بازی و سرگرمیکامپیوتر

جی تی ای 6 در راه است! [آخرین اخبار و شایعات بازی GTA 6]

بازی GTA 6، نسخه اجتناب ناپذیر بعدی در سری Grand Theft Auto یا دزدی بزرگ ماشین شدیدا از سوی طرفداران مورد انتظار است با اینکه هنوز طرفداران از GTA 5 آنلاین لذت می‌برند، در انتظار دیدن شهر جدید راک استار برای کشف تجربیات تازه هستند.

نکته روشنی که در همین ابتدا وجود دارد این است که با توجه به موفقیت‌های ادامه دارِ GTA V و عرضه موفق Red Dead Redemption 2 انتظار می رود GTA 6 در سال 2024 منتشر شود، اگرچه برخی شایعات به تاریخ انتشار 2025 نیز اشاره می‌کنند؛ با این وجود به نقل از نشریه Techradar بازی GTA 6 هم اکنون در مرحله نهایی تولید قرار دارد.

لیست آخرین و قوی‌ترین شایعات پیرامون بازی GTA 6

لیست آخرین و قوی‌ترین شایعات پیرامون بازی GTA 6

چندی پیش یک کاربر Reddit به نام JackOLantern1982 جزئیات جدیدی از بازی GTA 6 پخش کرد که برای شایعه بودن زیادی دقیق هستند و البته با هم با شایعات قبلی و هم چندین شایعه همزمان و قدرتمند دیگر همخوانی دارند.

 • کار توسعه بازی GTA 6 از سال 2012 آغاز شده ولی تا سال 2015 خیلی جدی پیش نرفته است، حتی بعد از سال 2015 هم بیش‌تر تمرکز Rockstar روی Red Dead Redemption 2 بوده است.
 • این بازی قاعدتا یک بازی جهان باز دیگر از Rockstar خواهد بود.
 • بیش‌تر در Vice City و یک شهر ساختگیِ جدید بر اساس ریو دو ژانیرویِ برزیل اتفاق می‌افتد.
 • بعضی از ماموریت‌ها در Liberty City است ولی ماموریت‌های این شهر جهان باز نیست.
 • بازی تعادلی میان تخیل و واقعیت ایجاد کرده و به اندازه Red Dead Redemption 2 واقع گرا نخواهد بود.
 • فقط یک شخصیت قابل بازی کردن دارد و برخلاف شایعات گذشته اینبار هم خبری از شخصیت اصلی مونث نیست.
 • بازی در سال‌های بین 1970 و 1980 اتفاق می‌افتد.
 • شخصیت شما در بازی که “Ricardo” نام دارد یک قاچاقچی مواد مخدر است که در کنار شخصیت مهم دیگری به نام “Kacey” کار خود را با قاچاق کوکائین به منطقه‌ای بزرگ در آمریکای جنوبی آغاز می‌کنید و با برقرار کردن ارتباط با بزرگترین قاچاقچیان آمریکای جنوبی به شهرهای جدید راه پیدا می‌کنید.
 • قسمتی از بازی در یک زندان بسیار بزرگ اتفاق می‌افتد.
 • تمرکز بسیاری روی آب و هوا بوده و انواع آب و هوا را در بازی شاهد خواهیم بود(طوفان، برف، باران و…).
 • هرچه بازی به سمت جلوتر می‌رود شهرها تغییر می‌کنند و ماشین‌ها جدیدتر می‌شوند. دقیقا مثل دنیای واقعی شهرها دائما در حال تغییر و مدرن شدن هستند.
 • بازی تا حد زیادی تحت تاثیر سریال Narcos از شبکه‌ی Netflix است.
 • صدای پس زمینه بازی، یک صدای زمینه فوق‌العاده، الهام گرفته شده از موسیقی‌های دهه‌ی 70 و 80 میلادی است.
 • ساختن یک امپراطوریِ مواد مخدر چیزی شبیه به بازی Vice City Stories است ولی بزرگتر، سیستم بازی GTA V Online را در نظر بگیرید و آن را ده برابر بزرگتر کنید.
 • شما فقط می‌توانید اسلحه را در دست داشته باشید و مثل Red Dead Redemption 2 خبری از کوله بزرگ نیست. همچنین همه وسایل شما در صندوق ماشینتان است و مثلا اگر جلیقه ضد گلوله را از ماشین بردارید و تن کنید، دیگر فقط یک چیز نامرئی که از شما دفاع می‌کند نیست و واقعا آن را بر تن کاراکتر می‌بینید.
 • منتظر خواندن مقدار زیادی زیرنویس باشید، بازی قرار است یک تجربه واقعی را به شما القا کند پس وقتی در آمریکای جنوبی قرار دارید انتظار شنیدن انگلیسی نداشته باشید. هرچند در Vice City بیش‌تر اوقات مکالمه‌ها انگلیسی است.
 • بازی روی کنسول‌های نسل فعلی عرضه نخواهد شد و فقط برای کنسول‌های نسل آینده یعنی PS5 و کنسول خارج شده از Project Scarlett قابل بازی کردن خواهد بود.
 • بازی اتومبیل دزدی بزرگ 6 در حال حاضر تمرکز اصلی Rockstar در کنار Bully 2 است.
 • انتشار بازی احتمالا به سال‌های 2024 یا 2025 کشیده خواهد شد پس فعلا باید منتظر بمانیم.

این لیست شامل همه شایعات قدرتمند پیرامون GTA 6 است ولی اگر علاقه‌مند به جزئیات بیش‌تر هستید ادامه‌ این مطلب به اطلاعات دقیق‌تر و کامل‌تر پیرامون نکات بالا می‌پردازد.

آیا جی تی ای ۶ آمده است

تاریخ انتشار بازی GTA 6 ؛ gta vi کی میاد ؟

به طور کلی انتظار شنیدن اخبار دقیقی درمورد GTA 6 در چند ماه آینده کمی خوش‌بینانه است، ما فکر می‌کنیم که منطقی است که بازی GTA 6 پیرو مدل عرضه پیشینیان خود یعنی GTA V  و GTA IV باشد که در این صورت بازی درپایان دوره‌ی نسل اخیر و روی کنسول‌های نسل آینده معرفی و عرضه خواهد شد تا بتواند بیشترین پتانسیل نصب روی انواع کنسول را داشته باشد.

کمپانی راک استار سال 2024 را به عنوان تاریخ انتشار اولیه بازی در نظر گرفته است، اما با توجه به آنکه در حال حاضر این کمپانی بر روی عنوان محبوبِ  دیگر خود یعنی Bully 2  کار می‌کند احتمالا به تاریخ اولیه مورد انتظار خودِ کمپانی برای عرضه بازی GTA 6 دست نخواهد یافت وانتطار می‌رود که بازی GTA 6 در سال 2025 هم معرفی و احتمالا به بازار عرضه شود.

بازی GTA 6

تریلر بازی GTA 6: کی منتظر دیدنش باشیم؟

چیزی که در مورد کمپانی راک استار وجود دارد این است که این کمپانی به شدت رازآلود عمل می‌کند؛ پس انتظار لو رفتن تریلر را نداشته باشید مگر اینکه کسی خیلی جدی دسته گل به آب دهد.

فقط نگاهی کنید به اینکه راک استار برای بازی‌های GTA 5 و Red Dead Redemption 2 چطور عمل کرد، این شرکت ترلیرهردوی این بازی‌ها را فقط چند روز بعد از معرفی منتشر کرد.

اگر تریلر GTA 6 منتشر شود شما هم باخبر خواهید شد؛ چرا که این خبر اینترنت را منفجر خواهد کرد و البته ما هم شما رو خبردار می‌کنیم.

در حال حاضر تریلری در فضای مجازی منتشر شده با ادعای تریلر بازی GTA 6 که البته همینجا صحت این خبر را رد می‌کنیم.

بازی GTA 6 شهر احتمالی بازی

این بازی در شهر Vice خواهد بود

بزرگترین شایعه اخیر بازی Grand Theft Auto 6 از کانال YouTube به نام The Know نشات می‌گیرد. این کانال بیان کرده که یک منبع داخل کمپانی گفته است که این بازی تحت کد پروژه آمریکا در حال تولید است.

دلیل انتخاب این کد به عنوان کد پروژه ظاهرا این است که بازیکنان می‌توانند در این بازی بین کشورهای آمریکای جنوبی و ایالات متحده پرواز کنند که البته بیشتر بازی در شهر Vice (ورژن راک استاری میامی در آمریکا) قرار خواهد داشت.

بدون هیچ تاییدی از راک استار این شایعه فقط در حد یک شایعه باقی مانده ولی این خبر نشان دهنده پتانسیل بالای بازی GTA 6 در انتخاب محل اتفاق افتادن بازی است.

بازی GTA 6

بازی GTA 6 حتما عرضه خواهد شد و ایده‌های جالبی در این مورد وجود دارد

چیزی که می‌دانیم این است که این بازی حتما ساخته خواهد شد و با ایده‌های جدیدی همراه خواهد بود با اینکه هنوز در مراحل تولید است.

لزلی بنزیس رئیس کمپانی راک استار در یک مصاحبه با مجله Develop گفت که :”ما هنوز نمی‌دانیم که بازی GTA 6 چگونه خواهد بود ولی ایده‌هایی نو برای آن داریم”.

بله این یک خبر طولانی و باجزئیات کامل نیست ولی یک کلام کوتاه و دقیق مستقیم از خود منبع است که تایید می‌کند GTA 6 وجود خواهد داشت و ایده‌هایی نو نیز در آن به کار خواهد رفت.

اما ناامید نشوید لزلی در ادامه وارد جزئیات بیشتری هم شد و ادامه داد که “ما می‌خواهیم ایده‌هایی که 45 سال است قصد پیاده سازی آنهارا داریم استفاده کنیم و ما بهترین‌هایش را برای این بازی انتخاب خواهیم کرد.”

اول باید ایده محل بازی نهایی شود بعد اون میتونه ماموریت‌هارو تحت تاثیر خودش قرار بده به عنوان مثال ماموریت‌هایی که توی لس‌آنجلس ‌اتفاق می‌افتند از نیویورک و میامی متفاوت هستند. محل بازی و داستان در کنارهم قرار می‌گیرن و اونا تعیین می‌کنن که دقیقا ماموریت‌ها به چه صورت هست.

ما خیلی خوشحالیم که راک استار ایده‌های زیادی دارد که می‌‌خواهد آن‌هارا در این بازی پیاده کند و امیدواریم که بتواند آن‌هارا طوری سازمان‌دهی کند که برای ماخطبانش بیشترین جذابیت را داشته باشد.

جی تی ای ۶ برای چه کنسول هایی است ؟

صنعت بازی در فاصله چند دهه‌ای بین GTA 6 و GTA 5 به شدت تغییر کرده است. با توجه به الگوی قبلی این شرکت، انتظار داریم که GTA VI  برای PS5 و Xbox Series X/S عرضه شود. این بدان معنی است که کنسول‌های نسل قدیمی مانند PS4 ممکن است بازی را دریافت نکنند؛ بنابراین، احتمال زیادی وجود دارد که  GTA VI انحصاری برای PS5 باشد  و  برای کاربران PS4 در دسترس نباشد.

علاوه بر این، مانند GTA 5، Rockstar به احتمال زیاد بازی را برای کاربران رایانه شخصی پورت خواهد کرد. با این حال، ممکن است این بدان معنا باشد که  GTA 6 تنها در اواخر سال 2025 یا اوایل سال 2026 به دست کاربران رایانه های شخصی خواهد رسید. برای مثال، GTA 5 در سال 2013 بر روی کنسول ها و در سال 2015 روی  رایانه های شخصی منتشر شد.

