بازیگرانبیوگرافی و تاریخچه

بیوگرافی بازیگران سریال آفت سال هفتم از ام بی سی پرشیا – الهرشة السابعة 【داستان + زمان پخش از ام بی سی پرشیا 】

در این مقاله از ویدو درباره بیوگرافی بازیگران سریال آفت سال هفتم نوشته‌ایم. در ادامه این مطلب همراه ما باشید. سریال آفت سال هفتم در ژانر درام و عاشقانه است که در سال 2023 توسط کریم الشیناوی که به عنوان کارگردان در 15 قسمت ساخته شده است.

بیوگرافی بازیگران سریال آفت سال هفتم از ام بی سی پرشیا【داستان + زمان پخش 】

جدول پخش سریال آفت سال هفتم از ام بی سی پرشیا

سریال آفت سال هفتم را از شنبه تا چهارشنبه ساعت ۲۲:۰۰ و تکرار آن را در ساعات ۰۶:۳۰، ۱۶:۰۰ می‌توانید از شبکه ام بی سی پرشیا مشاهده کنید.

  • روز پخش سریال عربی آفت سال هفتم از ام بی سی پرشیا : شنبه تا چهارشنبه
  • ساعت پخش سریال عربی آفت سال هفتم از ام بی سی پرشیا : ساعت ۲۲:۰۰
  • تکرار سریال عربی آفت سال هفتم از ام بی سی پرشیا : شنبه تا چهارشنبه، ساعت ۰۶:۳۰ و ۱۶:۰۰

خلاصه داستان سریال آفت سال هفتم – الهرشة السابعة

آدام و نادیندر که از دوران دبیرستان عاشق یکدیگر بودند و باهم ازدواج کردند. در هفتمین سال ازدواجشان دچار روزمرگی می‌شوند و تحت فشار بزرگ کردن دوقلوها، خستگی و کسالت را حس می‌کنند. با این اوضاف آیا عشقشان از بین خواهد رفت؟ یا بعد از ۷ سال تلاش می‌کنند برای حفظ ازدواجشان وضعیت پیش آمده را تغییر دهند؟

بیوگرافی بازیگران سریال آفت سال هفتم از ام بی سی پرشیا【داستان + زمان پخش 】

بیوگرافی هنرپیشه های سریال آفت سال هفتم – El Harsha El Sab’a

اگر از طرفداران سریال های عربی هستید مطالعه این مقاله را از دست ندهید؛ چرا که می‌توانید با بیوگرافی بازیگران سریال آفت سال هفتم که حرفی برای گفتن در این زمینه دارند، بیشتر آشنا شوید.
در ادامه به معرفی بیوگرافی هر یک از بازیگران سریال آفت سال هفتم پرداخته‌ایم. این سریال علاوه‌بر داستان جذاب و شخصیت‌های پیچیده، بازیگران با استعدادی را در خود جای داده است. هر کدام از بازیگران با تجربه و توانایی خاص خود به جذابیت و واقعیت داستان کمک کرده‌اند.

بیوگرافی بازیگران سریال آفت سال هفتم از ام بی سی پرشیا【داستان + زمان پخش از ام بی سی پرشیا 】

محمد شاهین – Mohamed Shahin ؛ در نقش آدام

محمد شاهین، بازیگر مصری در تاریخ ۲۲ بهمن ۱۳۵۹ متولد شد. وی در بسیاری از آثار کمدی حضور داشته است. یکی از این آثار فیلم “سیما علی بابا” است که همراه بازیگران دیگری مانند احمد مکی و دنیا سمیر غانم ساخته شده است.

همچنین، شاهین در سریال “الکبیر آوی ۴” نیز با احمد مکی و دنیا سمیر غانم همکاری کرده است. وی همچنین در سریال “بینایی” نیز حضور داشته است.

بیوگرافی بازیگران سریال آفت سال هفتم از ام بی سی پرشیا【داستان + زمان پخش از ام بی سی پرشیا 】

أمینة خلیل – Amina Khalil ؛ در نقش نادین ابراهیم

آمنه خلیل یک بازیگر سینما و تلویزیون مصری است که در اواخر دهه ۲۰۱۰ و اوایل دهه ۲۰۲۰ به شهرت جهانی رسید. او به خاطر حمایت قوی از حقوق زنان شناخته می‌شود و به عنوان سفیر افتخاری صندوق جمعیت سازمان ملل متحد در مصر انتخاب شده است.

آمنه خلیل بازیگری را در دانشگاه آمریکایی قاهره آموخت و در سال ۲۰۰۹ فارغ التحصیل شد. سپس در موسسه تئاتر و فیلم لی استراسبرگ در شهر نیویورک تحصیلات خود را ادامه داد.

نقش‌های برجسته آمنه خلیل در فیلم‌های “Asham” (۲۰۱۲)، “ختا بادیلا” (۲۰۱۵) و “Sukkar Mor” (۲۰۱۵) تحسین منتقدان را به دنبال داشته است. او خود را تحت تأثیر بازیگری ماریون کوتیار قرار می‌دهد و او را به عنوان الهام‌بخش خود در عرصه بازیگری می‌داند. همچنین، آمنه خلیل آرزو دارد در یک فیلم اکشن به سبک “لارا کرافت” یا همانند جنیفر لارنس در سری فیلم‌های “گرسنگی” نقش اصلی را بازی کند.

