اخبار فیلم و سریال

واکنش عجیب جیمز کامرون کارگردان تایتانیک به مرگ خدمه زیردریایی

اخیراً واکنش جیمز کامرون به مرگ خدمه زیردریایی تایتان باعث جلب توجه بسیاری شده است. در اینجا، به نظر جیمز کامرون درباره داستان زیردریایی گمشده، پرداخته خواهد شد.

«جیمز کامرون» سکوت خود را در مورد ناپدید شدن و سپس تایید مرگ سرنشینان زیردریایی توریستی «تیتان» متعلق به شرکت «Oceangate» شکست و در مصاحبه با «بی بی سی» و «ای بی سی» گفت که می تواند. این حادثه را “هضم” نکنید. همراه با جزئیات واکنش جیمز کامرون به ماجرای زیردریایی گم شده ما پرداخت می کنیم

واکنش جیمز کامرون به مرگ خدمه زیردریایی تایتان

پنجشنبه شب هفته جاری مقامات رسمی تایید کردند که زیردریایی «تیتان» که از 18 ژوئن برای بازدید از لاشه کشتی تایتانیک در اعماق اقیانوس اطلس ناپدید شده بود، منفجر شد و هر پنج سرنشین آن کشته شدند.

نظر جیمز کامرون در مورد داستان زیردریایی گم شده

کامرون 68 ساله که سی و سه بار از کشتی غرق شده تایتانیک بازدید کرده است، در مصاحبه ای با ABC می گوید:

بسیاری از اعضای جامعه در مورد این زیردریایی ابراز نگرانی کرده بودند. “چند نفر از افراد کلیدی در جامعه مهندسی معدن عمیق حتی به شرکت نامه نوشتند و گفتند که کاری که انجام می دهند برای حمل مسافر بیش از حد آزمایشی است و نیاز به مجوز و غیره دارد.” .

واکنش جیمز کامرون به ماجرای زیردریایی گم شده

این فیلمساز ادامه می دهد:

“من از شباهت با فاجعه تایتانیک شگفت زده شدم، جایی که کاپیتان هشدار می دهد کوه یخ در راه است، اما در شب به سمت میدان یخ با سرعت می رود و بسیاری از مردم را می کشد. برای ما، این یک تراژدی بسیار مشابه است که در آن هشدارها نادیده گرفته می شوند. و دقیقاً در همان مکان اتفاق می‌افتد، با تمام غواصی‌هایی که در سرتاسر جهان در جریان است، به نظر من باورنکردنی است. این واقعاً سورئال است.”

کامرون می گوید:

“من بارها آنجا بوده ام. سی و سه بار شیرجه زده ام و اتفاقاً حساب می کنم که بیشتر از خود ناخدا در کشتی بوده ام.”

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا