فناورینرم افزار و اپلیکیشن

اپلیکیشن گذاشتن آهنگ روی ویدیو برای اندروید و IOS ؛ 10+ عنوان با دانلود بالا

ممکن است برای شما به عنوان یک کاربر اندروید یا یک کاربر IOS پیش‌آمده باشد که بخواهید آهنگ موردعلاقه‌تان را روی ویدیویی بگذارید یا می‌خواهید کلیپی را ویرایش کنید و صدای آن را تغییر دهید اما نمی‌دانید که کدام اپلیکیشن گذاشتن آهنگ روی ویدیو مناسب است.

امروزه اپلیکیشن‎ های زیادی برای این اهداف وجود دارد. مشکلی که وجود خواهد داشت این است که امکان دارد با گزینه‌های زیادی در این رابطه برخورد کنید ولی واقعاً ندانید که کدام اپلیکیشن بهترین نتیجه را می‌دهد.

در این مقاله قصد داریم به معرفی چندین اپلیکیشن گذاشتن آهنگ روی ویدیو برای اندروید و IOS بپردازیم که برای این هدف ما بهترین‌ها را برای شما آماده کرده‌ایم.

با بررسی اپلیکیشن ‎های زیر دیگر نیازی به جستجو در فروشگاه‌های اپلیکیشن مانند گوگل پلی، اپ استور و غیره برای پیدا کردن یک اپلیکیشن خاص ندارید و می‌توانید از کیفیت اپلیکیشن‎ های معرفی شده در این مطلب اطمینان حاصل کنید.

5 اپلیکیشن گذاشتن آهنگ روی ویدیوی برای اندروید

در ادامه مقاله 11 اپلیکیشن برتر اندروید برای گذاشتن آهنگ روی ویدیو معرفی شده است که می‌توانند نیازهای کاربر را به خوبی پوشش دهند.

اپلیکیشن آهنگ گذاشتن روی ویدیو PowerDirector

1- اپلیکیشن آهنگ گذاشتن روی ویدیو PowerDirector

PowerDirector یک ویرایشگر ویدیویی قدرتمند است که به شما این امکان را می‌دهد موسیقی و جلوه‌های صوتی را به فیلم‌های خود اضافه کنید. PowerDirector دارای ابزارهای ویرایشی فراوانی ازجمله میکسر صوتی است که امکان گذاشتن آهنگ روی فیلم‌ها را برای شما بسیار آسان می‌کند.

همچنین PowerDirector دارای یک کتابخانه قوی از جلوه‌های صوتی و آهنگ‌های مختلف و جذاب است. تنها نقطه‌ضعف PowerDirector این است که می‌تواند برای مبتدیان کمی کار با آن سخت باشد، زیرا ویژگی های زیادی برای یادگیری در این اپلیکیشن وجود دارد.

Download Google Play

اپلیکیشن ویرایش ویدیو VivaVideo

2- اپلیکیشن ویرایش ویدیو VivaVideo

VivaVideo یک ویرایشگر ویدیویی با کاربری آسان و طیف گسترده‌ای از ویژگی‌ها است. این اپلیکیشن نیز دارای یک کتابخانه موسیقی داخلی بوده که می‌توانید از آن برای اضافه کردن آهنگ به ویدیوهای خود استفاده کنید. همچنین دارای طیف گسترده‌ای از جلوه‌های ویدیویی، انتقال و همپوشانی متن با آهنگ است.

تنها نقطه‌ضعف VivaVideo شاید این باشد که می‌تواند در دستگاه‌های قدیمی بسیار کند عمل کند در غیر این صورت می‌توان نام این اپلیکیشن را در فهرست 11 اپلیکیشن برتر اندروید برای گذاشتن آهنگ روی ویدیو آورد.

Download Google Play

3- اپلیکیشن گذاشتن آهنگ روی فیلم Video Show

3- اپلیکیشن گذاشتن آهنگ روی فیلم Video Show

VideoShow نیز یک ویرایشگر ویدیویی قدرتمند و در عین حال آسان برای استفاده و گذاشتن صدا روی ویدیو است. VideoShow دارای بیش از 100 آهنگ موسیقی رایگان بوده که می‌توانید از آن در ویدیوهای خود استفاده کرده و همچنین آهنگ‌های شخصی خو را نیز به این مجموعه اضافه کنید.

این اپلیکیشن اندروید همچنین دارای طیف گسترده‌ای از جلوه‌های ویدیویی و همپوشانی متن با آهنگ و فیلم است که می‌توان با آن کلیپ‌های حرفه‌ای درست کرد. نقطه‌ضعف VideoShow این است که کتابخانه موسیقی به اندازه برخی از برنامه‌های دیگر در این لیست گسترده نیست.

Download Google Play

اپلیکیشن اندروید ویرایش ویدیو KineMaster

4- اپلیکیشن اندروید ویرایش ویدیو KineMaster

کاین مستر یک ویرایشگر ویدیویی قدرتمند با طیف گسترده‌ای از ویژگی‌ها است. اپلیکیشن کاین مستر نیز دارای کتابخانه‌ای از موسیقی‌های بدون حق کپی‌رایت است که می‌توانید در ویدیوهای خود از آن استفاده کنید.

این اپلیکیشن همچنین دارای طیف وسیعی از جلوه‌های ویدیویی و پوشش متن همراه با ویدیو و آهنگ است. یادگیری کار با KineMaster و شناخت تمام ویژگی‌های آن ممکن است برای افراد مبتدی سخت باشد و شاید این تنها نقطه‌ضعف این اپلیکیشن به‌حساب می‌آید.

Download Google Play

اپلیکیشن ویرایش فیلم FilmoraGo

5- اپلیکیشن ویرایش فیلم FilmoraGo

FilmoraGo یک ویرایشگر ویدیویی قدرتمند با رابط کاربری ساده برای گذاشتن آهنگ روی ویدیو در اندروید است. این اپلیکیشن نیز دارای بیش از 200 آهنگ و موسیقی پیش‌فرض برای گذاشتن آهنگ روی فیلم‌ها است و همچنین کاربر می‌تواند در کنار آن‌ها از آهنگ‌های شخصی خود نیز استفاده کند.

این اپلیکیشن نیز دارای طیف وسیعی از جلوه‌های ویدیویی و پوشش متن همراه با آهنگ و فیلم است که این ویژگی آن را به انتخابی برتر برای ساخت کلیپ‌های حرفه‌ای تبدیل می‌کند. تنها نقطه‌ضعف FilmoraGo نیز این است که در دستگاه‌های قدیمی بسیار کند عمل می‌کند. در غیر این صورت می‌توان نام آن را در فهرست بهترین اپلیکیشن های اندروید برای گذاشتن آهنگ روی ویدیو آورد.

Download Google Play

5 اپلیکیشن آهنگ گذاشتن روی ویدیو برای IOS

در این بخش 7 اپلیکیشن IOS برای گذاشتن آهنگ روی ویدیوها معرفی خواهد شد که هر کدام از آن‌ها مزایا و معایب خاص خودشان را دارند.

اپلیکیشن Videoleap برای گذاشتن آهنگ روی ویدیو در IOS

1- اپلیکیشن Videoleap ؛ برای گذاشتن آهنگ روی ویدیو در IOS

Videoleap یک برنامه قدرتمند ویرایش ویدیو و انیمیشن با ویژگی‌های مختلف برای افزودن موسیقی و آهنگ در سیستم‌عامل IOS است. رابط کاربری آسان یکی از بزرگ‌ترین مزایای اپلیکیشن ویدیولیپ برای استفاده آن به‌حساب می‌آید.

این اپلیکیشن IOS برای گذاشتن آهنگ روی ویدیو همچنین از طیف گسترده‌ای از فرمت‌های صوتی پشتیبانی می‌کند و به کاربران امکان می‌دهد موسیقی و آهنگ‌ها را از منابع مختلف اضافه کنند. علاوه بر این، اپلیکیشن مذکور دارای کتابخانه‌ای از موسیقی و جلوه‌های صوتی بدون حق کپی‌رایت است.

Download App Store

اپلیکیشن Magisto برای گذاشتن آهنگ روی فیلم

2- اپلیکیشن Magisto ؛ برای گذاشتن آهنگ روی فیلم

Magisto یک برنامه ویرایش ویدیویی محبوب است که به کاربران امکان می‌دهد به‌راحتی موسیقی و آهنگ را به ویدیوهای خود اضافه کنند. Magisto انواع ابزارهای ویرایش، انتقال و همچنین دسترسی به کتابخانه‌ای از موسیقی و جلوه‌های صوتی بدون حق کپی‌رایت را ارائه می‌دهد. علاوه بر این، Magisto دارای یک ویژگی منحصربه‌فرد است که به کاربران اجازه می‌دهد از عکس‌های خود کلیپ‌های بسیار جذابی بسازند.

تنها مشکل این اپلیکیشن در IOS این است که برای کاربران معمولی امکان حذف واترمارک در ویدیو وجود ندارد و همچنین امکانات آن نسبت به نسخه پولی این اپلیکیشن محدودتر است.

Download App Store

اپلیکیشن Splice

3- اپلیکیشن Splice

Splice یک ویرایشگر ویدیویی قدرتمند و کاربرپسند با ویژگی‌های متنوع برای افزودن موسیقی و آهنگ در سیستم‌عامل IOS است. Splice دارای کتابخانه‌ای از موسیقی و جلوه‌های صوتی جذاب بوده و همچنین پشتیبانی از طیف گسترده‌ای از فرمت‌های صوتی را ارائه می‌دهد. علاوه بر این، Splice دارای یک ویژگی منحصربه‌فرد است که به کاربران امکان می‌دهد صدای خود را ضبط کرده تا آن را به ویدیوها اضافه کنند.

مانند گزینه بالا مشکل این اپلیکیشن گذاشتن آهنگ روی ویدیو این است که برای کاربران معمولی امکان حذف واترمارک در ویدیو وجود ندارد و همچنین امکانات آن نسبت به نسخه پولی این اپلیکیشن محدودتر است.

Download App Store

اپلیکیشن ویرایش ویدیو Videoshop در IOS

4- اپلیکیشن ویرایش ویدیو Videoshop در IOS

Videoshop یک برنامه محبوب ویرایش ویدیو با ویژگی‌های مختلف برای افزودن موسیقی و آهنگ به ویدیو به‌حساب می‌آید. Videoshop نیز دارای بسته های موسیقی و جلوه‌های صوتی بسیار جذاب و دل‌نشین است.

همچنین امکان ساخت ویدیو کلیپ، از عکس‌های گالری با این اپلیکیشن وجود دارد و از فرمت‌های مختلفی از عکس، ویدیو و موسیقی پشتیبانی می‌کند. این اپلیکیشن نیز در دو نسخه پولی و رایگان ارائه می‌شود که امکانات گزینه پولی آن بسیار بیشتر است.

Download App Store

اپلیکیشن گذاشتن آهنگ روی فیلم فلیپاگرام - Flipagram در IOS

5- اپلیکیشن گذاشتن آهنگ روی فیلم فلیپاگرام در IOS

Flipagram یک برنامه ویرایش ویدیو است که به کاربران این امکان را می‌دهد تا به‌راحتی موسیقی و آهنگ را به ویدیوهای خود اضافه کنند. Flipagram دارای کتابخانه‌ای از موسیقی و جلوه‌های صوتی است و به کاربر اجازه می‌دهد بدون حق کپی‌رایت از آن‌ها استفاده کند.

همچنین امکان ساخت کلیپ ویدیوهای جذاب با طیف وسیعی از جلوه‌های ویدیویی در این اپلیکیشن وجود دارد. این اپلیکیشن گذاشتن آهنگ روی ویدیو نیز در دو نسخه رایگان و پولی ارائه می‌شود اما کارهایی که با نسخه پولی قابل انجام است حرفه‌ای تر هستند.

Download App Store

سخن پایانی

افزودن موسیقی و آهنگ به ویدیوها در اندروید و IOS با اپلیکیشن‎های زیادی انجام می‌شود که ما در این مطلب 5 تا از بهترین اپلیکیشن اندروید برای گذاشتن موسیقی روی ویدیو و 5 تا اپلیکیشن IOS برای گذاشتن آهنگ روی ویدیو را به شما کاربران عزیز معرفی کردیم.

در حالی که برنامه‌های فوق هرکدام مزایا و معایب خاص خود را دارند، مطمئناً شما گزینه موردعلاقه خود را در بین گزینه‌های بالا پیدا خواهید کرد. امیدواریم که مطلب فوق در رابطه با معرفی اپلیکیشن آهنگ گذاشتن روی ویدیو در اندوید و IOS برای شما مفید واقع شده باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا