ارز دیجیتال

کارمزد انتقال پول با ووچر پرفکت مانی چگونه است

اگر بخواهید نسبت به انتقال پول به شیوه آنلاین اقدام کنید، روش‌های مختلفی پیش روی شما قرار می‌گیرد. هر یک از آنها هم ویژگی‌های خاص خود را داشته و نقاط ضعف و قوتشان منحصر به فرد است. با این حال بیشتر افراد سعی می‌کنند تا اولویت خود را بر روی روش‌هایی قرار دهند که امنیت بالا و کارمزد اندکی داشته باشند. این اولویت بندی باعث می‌شود تا آنها با اطمینان خاطر بیشتری نسبت به انتقال دارایی‌هایشان اقدام کنند.

ووچر پرفکت مانی همان چیزی است که می‌تواند این نیاز و هدف را برآورده کند. در واقع این شیوه انتقال به شما کمک می‌کند تا دارایی‌هایتان را در سریع‌ترین زمان و بالاترین سطح امنیت انتقال دهید. مازاد بر این، هیچ‌گونه کارمزدی را هم پرداخت نمی‌کنید. این عامل باعث می‌شود تا به عنوان یکی از بهترین روش‌های ممکن برای انتقال دارایی به شیوه آنلاین شناخته شود.

با این وجود بخش قابل توجهی از مردم، در رابطه با کاهش کارمزد انتقال پول با استفاده از ووچر پرفکت مانی اطلاعی نداشته و نمی‌دانند که این روش تا چه اندازه می‌تواند برای آنها مفید و مؤثر باشد. این موضوع همان چیزی است که ما قصد داریم تا در ادامه این مقاله به آن بپردازیم. لذا اگر شما هم به دنبال یک روش مطمئن و ارزان برای انتقال پول به شیوه آنلاین هستید، حتماً ما را تا انتها همراهی فرمایید.

ووچر پرفکت مانی چیست؟

قبل از اینکه بخواهیم به کاهش کارمزد انتقال پول با استفاده از ووچر پرفکت مانی بپردازیم، بهتر است ابتدا با خود ووچر و جنبه‌های مختلف آن آشنا شوید؛ چرا که این مورد بخش اعظمی از سؤالات و ابهامات شما را پاسخ می‌دهد. متأسفانه بیشتر افراد نمی‌دانند که ووچر پرفکت مانی چیست و برای چه امری استفاده می‌شود. در واقع ووچر به عنوان کارت هدیه شبکه پرفکت مانی شناخته می‌شود.

این شبکه یک سیستم مالی بزرگ در سطح جهان است که برای تبادلات مالی و انتقال وجه در سطح بین‌المللی استفاده می‌شود. همچنین کاربران می‌توانند به کمک آن، پرداخت‌های اینترنتی را در وب سایت‌های پذیرنده انجام دهند. نکته قابل توجه در رابطه با این شبکه، عدم تحریم ایرانیان است.

یعنی هم‌وطنان می‌توانند به سادگی در داخل این شبکه ثبت نام کرده و از مزایای آن بهره‌مند شوند. این موضوع در کنار فاکتورهایی مانند رابط کاربری ساده، سهولت در به‌کارگیری، امنیت بالا، سرعت ایده‌آل، کارمزد اندک و… باعث شده تا محبوبیت ووچر و شبکه پرفکت مانی، بیش از پیش افزایش پیدا کند.

خود ووچر پرفکت مانی متشکل از ۲ کد بوده که می‌توان آن را در وب سایت پذیرنده ثبت و به وسیله آن خرید اینترنتی را انجام داد. برای این کار هم نیاز به ایجاد حساب در سایت پرفکت مانی یا احراز هویت نیست. همین عامل باعث شده تا به عنوان یک راهکار ایده‌آل برای پرداخت‌های اینترنتی کاربران ایرانی در سطح بین‌المللی شناخته شود.

