اخبار فیلم و سریال

ویدیو لو رفته از هانده ارچل و دوست پسرش در عروسی

هانده ارچل و دوست پسرش در مراسم عروسی ادا آژه شرکت کردند و یک ویدئو از استقبال هاکان سابانجی به همراه مهمانان عروسی منتشر شده است.

هانده ارچل در آغوش دوست پسرش در عروسی ادا آژه

هانده ارچل و دوست پسرش در عروسی ادا آژه

حضور هانده ارچل و هاکان سابانجی در عروسی ادا آژه نشان از صمیمیت هانده و ادا دارد. هانده ارچل با انتشار مطلبی عروسی ادا آژه را تبریک گفت و برای این زوج آرزوی خوشبختی کرد. در زیر استوری هانده ارچل برای تبریک عروسی ادا آژه را مشاهده می کنید.

هانده و هاکان مدتی است که با هم رابطه دارند و این عشق عوارض زیادی به همراه داشت. آنها برای مدتی رابطه خود را پنهان کردند، پس از انتشار عکس هایی از هانده و هاکان که در فرودگاه دست به دست هم داده بودند، آکیف یامان، مشخص شد که این زوج زوج هستند.

هاکان سابانچی فرزند یکی از خانواده های ثروتمند ترکیه ای است که چندان با فضای رسانه ای و مصاحبه با روزنامه نگارانی مانند هانده ارچل آشنا نیست. وقتی از جشنواره کن به ترکیه برمی گشتند، آکیف یک بار دیگر از آنها فیلم گرفت و مصاحبه ای انجام داد، اما هاکان از این مصاحبه ناراحت شد و اعتراض کرد:

هر بار که در فرودگاه با ما مصاحبه می کنید، مسخره می شود، مثل اینکه ما همیشه در حال سفر هستیم. آیا باید هر بار در فرودگاه با شما مصاحبه کنیم؟

و این اتفاق عوارض زیادی را به دنبال داشت. همچنین مدتی است که شنیده می شود خانواده هاکان رابطه او با هانده را تایید نمی کنند. بعد از گذشت چند ماه خانواده هانده و هاکان در یک عروسی در یک مکان بودند و با هم به رقصیدن پرداختند. که این تصاویر باعث شد حواشی مربوط به اختلاف هانده و خانواده هاکان تکذیب شود.

داستان هانده ارچل برای تبریک عروسی ادا آژه

ایشالا همیشه شاد باشی خوشگلم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این سایت توسط reCAPTCHA و گوگل محافظت می‌شود حریم خصوصی و شرایط استفاده از خدمات اعمال.

The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.

دکمه بازگشت به بالا