بیوگرافی و تاریخچهبازیگران

بیوگرافی بازیگران سریال امیلی در پاریس – Emily in Paris 【زمان پخش + عکس】

سریال امیلی در پاریس (Emily in Paris) یکی از مجموعه های تلویزیونی آمریکایی است که برای اولین بار در 2 اکتبر 2020 در نتفلیکس به نمایش گذاشته شد.

در ادامه برای اطلاع از بیوگرافی بازیگران سریال امیلی در پاریس و همچنین سایر اطلاعت مربوط به این سریال میتوانید با ویدو همراه باشید.

این مجموعه تلویزیونی به کاگردانی دارن استار در ژانر کمدی،رمانتیک و درام است که در آن لی لی کالینز به عنوان نقش اصلی یعنی امیلی ایفا نقش می کند.

از دیگر بازیگرانی که در این سریال ایفا نقش می‌کنند می‌توان شلی پارک،فیلیپان لروآ-بولیو، لوکاس براوو، ساموئل آرنولد، برونو گوئری و کامیل رازات را نام برد.

جدول پخش سریال امیلی در پاریس – Emily in Paris

 • شبکه: جم سریز
 • روز پخش سریال امیلی از جم سریز: جمعه، یکشنبه، سه شنبه
 • زمان پخش سریال امیلی در پاریس:‌ ساعت ۲۱:۰۰
 • تکرار پخش سریال امیلی از جم سریز: ساعات ۰۹:۰۰ و ۱۷:۰۰

امیلی یک برنامه تلویزیونی است که در شبکه “جم سریز” پخش می‌شود. این برنامه در روزهای جمعه، یکشنبه و سه‌شنبه ساعت ۲۱:۰۰ به روی آنتن می‌رود. همچنین، قسمت‌های این برنامه در ساعات ۰۹:۰۰ صبح و ۱۷:۰۰ عصر نیز تکرار پخش می‌شوند.

خلاصه سریال امیلی در پاریس (Emily in Paris)

در این سریال امیلی که زنی آمریکایی و یک بازاریاب بیست و چند ساله است یک فرصت شغلی عالی در فرانسه کسب می کند. به همین دلیل امیلی به پاریس مهاجرت می کند. در همین حین او تلاش زیادی برای موفقیت در کار خود انجام می دهد؛ اما به مشکلاتی برخورد میکند که ناشی از تفاوت فرهنگی کشورهاست. همچنین او با چالش های زیاد در زمینه روابط عاطفی و رقابت با همکاران خود برمی‌خورد که سعی در برطرف کردن آنها دارد.

بیوگرافی بازیگران سریال امیلی

بیوگرافی هنرپیشه های سریال امیلی

در سریال امیلی در پاریس (Emily in Paris) که در (ایل دون فرانس) کشور فرانسه فیلمبرداری شده است بازیگران زیادی ایفا نقش کرده اند. ازجمله معروف ترین آنها میتوان به لی لی کالینز ،شلی پارک، لوکاس براوو وفیلیپان لروآ-بولیو اشاره کرد. در ادامه میتوانید برای آگاهی بیشتر از بیوگرافی هریک از هنرپیشه‌های آن با مقاله بیوگرافی بازیگران سریال امیلی در پاریس ما همراه باشید.

یوگرافی هنرپیشه های سریال امیلی ؛ فلیلی کالینز (Lily Collins) در نقش امیلی 

لیلی کالینز (Lily Collins) در نقش امیلی

لیلی کالینز متولد 18 مارس 1989 در آمریکا است.قد او167 سانتی متر و وزنش  51 کیلوگرم است. او تحصیلات ابتدایی خود را در رشته روزنامه نگاری در دانشگاه کالیفرنیا جنوبی گذراند و در این رشته فارغ التحصیل شد. به دلیل علاقه اش به بازیگری در سال 1999 با فیلم سینمایی تارزان وارد این عرصه شد. پس از آن با حضور در سریال امیلی در پاریس بسیار درخشید.

یوگرافی هنرپیشه های سریال امیلی ؛ فیلیپین لروی بولیو (Philippine Leroy-Beaulieu) در نقش سیلوی

فیلیپین لروی بولیو (Philippine Leroy-Beaulieu) در نقش سیلوی

فیلیپین لروی بولیو متولد 25 آوریل 1963 در کشور فرانسه است. این بازیگر پس فارغ التحصیلی از دبیرستان وارد عرصه تئاتر شده است. پس از آن با بازی در سریال Mistral’s Daughter در دنیای بازیگری پا گذاشت. در نهایت با بازی  در سریال امیلی بسیار معروف و شناخته شد. همچنین او بسیار به حوزه مد علاقه مند است.

یوگرافی هنرپیشه های سریال امیلی ؛ اشلی پارک (Ashley Jini Park) درنقش میندی 

اشلی پارک (Ashley Jini Park) درنقش میندی

اشلی پارک متولد 16 ژوئن 1991 است که یکی از بازیگران آمریکایی بشمار می رود. او در دانشگاه میشیگان به تحصیل در حوزه موسیقی پرداخته است و پس از فارغ التحصیلی از این دانشگاه درسال 2012 با موزیک ویدیو Human شروع به فعالیت کرده است. در همین سال او در سریال راز کوچک کثیف ایفا نقش کرد و به دنیای بازیگری قدم گذاشت. او در کنار بازیگری به فعالیت خود در زمینه موسیقی هم ادامه می دهد. هچنین او با حضور در سریال مددکاران شناخته شده است.

