بیوگرافی و تاریخچه

بیوگرافی حورا سادات یوتیوبر افغان + حواشی قتل او

حورا سادات یکی از زنان کابلی فعال در یوتیوب بود که به عنوان یوتیوبر زن افغان شناخته می‌شد. در این مطلب از ویدو به بررسی بیوگرافی حورا سادات یوتیوبر افغان، همسر او، پشت پرده به قتل رسیدن او پرداخته‌ایم.

این زن جوان افغان دوشنبه 30 مرداد به طرز مشکوکی به قتل رسید. برخی از دوستان و همکاران حورا سادات طالبان را متهم به این قتل می‌کنند و برخی دیگر بر این عقیده هستند که ممکن است شوهر او مسبب قتل حورا باشد.

بیوگرافی حورا سادات

حورا سادات، یک یوتیوبر معروف در افغانستان بود که در سن 27 سالگی به دست افراد ناشناس به قتل رسید. خبر مرگ و قتل او باعث نگرانی‌های فراوانی در شبکه‌های اجتماعی افغانستان شده است.

حورا سادات، یکی از جوانان افغانستانی بود که در حوزه فضای مجازی و یوتیوب فعالیت داشت. ویدیوهای او درباره مشکلات اجتماعی بسیار بازدید بالایی داشتند.

او به عنوان یک خبرنگار و یوتیوبر حرفه‌ای در افغانستان شناخته می‌شد. حورا با تولید مستندها و مصاحبه‌های جنجالی موفق شد توجه زیادی را به خود جلب کند و تعداد زیادی دنبال‌کننده به دست آورد. او با تولید برنامه‌هایی با محتواهای اجتماعی در شهر کابل، موضوعات و مشکلات مختلف را به چالش کشید.

روابط عاطفی حورا سادات

او با فردی به نام لطیف که او هم از تبار افغان است، ازدواج کرده بود.

فعالیت حورا سادات در یوتیوب

بعد از بازگشت طالبان به قدرت، برخی از خبرنگارانی که شغل خود را از دست داده بودند به تاسیس کانال‌های یوتیوب روی آوردند.

در این بین، برخی زنان از جمله حورا سادات، مصاحبه‌هایی با افراد مختلف در کابل و شهرهای دیگر داشت و آن‌ها را در کانال یوتیوب خود منتشر می‌کرد.

حورا به مناطق مختلف شهر می‌رفت و با مغازه‌داران، خانواده‌ها و افراد مختلف در بازارهای کابل درباره زندگی و روزمره‌شان مصاحبه می‌کرد.

دلیل فوت حورا سادات 

دلیل فوت حورا سادات 

بعد از انتشار گسترده خبر مرگ حورا سادات در تاریخ ۳۰ مرداد در فضای مجازی و ادعاهای برخی افراد این قتل را به طالبان نسبت دادند و برخی دیگر اعتقاد داشتند شوهر او به عنوان فردی متعصب ممکن است عامل این جنایت باشد؛ زیرا او مخالف فعالیت‌های همسرش در پلتفرم یوتیوب بود.

در حالی که طالبان این اتهام را رد می‌کنند، خالد زدران، سخنگوی پلیس طالبان در کابل اعلام کرد که دو نفر از جمله یک زن را به اتهام قتل حورا سادات دستگیر کرده‌اند. زدران اعلام کرد که حورا سادات سه روز قبل در منطقه ۱۸ کابل، توسط افراد ناشناس به قتل رسیده است.

تاکنون خانواده حورا سادات اظهاراتی درباره قتل او منتشر نکرده‌اند. سخنگوی پلیس طالبان جزئیات بیشتری را منتشر نکرد، اما افزود که تحقیقات درباره نحوه و عوامل قتل او در حال بررسی است.

بعضی از یوتیوبرها در افغانستان پس از تایید خبر کشته شدن حورا سادات با انتشار ویدیوهایی تسلیت و تأسف خود را اعلام کرده و از مسئولان خواسته‌اند تا عاملان قتل او را شناسایی و مجازات کنند.

آیدی اینستاگرام حورا سادات

آیدی اینستاگرام حورا سادات

با آیدی hora.sadat.official می‌توانید به پیج اینستاگرام حورا سادات یوتیوبر افغان دسترسی داشته باشید.

آلبوم تصاویر حورا یوتیوبر افغان

آلبوم تصاویر حورا یوتیوبر افغان آلبوم تصاویر حورا یوتیوبر افغان آلبوم تصاویر حورا یوتیوبر افغان آلبوم تصاویر حورا یوتیوبر افغان

بیشتر بخوانید:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این سایت توسط reCAPTCHA و گوگل محافظت می‌شود حریم خصوصی و شرایط استفاده از خدمات اعمال.

The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.

دکمه بازگشت به بالا