زمان پخش فیلم و سریال‌ها

زمان پخش سریال عروسکی جزیره جادویی پیکولو در فیلیمو【ساعت تکرار + داستان】

در سال‌های اخیر، در کشور ما تولید آثاری نظیر فیلم و سریال برای کودکان و نوجوانان پیشرفت چشم‌گیری کرده است‌. برخی چهره‌های معروف مانند ایرج طهماسب و مرضیه برومند، در سال‌های گذشته آثار ارزشمندی را برای گروه سنی کودک و نوجوان خلق کرده‌اند. با این حال، تعداد آثار موجود در زمینه سریال کودک و نوجوان هنوز محدود است.

فیلیمو در تابستان سال ۱۴۰۲ با یک سریال جذاب به نام “پیکولو” در خدمت مخاطبان گروه سنی بالای ۶ سال قرار دارد. این سریال مجموعه‌ای جذاب است که شخصیت‌های عروسکی جذابی را به مخاطبانش معرفی می‌کند. در این سریال، به سفری به جزیره جادویی پیکولو دعوت می‌شویم و با شخصیت‌های جذاب آن آشنا می‌شویم.

در ادامه مقاله زمان پخش سریال عروسکی جزیره جادویی پیکولو با ویدو همراه باشید.

خلاصه داستان سریال عروسکی جزیره جادویی پیکولو

در سریال پیکولو، داستان از جایی شروع می‌شود که پیکی، شخصیت اصلی سریال، با استفاده از پالاگرایدر در حال پرواز است. اما به دلیل قرعه کار، به داخل جزیره جادویی پیکولو سقوط می‌کند. پیکی در ابتدا نمی‌داند که چگونه به جزیره رسیده است، اما بعدها متوجه می‌شود که جزیره او را به داخل خود کشیده است.

یکی از ویژگی‌های جالب این جزیره وجود گل رز جادویی است. هر زمان که موجودی جدیدی به جزیره می‌آید، گلبرگ‌های جدیدی در رز ظاهر می‌شوند و ساکنان جزیره به همین ترتیب متوجه حضور پیکی می‌شوند.

در ابتدا پیکی متوجه می‌شود که حافظه خود را از دست داده است و هیچ‌چیزی از گذشته‌اش به یاد نمی‌آورد. اما با پذیرفته شدن به عنوان یکی از شهروندان جزیره پیکولو، او باید زندگی جدیدی را تجربه کند و در کنار موجودات متنوعی که جزیره پر از آن‌هاست، ماجراهای شگفت انگیزی را تجربه کند.

در طول سریال، پیکی با شخصیت‌های مختلفی در جزیره آشنا می‌شود و دوست می‌شود. او در تلاش است تا به یاد آوردن گذشته‌اش و کمک به دوستانش در مشکلاتشان کمک کند. سریال پیکولو با محتوای مناسب برای گروه سنی کودکان و نوجوانان است و با طراحی جذاب جزیره و شخصیت‌های عروسکی، مخاطبان خود را به خود جذب می‌کند.

زمان پخش جزیره جادویی پیکولو

اولین قسمت سریال جزیره جادویی پیکولو در تاریخ ۱۰ تیر سال ۱۴۰۲ در فیلمو پخش شد و از همان ابتدا بسیار مورد استقبال قرار گرفت. این سریال هر شنبه رأس ساعت ۸ صبح از پلتفرم فیلیمو در حال پخش است.

  • روز پخش سریال جزیره جادویی پیکولو از فیلیمو: شنبه
  • زمان پخش سریال جزیره جادویی پیکولو از  فیلیمو: ساعت 08:۰۰

بیشتر بخوانید:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این سایت توسط reCAPTCHA و گوگل محافظت می‌شود حریم خصوصی و شرایط استفاده از خدمات اعمال.

The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.

دکمه بازگشت به بالا