چرا ووچر پرفکت مانی باعث کاهش کارمزد انتقال پول می‌شود؟

چرا ووچر پرفکت مانی باعث کاهش کارمزد انتقال پول می‌شود؟

اولین سؤالی که ممکن است ذهن شما را به سمت خود درگیر کند، این است که چرا اصلاً ووچر پرفکت مانی باعث کاهش کارمزد انتقال پول می‌شود. پاسخ این سؤال به شرایط ویژه‌ای برمی‌گردد که خود شرکت پرفکت مانی برای استفاده از ووچرها قرار داده است. در واقع این شرکت عنوان کرده که هرگونه استفاده از ووچرها، مانند شارژ حساب با آن، خرید در سایت‌های اینترنتی، انتقال و… هیچ گونه کارمزدی ندارد.

به عبارت ساده‌تر، شما به هر صورتی که بخواهید این کدهای هدیه را استفاده کنید، عملاً مشمول کارمزد نخواهید شد. به همین جهت است که بسیاری از افراد و متخصصان، از ووچر پرفکت مانی برای دریافت درآمدهای خود استفاده می‌کنند. این در حالی است که شما هرگونه روش انتقال پول دیگری را در پیش بگیرید، باید با کارمزدهای مختلفی روبرو شوید.

برای مثال انتقال بانکی، کارمزدهای شبکه بانک را دارد. حتی انتقال به کمک ارزهای دیجیتال هم کمیسیونی به نام هزینه تراکنش شبکه یا گس دارد که از مبلغ انتقال کسر می‌شود. همین عامل باعث شده تا تمام روش‌های رایج، هزینه مشخصی داشته باشند که از پول اولیه کسر می‌شود. این موضوع هم درآمد باقیمانده افراد را کاهش می‌دهد. با این حال اگر شما درآمد و دستمزدهای خود را به کمک ووچر پرفکت مانی دریافت کنید، عملاً هیچ‌گونه کارمزدی را پرداخت نخواهید کرد.

لازم به ذکر است که حتی اگر به کمک این ووچر حساب پرفکت مانی خود را شارژ کرده و مجدداً دارایی موجود در آن را به ارز فیات تبدیل کنید، بازم کارمزدی از شما کسر نمی‌شود. این عامل سبب شده تا ووچر پرفکت مانی به عنوان گزینه‌ای ایده‌آل برای انتقال پول قلمداد شود.

کارمزد ووچر پرفکت مانی چقدر است؟

همان گونه که اشاره کردیم، استفاده از ووچر پرفکت مانی هیچ گونه کارمزدی ندارد. به عبارت ساده‌تر، شما این کد هدیه را به هر صورتی که هزینه کنید، عملاً هیچ گونه کارمزدی از شما کسر نمی‌شود. البته باید بدانید که این نداشتن کارمزد تنها محدود به شخص دریافت کننده و استفاده از آن است. اما صدور ووچر پرفکت مانی مشمول هزینه خواهد بود. این هزینه مطابق با کارمزد انتقال پرفکت مانی در داخل شبکه آن است. به همین جهت مطابق سطوح مختلف تغییر می‌کند.

اما در حالت پایه میزان کارمزد حدود ۲ درصد است. ولی می‌توانید با احراز هویت و افزایش تراکنش‌ها، آن را به کمتر هم کاهش دهید. تا جایی که این رقم به نیم درصد می‌رسد. اما عموماً برای بیشتر افرادی که یک یا چند بار از این شبکه استفاده می‌کنند، وریفای کردن حساب توجیه اقتصادی ندارد.

به همین جهت اگر بتوانید ووچرهای خود را از صرافی‌های معتبری مانند پرفکت‌ها دریافت کنید، بدون شک میزان کارمزد پرداختی شما هم کمتر خواهد بود؛ چرا که آنها حساب‌های وریفای شده با کارمزد اندک دارند. لذا اگر خودتان ووچر پرفکت مانی را صادر و آن را استفاده کنید، عملاً مشابه انتقال پرفکت مانی در داخل شبکه خواهد بود. اما اگر قصد دریافت درآمدهای خود از سایرین را دارید، توصیه می‌شود تا آن را به صورت ووچر پرفکت مانی بگیرید؛ چرا که کارمزدی از شما کسر نخواهد شد.

چگونه از ووچر پرفکت مانی برای انتقال پول استفاده کنیم؟

چگونه از ووچر پرفکت مانی برای انتقال پول استفاده کنیم؟

همان گونه که تا به این لحظه دریافته‌اید، شما برای خرج کردن ووچر پرفکت مانی هیچ گونه کارمزدی را پرداخت نمی‌کنید. اما اگر بخواهید آن را صادر کنید، مشمول کارمزد خواهید بود. این کارمزد در کمترین حالت به نیم درصد می‌رسد. این مقدار بسیار کمتر از سایر روش‌های انتقال و پیچیده امروزی است؛ چرا که از شر مالیات و دردسرهای دیگر در امان هستید. برای اینکه بخواهید پول مورد نظر خود را از طریق ووچر پرفکت مانی به اشخاص دیگری انتقال دهید، دو راه در پیش دارید.

مورد اول این است که خودتان یک حساب در شبکه پرفکت مانی ایجاد کنید. این کار کمتر از چند دقیقه زمان می‌برد. پس از آن می‌توانید به کمک یک صرافی پرفکت مانی، موجودی حساب خود را شارژ کنید. بعد از این کار می‌توانید به بخش دپوزیت مراجعه کرده و از بین گزینه‌ها، ووچر را انتخاب نمایید. با این کار وارد فرم صدور ووچر پرفکت مانی می‌شوید. لذا هر اندازه از موجودی خود که مایل باشید را می‌توانید به یک یا چند کد ووچر مختلف تبدیل کنید.

پس از آن اطلاعات کد ووچر ساخته شده را به شخص مورد نظر ارائه می‌دهید. وی هم می‌تواند از این کد برای خریدهای اینترنتی یا شارژ حساب پرفکت مانی خود استفاده کند. در نظر داشته باشید که طی این روش، شما باید دو بار کارمزد پرداخت کنید. بار اول برای شارژ حساب توسط صرافی و بار دوم برای صدور ووچر پرفکت مانی است. همین عامل باعث می‌شود تا این روش، نسبتاً پرهزینه باشد. اما اگر نیازمند صدور پیوسته ووچرهای مختلف، برای افراد گوناگون هستید. این روش می‌تواند انتخاب بسیار کارآمدی برای شما باشد.

دومین روش برای انتقال پول با استفاده از ووچر پرفکت مانی، کمک گرفتن از صرافی‌ها است. این روش کم‌هزینه‌ترین و سریع‌ترین راه ممکن به شمار می‌آید. در واقع همین روش هم بوده که موجب کاهش کارمزد انتقال پول با استفاده از ووچر پرفکت مانی شده است.

در این شیوه کافی است تا مبلغ مورد نظر برای انتقال پول را به صرافی ارائه داده و آنها هم کد ووچر آن را در اختیار شما قرار می‌دهند. پس از آن می‌توانید این کد را به شخص دریافت کننده بدهید. به همین سادگی شما پول مورد نظر خود را انتقال داده‌اید. البته در این قسمت باید کارمزد بسیار اندکی به صرافی پرداخت کنید که البته با توجه به نوع حساب آنها، بسیار کمتر از حالت قبلی خواهد بود.

سخن آخر

ووچر پرفکت مانی را می‌توان یکی از بهترین روش‌های انتقال پول در جهان دانست که کارمزدهای بسیار کمی دارد. با این حال بخش زیادی از افراد نمی‌دانند که کارمزدهای این روش به چه صورت بوده و تا چه اندازه کمتر از سایر شیوه‌های انتقال پول است. ما در این مقاله سعی کردیم تا مروری واضحی بر روی آن داشته و جنبه‌های مختلفش را خدمت شما عزیزان بیان کنیم.

با این حال اگر هنوز سؤال یا ابهامی در این زمینه دارید، می‌توانید از طریق بخش نظرات با ما مطرح فرمایید. همچنین اگر به دنبال صدور ووچر پرفکت مانی با هزینه اندک هستید، می‌توانید هم اکنون با کارشناسان ما در گروه پرفکت‌ها تماس حاصل فرمایید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این سایت توسط reCAPTCHA و گوگل محافظت می‌شود حریم خصوصی و شرایط استفاده از خدمات اعمال.

The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.

دکمه بازگشت به بالا