یوگرافی هنرپیشه های سریال امیلی ؛ لوکاس براوو (Lucas Bravo) در نقش گابریل

لوکاس براوو (Lucas Bravo) در نقش گابریل

لوکاس براوو متولد 26 مارس 1988 است که از بازیگران فرانسوی بشمار می رود. قد او 185 سانتی متر و وزنش 76 کیلوگرم است. او پدر سرشناسی دارد. پدر او فوتبالیست بازنشته فرانسوی «دانیل براوو» است. این بازیگر جذاب در شروع کار وارد عرصه مدلینگ شد. پس از آن با حضور در سریال Sous le soleil de Saint-Tropez  به دنیا بازیگری وارد شد. در نهایت با حضور در فیلم ماه عسل شهرت بسیاری کسب کرد.

یوگرافی هنرپیشه های سریال امیلی ؛ ساموئل آرنولد (Samuel Arnold) در نقش جولین

ساموئل آرنولد (Samuel Arnold) در نقش جولین

ساموئل آرنولد متولد 11 ژوئن 1991 بازیگری فرانسوی است. قد او 180 سانتی متر و وزنش 65 کیلوگرم است. او بازیگری خود را در مدرسه بین المللی فیلم و تلویزیون پاریس پشت سر گذاشت. پس از آن با سریال پلاتان وارد عرصه بازیگری شد و در مجموعه امیلی به شهرت رسید. علاوه براین او یکی از صداپیشگان نسخه فرانسوی  Pandemica بوده است.

یوگرافی هنرپیشه های سریال امیلی ؛ برونو گوری (Bruno Gouery) در نقش لوک

برونو گوری (Bruno Gouery) در نقش لوک

برونو گوری متولد 11 ژوییه 1975 بازیگری فرانسوی است.قد او 183 سانتی متر و وزنش 77 کیلوگرم است. او پس از فارع التحصیلی از دبیرستان از سال 2017 با  سریالFrancine وارد عرصه بازیگری شد. او با حضور در سریال نیلوفر سفید 2 به شهرت رسید.

یوگرافی هنرپیشه های سریال امیلی ؛ کامیل رازات (Camille Emilie Razat) درنقش کامیل 

کامیل رازات (Camille Emilie Razat) درنقش کامیل

کامیل رازات متولد 1 مارس 1994 بازیگری فرانسوی است. قد او 168 سانتی متر و وزنش 55 کیلو گرم است. او تحصیلات خود را در لیسه سنت سرن در تولوز به پایان رساند و با سریال ناپدید شدن درسال 2015 جلوی دوربین رفت.پس از آن با بازی در سریال ذختران با توپ شناخته شد.

بیوگرافی هنرپیشه های سریال امیلی ؛ ویلیام آبادی (William Abadie) در نقش آنتوان

ویلیام آبادی (William Abadie) در نقش آنتوان

ویلیام آبادی متولد سال 1997 بازیگری فرانسوی است. قد او 178 سانتی متر و وزنش 78 کیلوگرم است. او پس از فارغ التحصیلی از دبیرستان از سال 2002 با فیلم بی وفا وارد عرصه بازیگری شد . بعد از آن با بازی در سریال بتی زشت در سال 2006 شناخته شد. همچنین این بازیگر در زمینه های دیگر استعداد های زیادی دارد. ویلیام یک اسنو بردکار حرفه ای آلپاین، ورزشکار سه گانه، پایان دهنده Ironman Lake Placid ، و  یک دونده حرفه ای ماراتن بوده است.

سایر بازیگران سریال امیلی

 • لوسین لاویسکونت (Lucien Leon Laviscount) در نقش آلفی
 • کیت والش (Kate Walsh) در نقش مادلین
 • ژان کریستوف بووه (Jean-Christophe Bouvet) در نقش پیرکادو
 • چارلز مارتینز (Charles Martins)  در نقش متیو
 • جرمی او هریس (Jeremy O. Harris)  در نقش گرگوری
 • سلین منویل (Céline Menville) در نقش ژاکلین
 • کوین دیاس (Kevin Dias) در نقش بنویت
 • سورن برگندال (Søren Bregendal) در نقش اریک دی
 • ملیا کیرلینگ (Melia Kreiling)  در نقش سوفیا
 • پل فورمن (paul Forman)  در نقش نیکلاس

سریال امیلی در پاریس چند قسمت است؟

سریال امیلی یا همان امیلی در پاریس “Emily in Paris” از تعداد ۳ فصل و ۳۰ قسمت تشکیل شده است.

بیشتر بخوانید:

زهرا ظریفی

من بیش از یک ساله که در زمینه سئو، محتوا و سئومحتوا فعالیت می‌کنم و مشتاق هستم تا جدیدترین مباحث تو این حوزه رو یادبگیرم و تجربیات بیشتری کسب کنم. داستان و علاقه من با یه پروژه برندسازی شخصی شروع شد و حالا من دنباله‌رو این تجربه هستم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این سایت توسط reCAPTCHA و گوگل محافظت می‌شود حریم خصوصی و شرایط استفاده از خدمات اعمال.

The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.

دکمه بازگشت به بالا