اخبار جی تی ای 6

سوالات متداول درباره جدیدترین جی تی ای :

1) آیا GTA 6 منتشر می شود؟

همانطور که گفتیم انتظار می‌رود GTA 6 در سال 2024 منتشر شود، اگرچه برخی شایعات به تاریخ انتشار 2025 نیز اشاره می‌کنند.

2) آیا GTA 6 بازیکن دختر خواهد داشت؟

Rockstar Games معمولا بر بهبود فرهنگ نیز تمرکز دارد و بیان می‌کند که «بازی بعدی Rockstar، Grand Theft Auto 6، به گفته افراد آشنا با بازی، برای اولین بار شامل یک قهرمان زن خواهد بود.» همچنین ادعا می‌کند که این زن “لاتینی” خواهد بود.

3) چرا GTA 6 تاخیر دارد؟

همه‌گیری Covid-19 تأثیر قابل‌توجهی بر بازی‌های Rockstar داشت و باعث شد تا با انتقال توسعه‌دهندگان به کار از خانه، فرآیندهای توسعه اصلی را به حالت تعلیق درآورند. این دلیل اصلی عدم انتشار رسمی در مورد GTA 6 است.

4) GTA 6 چند گیگابایت است؟

انتظار می‌رود این بازی به حداقل 70 گیگابایت فضای خالی نیاز داشته باشد. البته این مقدار می‌تواند بسیار بیشتر باشد.

5) بودجه GTA 6 چقدر است؟

ادعا شده است که بودجه 2 میلیارد دلاری GTA 6 همه به سمت توسعه بازی نمی رود. بر اساس گزارش‌ها، این بودجه می‌تواند همه چیز را از بازاریابی، انتشار و توزیع، تا توسعه محتوای DLC اضافی و یک حالت آنلاین از بازی پوشش دهد.

6) آیا لس سانتوس در بازی جی تی ای 6 یک شهر واقعی است؟

لس سانتوس شهری خیالی در دنیای GTA است که بر اساس لس آنجلس و دیگر شهرهای ساحلی کالیفرنیا بنا شده است. این تنظیمات برای بازی‌هایی مانند GTA SA و GTA V است و دارای بخش‌های مختلفی است که بر اساس مکان‌های واقعی طراحی شده‌اند.

7) آیا GTA 6 هم 3 کاراکتر خواهد داشت؟

طبیعتا شایعات زیادی مربوط به بازی در سراسر اینترنت منتشر شده است. به عنوان مثال، معروف‌ترین این شایعات این است که GTA 6 دارای سه شخصیت اصلی است. اما، به نظر می رسد که این شایعه چندان درست نیست. پیش بینی می‌شود GTA 6 تعداد قهرمانان مشابه GTA 5 را نداشته باشد.

بیشتر بخوانید:

‫51 دیدگاه ها

 1. سلام یه سوال الان با این تفاسیر خرید gta v online خوبه؟ چون vi داره میاد میپرسم
  یوقت میخرم از شانس vi که اومد کلا قطع میشه من‌میمونم و یه پولی که هدر رفته

 2. آره منم با همه موافقم مگه میشه فقط برای PS5 بیاد اینطوری که هیچ کس نمیخره

  1. عزیز من این عکسایی که نشون داده واسه جی تی ای 6 نیست واسه جیتی ای وی هست قربونت برم وقتی هنوز جی تی ای 6 منتشر نشده چجوری عکسش بیاد

 3. دوستان جی تی ای 3 و vice city و san Andreas برای ps2 اومد. جی تی ای iv و v و red dead 1 هم برای ps3 اومد. الان هم حتما علاوه بر gta v و red dead 2 باید gta vi هم برای ps4 بیاد

  1. امیرحسین جان سلام. هنوز زمانی مشخص نکردن والا.

 4. سلام بچه ها نگران نباشید همه چیز درست میشه پpes5هم که بیاد وقتی نرخ بال براش بزنن تقاضا کم میشه ورو دستشون میمونه شاید تا اون موقع اوضاع کشور ما هم خوب شد اقتصادش بهتر شد pes5هم که بیاد اولش گرون شاید به پول ماه 10ملیون شد اما وقتی دست هرکسی نرسیده بخره ظرف یکسان تو همین کشور ما به 5میلیون میرسه همینطور که تو کشور ما دوستان فک میکنن بیاد گرونه نمیتونن بخرن مردم کشورای دیگه هم همین فکرو میکنن نگران نباشید جتیا6مثل همین برای هم کنسول ها میاد از جمله PCمگه میشه برا pcمیاد تو این بازی هایی که این چن من اگه برای pes4تنها اختصاصی اومده بود فقط Good of war4بودش دیگه همه بازیا تقریبا مشترک بود جتیاvکه برای همه بودش پس مگه میشه جتیا6مثل اختصاصی باشه فقط واسه pes5بیاد اگه اینجوری باشه سنگ رو سنگ بند نمیشه pes5هم که بیاد ارزونم که باشه هیشکی نمیخره همه فک میکنه سال بعد حتما جتیا 7صددرصد واسه
  Pes6میاد مگه اینجوری میشه مگه قراره هر جی تی آیی واسه یه نسخه پلی استیشن بیاد همش قوسو شعره باور نکنین اگه اینجوری که میگن باشه پس fifa21هم برای pes5تنها ساخته میشه وfifa22هم برای pes6ساخته میشه چه حرفا باور نکنید این چرت و پرتا رو pes5آخرتعطیلات 2020حتما میاد تو ایران هم اولش قیمتش از 6تومن شروع میشه این نظر من

  1. با نظرت کاملاموافقم مگه میشه فقط برای ps5 بیاد احتمالا هم این یارو رو برای گمراه کردن ما فرستادن که شایعات محکم میگه از طرف راک استار

  2. از سال 2020 مزاحمتون میشم چرت نگید لطفا 30 ملیونه عزیز ناموسا راجب اینده نظر نده

 5. سلام دوستان ps 5 درواقع در سال 1399 بین ماه های ابان تا دی منتشر خواهد شد و قابلین لامسه زیادی مانند حس race بر روی کوه ها و چیز های زیادی منتشر خواهد کرد اگر به امید gta 6 بین سال های 2019 تا 2022 هستید شرمنده ام که نا امیدتان میکنم چون من یک یوتیوبر ام و میدم که ock star به در آمد فروش بسنده نمیکنه و تا یک سال قبل از انتشار به فعالیت و فیلم ها و تریلر های نه چندان مهم ولی جذاب میپردازه و در آمد از یوتیوب را قطع نخواهد کرد به نظر من rock star فعلا برای کنسول های ps 5 – ps 4 – pc منتشر خواهد کرد و خبری فعلا از ایکس باکس نخواهد بود میتونم با اطمینان بگم rock star مانن gta iv اشتباه نخواهد کرد و در بازی بعدیش قابلیت های سترده gta vرا حذف نخواهد کرد پس نگران تغییر شخصیت نباشید همین طور اگر rock star بازی کمتر از just cause 4 ارائه دهد مورد بی مهری زیادی قرار میگیرد که این موضوع را دوست ندارد و در just cause 4 قابلیت تخریب نه خیلی زیاد ولی به مقدار قابل قبول وجود دارد پس در gta v هم وجود خواهد داد از نظر برنامه نویسی gta v به gta iv هرگز نمی رسد و ز نظر گرافیک gta iv هرگز به gta v نمیرسد پس gta 6 از نظر گرافیک بهتر ولی در رنج gta v باشد ز نظر برنامه نویسی بهتر ولی در رنج gta iv باشد نظر نظر قابلیت ها بهتر ولی در رنج gta sa باشد و از نظر نستالژی بهتر ولی در رنج gta vc باشد و از نظر تازگی و سوپرایز کردن مشتریان بهتر ولی در رنج GTA 3 یا همان 1 باشد .
  تشکر از توجه شما.

 6. من کاری به خود بازی ندارم ولی به هیچ عنوان با زمان انتشار بازی موافق نیستم . سال 2023 ؟ شوخی میکنین ؟ اصلا همچین چیزی ممکن نیست . به نظر من کمپانی راک استار دقیقا مثل نسخه پنجم بازی عمل میکنه . یادمه که اوایل سال 2013 راک استار نسخه ی GTA V رو با گرافیک پایین تر برای PS3 منتشر کرد و درست چند ماه بعدش و در اواخر همون سال کنسول PS4 منتشر شد و راک استار درست یک سال بعدش نسخه ی بهبود یافته ی GTA V رو برای کنسول PS4 منتشر کرد . اینجوری هم اونهایی که PS3 داشتن میتونستن از GTA V لذت ببرن ، هم اونهایی که کنسول جدید رو خریده بودن . به همین دلیل از اونجایی که به طور رسمی اعلام شد که قراره PS5 سال آینده عرضه بشه . فکر میکنم که راک استار هم بخواد همین کار قبل رو تکرار بکنه . یعنی اینکه سال آینده GTA 6 با گرافیک سازگار با PS4 رو منتشر بکنه و وقتی که PS5 عرضه شد ، چند ماه بعدش GTA 6 رو با گرافیک خفن تر برای PS5 منتشر کنه تا اینجوری کاربران هر دو کنسول بتونن از این بازی زیبا لذت ببرن .

 7. به نظر من اگه تو وایس سیتی باشه خیلی خوب میشه
  شخصیت مونث هم نباشه ک چ بهتر میشه
  واسه ps4 هم بیاد ک خیلی بهتر میشه
  ما ک ps4 نداریم
  ولی داریم خودمونو واسه pc مجهز میکنیم
  خدا کنه نسخه pcش همزمان بیاد
  وگرنه باید 7.8 سالم صبر کنیم تا نسخه pcش بیاد
  اینجوری حدودا تا 2030 میتونیم بازی کنیم:D

  1. پی سی پلیرهای عزیز تو دوران خوبی قرار ندارن متاسفانه 😀

 8. بنظر شما gta 6 برای ps4 یا ps4proمیاد آخه تو خیلی از سایت ها نوشته بود پیش فروش ps5 در کشور آمریکا ۷۸۰ دلار هست. وبا این وضعیتی که ایران داره (منظورم تحریم ها هست ) یعنی حدود ۱۲/۵ ملیون تومان. و فکر نکنم با این قیمت تو ایران کسی بتونه بخره . پس نظرتان رو بگوئید آیا gta 6 یا خیلی از بازی های دیگه که در آینده قرار است منتشر شود برای ps4 هم منتشر میشود؟؟؟؟؟؟اگه منتشر نشه من خودم رو می کشم ???????

  1. GTA قطعا برای نسل بعدی منتشر می‌شه اما احتمال اینکه نسخه‌ای سبک تر برای نسل حاضر هم ساخته بشه وجود داره.

  2. به نظر من کمپانی راک استار دقیقا مثل نسخه پنجم بازی عمل میکنه . یادمه که اوایل سال 2013 راک استار نسخه ی GTA V رو با گرافیک پایین تر برای PS3 منتشر کرد و درست چند ماه بعدش و در اواخر همون سال کنسول PS4 منتشر شد و راک استار درست یک سال بعدش نسخه ی بهبود یافته ی GTA V رو برای کنسول PS4 منتشر کرد . اینجوری هم اونهایی که PS3 داشتن میتونستن از GTA V لذت ببرن ، هم اونهایی که کنسول جدید رو خریده بودن . به همین دلیل از اونجایی که به طور رسمی اعلام شد که قراره PS5 سال آینده عرضه بشه . فکر میکنم که راک استار هم بخواد همین کار قبل رو تکرار بکنه . یعنی اینکه سال آینده GTA 6 با گرافیک سازگار با PS4 رو منتشر بکنه و وقتی که PS5 عرضه شد ، چند ماه بعدش GTA 6 رو با گرافیک خفن تر برای PS5 منتشر کنه تا اینجوری کاربران هر دو کنسول بتونن از این بازی زیبا لذت ببرن .

 9. لعنتی پنج شیش سال صبر میکنم نسخه gta 6 وارد بازار بشه وای به حال راک استار اگه واسه pc منتشر نشه خودم با جلیقه انفجاری میرم شرکتشون حمله انتحاری انجام میدم ۱۵ میلیون خرج سیستم نکردم که از gta 6 محروم بشم

 10. برای پی اس 4 منتشر نمیشه ، متاسفانه قراره فقط برای ایکس باکس اسکارلت و پلی استیشن ۵ رونمایی بشه به عنوان اهرام جذب کننده ازش استفاده میکنن تا مجبور باشید کنسول جدید رو هم خریداری کنید

  1. بله در واقع عنواین بازی ها یکی از اصلی ترین دلایل برای خریدن یک کنسول محسو میشه

 11. دوستان لطفا دعا کنید واسه سال دیگه که کنسول جدید سونی منتشر میشه یعنی پلی فایو منم یکی بخرم

  1. خدایا کمکش کن یه پلی فایو بخره، ولی فکر نکنم دعام درگیر شه یه مقداری گرونه 🙂

 12. با سلام.
  چندتا چیز بگم که خیلی شایعه ها حتی تو اینجا هم پخش شد اما بزارید چندتا خبر بد بهتون بدم که دیگه خیالتون راحت شه:
  1-خبری از قابلیت تخریب نیست به این دلیل که حجم بازی فوق العاده بالا میرود و بازی های بزرگ نظیر جی تی ای اگه از قابلیت تخریب بخواهند استفاده کنند نه تنها بازی کلی لگ و باگ میگیرد بلکه اصلا حتی پی اس 5 هم نمیتونه این همه تخریب پردازش کنه(مگه اینکه کامپیوتر نینجا خفن ترین پیسی گیمری جهان که حدود 2.8 میلیون دلاره داشته باشید.
  2-بازی در زمان قدیم یعنی 1980 اتفاق نمی افته
  3-خبری از وارد شدن به خونه ها و همه مغازه نیست که باز دلیلش حجم فوقلاده زیاد برای همچین بازی بزرگی به رغم میزاری
  4-خبری از تایم لاین یا تعییرات در طی زمان که ماشین ها پیشرفته شن اینا نیست
  حالا خبر های خوب:
  1-بازی به احتمال 90 درصد بخش اصلی خود رو در وایسی سیتی رغم میزنه چون اگه دقت کنید همه شهرها جز وایسی سیتی 2 بار در سری های جی تی ای تکرار شده اند و تنها عکس منتشر شده که کاور بازی هستش و تو ویکی پدیا هم منتشر شده و تایید شده عکس درخت های نارگیل (نشان به ساحل معروف وایسی سیتی و میامی) و ترکیب رنگ ابی و بنفش(رنگ نوشته و کاور وایسی سیتی اصلی) و فونت خاص وایسی سیتی که در همه جا جی تی ای وایسی سیتی میبینیم و غروب پشت درخت ها که جزو زیبا ترین بخش های جی تی ای وایسی سیتی در زمان خودش بود

  2-بازی حتما برای کنسول پی اس 4 می اید و همینطور به احتمال 50 درصد برای کامپیوتر(کاشکی بیاد)

  1. سلام البته همه چیزایی که گفتین فقط در حد شایعس، قابلیت تخریب احتمالا وجود داره چراکه حتی توی Red Dead هم یه بخش‌هایی قابلیت تخریب وجود داشت ولی نه در اون حدی که انتظار خراب کردن همه‌ی بازی رو داشته باشید، راجع به پیشرفتِ بازی هم شایعات بسیار قوی وجود داره که این اتفاق میوفته و بازی کم کم پیشفرت می‌کنه در کل اطلاعاتی که داخل پست هستند با وجود شایعه بودن بسیار محتمل هستند.

   1. سلام حالا هر چی باشه دیگه ۲ سال تحمل میکنیم اینجا فقط جنگ یا جنگ جهانی ۳ نشه خخ دوما فقط یا ایران یا امریکا ps4 یاps5 برایgta vi حذف نکنن حالا چیزی نمونده تا بیاد

  2. سلام عزیز
   تو که اینقدر میدونی حتما تو راک استار کار میکنی ?

  1. با توجه به شایعات فقط برای نسل آینده عرضه می‌شه! البته قطعا بستگی به بزرگی بازاره نسل بعد داره اگر فروششون کم بشه نسبت به نسل فعلی، قاعدتا Rockstar ترجیح میده حتی اگر بعضی از ویژگی‌های بازی رو کم کنه کاری کنه که برای نسل فعلی هم قابل اجرا باشه.

 13. سلام دوستان خودتونو عذاب ندید بازی در سال 2020 میاد .تو سایت ها هم بگردید سر دره همشون نوشته شایعه مثلا نقشه تو میامیه. دوستان شایعه اسمش روشه یعنی دروغ همین سایت هم زده شایعه.پس کمی صبر کنید و دعا کنید فقط برا پلی 4 عرضه بشه. چون خودم تنها دلیل خریدن پلی 4 به عشق بازی gta6 بوده.نامردیه اگه برا پلی4 نیاد و فقط برای کنسول پلی 5 ساخته بشه .خودم دیگه به سایتی سر نمی‌زنم تا یک ساله دیگه امیدوارم ساله دیگه حد عقل تریلرشو بدن بیرون . تشکر از سایت TIME CITY

 14. کاش میشد وارد خونه های مردم بشی ، و ادم تو اون خونه ها باشن ، همه خونه ها اداره ها و…

  1. واقعا اگر همچین حالتی وجود داشت بینهایت جذاب میشد بازی . اما میشه حدس زد که این کار چقدر سخت و پیچیدس و اگر بخوان همچین کاری کنن زمانه زیادی رو باید صرف کنن .
   اما خیلی حالت جالبی میشه اینجوری .

 15. راست میگن قابلیت تخریب در این بازی هست؟؟ یعنی مثلا با ماشین بری تو خونه دیوارش میریزه و اینکه ایا میگن شخصیت دوم بازی یک پلیسه؟؟امیدوارم راست باشه خیلی خیلیییییییییی باحال میشه

  1. در حال حاضر همه چیز در حد شایعه است و متاسفانه یا خوشبختانه راک استار در رازداری تا روزهای آخر عرضه بازی بسیار ماهر است.
   اما با توجه به شناخت نویسندگان و فعالان بازی از کمپانی‌های بزرگ خیلی ازین شایعات می‌تونن در آخر به حقیقت تبدیل بشن.
   در مورد قابلیت تخریب به احتمال فراوان شاهد این ویژگی هستیم چرا که Red Dead Redemption 2 این قابلیت وجود داشت و احتمال استفاده اون توی بازی‌های دیگه زیاد میشه.
   اما درمورد شخصیت‌ها واقعا بعید هست که از حالا کسی خبر از شخصیت‌های بازی داشته باشه چرا که احتمالا خود راک استار هم هنوز تصمیم قطعی در این مورد ندارد.

  2. به احتمال زیاد این قابلیت باشه اما نه اینکه با ماشین بری تو دیوار دیوار خراب بشه
   یه بار با ماشین خودت امتحانی برو تو دیوار ببین دیوار خراب میشه یا نه

  3. شاید اینطوری باشه شاید به احتمال زیاد خانه خراب نشه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این سایت توسط reCAPTCHA و گوگل محافظت می‌شود حریم خصوصی و شرایط استفاده از خدمات اعمال.

The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.

دکمه بازگشت به بالا