بیوگرافی بازیگران سریال آفت سال هفتم از ام بی سی پرشیا【داستان + زمان پخش 】

علی قاسم – Aly Kassem ؛ در نقش شریف

او بازیگر و مهندس مصری است که فعالیت هنری خود را با فیلم آشام (2012) آغاز کرد. او برای سریال‌های خورشید هرگز غروب نمی کند (2017)، Taye’e (2018) و قبیل (2019) شناخته شده است. 

بیوگرافی بازیگران سریال آفت سال هفتم از ام بی سی پرشیا【داستان + زمان پخش از ام بی سی پرشیا 】

أسماء جلال – Asmaa Galal ؛ در نقش سلما

اسما جلال، یک بازیگر مصری است که در تاریخ ۲۲ مه ۱۹۹۵ متولد شده است. وی فعالیت هنری خود را از سال ۲۰۱۷ آغاز کرده است. أسماء جلال همچنین مدرک لیسانس در رشته رسانه دارد. برخی از سریال‌ها و فیلم‌هایی که جلال در آن‌ها حضور داشته است عبارتند از “پدرخوانده”، “فرار از آن” و “سایه رئیس جمهور” است.

بیوگرافی بازیگران سریال آفت سال هفتم از ام بی سی پرشیا【داستان + زمان پخش 】

عائدة ریاض – Aida Riyad در نقش هانا

آیدا ریاض در 23 ژانویه 1954 در قاهره مصر به دنیا آمد. او برای نقش‌هایش در فیلم‌های جایگزین (2009)، دام الغزال (2005) و کیت کت (1991) شناخته شده است.

بیوگرافی بازیگران سریال آفت سال هفتم از ام بی سی پرشیا【داستان + زمان پخش 】

روزالین البای – Rosaline Elbay ؛ در نقش اما

البی در قاهره از پدر و مادری مصری به دنیا آمد و بزرگ شد. او با صحبت کردن به زبان‌های انگلیسی، عربی و فرانسوی بزرگ شد.

در سال 2018 البای در فیلم غبار الماس، اقتباس سینمایی از رمان پرفروش احمد مراد و چنگال و چاقو که در جشنواره فیلم ال گونا 2018 نمایش داده شد، بازی کرد. او همچنین در موزیک ویدیوی “فکرا” از مسار اقبری نقش عشق خواننده اصلی را بازی کرد.

بیوگرافی بازیگران سریال آفت سال هفتم از ام بی سی پرشیا【داستان + زمان پخش 】

رویا هاشمی – Roya Hashemi ؛ در نقش جولیا

رویا هاشمی بازیگر جوان مشتاقی است که در صحنه تئاتر دبی نامی برای خود دست و پا کرده است. رویا در سال 2007 در دبی به دنیا آمد و در سنین جوانی عشق خود را به بازیگری کشف کرد. در هشت سالگی، او در کلاس‌های نمایشنامه و تئاتر محلی شرکت می‌کرد.

رویا هاشمی در 11 سالگی بداهه نوازی را در یک تئاتر محلی در دبی آغاز کرد و به سرعت مشخص شد که او استعداد ذاتی برای این سبک اجرا دارد. او به تقویت مهارت‌های خود ادامه داد و به سرعت به عنوان یک ستاره در حال ظهور در جامعه تئاتر دبی شهرت یافت.

امروزه رویا یکی از برجسته‌ترین مجریان سالن نمایش حیاط دبی است. او نقش‌های مختلفی را در نمایشنامه‌های کلاسیک تا درام‌های معاصر بازی کرده است. او علاوه‌بر کار روی صحنه در چندین آگهی تبلیغاتی و تلویزیونی نیز حضور داشته است.

در سال 2023، او نقش جولیا را در سریال محبوب مصری ماه رمضان، آفت سال هفتم به کارگردانی کریم الشناوی را بازی کرد. رویا علیرغم سن کمش در حال حاضر کارهای بزرگی را به عنوان مجری انجام داده است. 

سایر بازیگران سریال آفت سال هفتم

  • حنان سلیمان – Hanan Sulieman ؛ در نقش فیفی
  • محمد محمود – Mohamed Mahmoud ؛ در نقش ابراهیم

بیشتر بخوانید:

غزل شباهنگ

من تازه‌واردِ دنیای جذاب تولید محتوا هستم و حدود یک سال می‌شه که توی این حوزه فعالیت می‌کنم. هر روز چیزهای جدیدی یاد می‌گیرم و سعی می‌کنم خودم رو به‌روز نگه دارم. هنوز خیلی مونده تا به یه تولیدکننده محتوای حرفه‌ای تبدیل بشم؛ اما عاشق این کار هستم و با اشتیاق تلاش می‌کنم که بهتر بشم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا