اخبار فیلم و سریالاخبار سینما و هنرمندان جهان

نظر ادریس البا درباره واکنش‌های نژادپرستانه جیمز باند

ادریس البا می‌گوید که واکنش‌های نژادپرستانه باعث شد علاقه‌اش به جیمز باند را از دست بدهد.
یکی از محبوب‌ترین انتخاب‌هایی که طرفداران برای انتخاب بازیگران فانتزی برای جیمز باند بعدی داشته اند ادریس البا بوده است.

یکی از پیشنهادهای محبوب طرفداران برای بازیگری نقش جیمز باند بعدی، ایدریس البا بوده است. نام ستاره سریال لوتر به عنوان کسی که بسیاری از طرفداران می‌خواهند او را به عنوان ۰۰۷ ببینند، چندین سال است که مطرح شده و با ادامه فرآیند بازیگری برای نقش جیمز باند، هنوز هم بسیاری از مردم برای انتخاب البا پافشاری می‌کنند. با این حال، در این نقطه، البا به نقش باند بیشتر از آنچه که قبلاً بود، علاقه‌ای ندارد، که باعث می‌شود احتمال اینکه این پیشنهاد محبوب به واقعیت تبدیل شود، کمتر شود.

طبق گزارشات، این بازیگر در یک مصاحبه جدید در پادکست SmartLess درباره شایعات جیمز باند صحبت کرد. او به یاد دارد که چقدر احساس قدردانی داشت که طرفداران او را به دنبال نقش باند، پس از پایان دوره دانیل کریگ، پیشنهاد می‌دادند. با توجه به محبوبیت بی‌نظیر و دائمی این مجموعه، البا به یاد دارد که این یکی از لحظاتی بود که باعث شد او احساس رسیدن به “قله” حرفه‌ بازیگری خود را داشته باشد.

البا توضیح می‌دهد:

حقیقت این است که برای مدت طولانی من به خاطر این موضوع بسیار تشویق شده بودم. من فکر می‌کردم: «این خیلی جالب است! جیمز باند …» ما همه بازیگر هستیم و نقشش را می‌فهمیم. این یکی از نقش‌های پرطرفدار است. از شما برای بازی در نقش جیمز باند درخواست شود مثل “خوب، شما به قله رسیدید” است. این یکی از آن چیزهایی است که تمام دنیا در آن هم نظر است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این سایت توسط reCAPTCHA و گوگل محافظت می‌شود حریم خصوصی و شرایط استفاده از خدمات اعمال.

The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.

دکمه بازگشت به بالا