اخبار سینما و هنرمندان ترکیه ایاخبار فیلم و سریال

لباس رسمی خیره کننده مهمانان مشهور در مراسم عروسی ادا اجه + (عکس)

Rate this post

استایل و نوع پوشش هنرمندان نام آشنای ترکیه‌ای در مراسم عروسی ادا آجا به سوژه خبری داغ این روزهای شبکه‌های اجتماعی تبدیل شد! در ادامه این مطلب از ویدو به جزئیات بیشتری از این خبر خواهیم پرداخت.

استایل بازیگران عروسی ادا آجا

در ادامه این مقاله استایل مهمانان عروسی ادا آجا را ببینید

هانده ارچل، هاکان سابانچی، غمزه ارچل، جانر ییلدیریم، شوال سام، ملیس سزن، نیلپری شاهین کایا و دوست پسرش، ایرم ساک و دوست پسرش، گوپسه اوزای، باریش آردوچ، بیران داملا یلماز، سودا ارگینجی و سریال خدمه سیب ممنوعه، یلدیز چایری آتیکسوی، باراک اوکتای، نسرین جوادزاده و مادرش دانلا بیلیچ و… هنرمندان عرصه سینمای ترکیه هستند که در مراسم عروسی ادا آجا شرکت کرده و با لباس‌های بی‌نظیر خود توجه ‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌همگان را جبه خود جلب کردند. 

جذاب ترین لباس عروس های بازیگر یلدیز سیب ممنوعه در دنیای واقعی

تور ویژه لباس عروس

Yıldız Chaeri Atiksoy و Berk Oktay بازیگران ترکی هستند که به دلیل رابطه نزدیک با Eda Ece در این رویداد شرکت کردند. باراک اوکتای در سریال سیب پروبانه هم حضور داشت و با ادا آجا همبازی بود. در مراسم عروسی ادا آجا، گروه سازنده سریال سیب پروموانه، بازیگران و عوامل پشت صحنه حضور داشتند. در این مراسم طبق وعده شوال سام به همراه سایر بانوان حاضر در مراسم به آواز و پایکوبی پرداخت. رقص ادا و شوال سام نیز در فضای مجازی دست به دست شد و مورد توجه طرفداران این بازیگر قرار گرفت.

در سال 2019، برهان تونجر بسکتبالیست ترکیه ای با ادا آجا وارد رابطه شد. این دو در ابتدا دوستی خود را پنهانی ادامه دادند اما کم کم رابطه آنها سوژه رسانه ها شد. ادا آجا بازیگر نقش یلدیز در سریال سیب بانموانه برای بسیاری از ایرانیان شناخته شده است. اولین قدم را با ازدواج با بسکتبالیست معروف برهان تنجار برداشت. ادا آجا که می گفت در پروژه هایی که شرکت کرده 9 بار ازدواج کرده در دنیای واقعی دوست دختر شد!

استایل بازیگران عروسی ادا آجا
استایل بازیگران عروسی ادا آجا

تور ویژه لباس عروس

ابتدا نام ادا و برهان به تور دوخته می شود.

تور ویژه لباس عروس
تور ویژه لباس عروس

استایل هانده ارچل در عروسی ادا آژه

استایل هانده ارچل در عروسی ادا آژه
استایل هانده ارچل در عروسی ادا آژه

بیشتر بخوانید:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا