سالار قدرتمند برده می‌شود. او از این پس مجبور است برای این جنگ سالار بی‌رحم کار کند.

فوریوسا برای پیدا کردن راهی برای بازگشت به خانه، خود را با دنیای خشن و بی‌رحم جدیدی که در آن گرفتار شده است، وفق می‌دهد و در این مسیر، به شخصیتی تبدیل می‌شود که در «جاده خشم» دیده‌ایم.

غزل شباهنگ

من تازه‌واردِ دنیای جذاب تولید محتوا هستم و حدود یک سال می‌شه که توی این حوزه فعالیت می‌کنم. هر روز چیزهای جدیدی یاد می‌گیرم و سعی می‌کنم خودم رو به‌روز نگه دارم. هنوز خیلی مونده تا به یه تولیدکننده محتوای حرفه‌ای تبدیل بشم؛ اما عاشق این کار هستم و با اشتیاق تلاش می‌کنم که بهتر بشم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این سایت توسط reCAPTCHA و گوگل محافظت می‌شود حریم خصوصی و شرایط استفاده از خدمات اعمال.

The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.

دکمه بازگشت به بالا