فیلم و سریالفیلم و سریال خارجی

10 اتفاق هیجان انگیزی که از ددپول و ولورین باید انتظار داشت (تریلر + لینک دانلود)

فیلم Deadpool & Wolverine چگونه خواهد بود ؟

ددپول و ولورین یکی از هیجان‌انگیزترین فیلم‌های کمیک در سال‌های اخیر است که نویدبخش تحولات و رویدادهای بزرگی است که می‌تواند دنیای سینمایی مارول را برای همیشه تغییر دهد. این فیلم شامل رایان رینولدز است که دوباره نقش ددپول را بازی می‌کند و با هیو جکمن در نقش ولورین برای یک ماجراجویی بزرگ همکاری می‌کند.

این ماجراجویی جنبه‌هایی از دنیای X-Men فاکس را به خط زمانی MCU می‌آورد. به این ترتیب، ددپول و ولورین می‌تواند آینده MCU را با مجموعه‌ای از عناصر هیجان‌انگیز به‌شدت تغییر دهد. در ادامه می‌توانید مقاله فیلم های مارول را به چه ترتیبی ببینیم ؟ را مطالعه کنید.

سری جدید ددپول از پرفروش ترین فیلم های مارول، با شایعات زیادی در مورد محتوا و شخصیت‌های آن روبه‌رو بوده است. تریلر این فیلم که به‌تازگی منتشر شده است، درستی بسیاری از این شایعات را تأیید کرده است. تریلر همچنین مجموعه‌ای از اتفاقات غافلگیرکننده و جدیدی را ارئه می‌دهد.

یکی از دلگرم‌کننده‌ترین جنبه‌های Deadpool & Wolverine این است که قصد دارد به تاریخچه لایو اکشن مارول بپردازد. این فیلم به فیلم‌های اولیه دهه 2000 فاکس و همچنین سریال Loki از MCU اشاره خواهد کرد. در ادامه به 10 اتفاق هیجان انگیزی که از ددپول و ولورین انتظار داریم، اشاره می‌کنیم. برای مطالعه جزئیات همراه ما باشید.

لینک دانلود و تماشای آنلاین فیلم ددپول 3

10. ددپول به MCU می پیوندد

deadpool 3 most exciting things 1

یکی از جذاب‌ترین جنبه‌های فیلم ددپول و ولورین، معرفی ددپول به دنیای سینمایی مارول است. تریلر این فیلم تایید کرده است که ددپول از بهترین فیلم های ابرقهرمانی 2024، در خط زمانی MCU قرار خواهد گرفت. این اتفاق به Merc with a Mouth فرصتی می‌دهد تا با شخصیت‌های محبوب MCU روبه‌رو شود.

همچنین، ددپولِ رینولدز می‌تواند از طریق شکستن دیوار چهارم، نظرات خود را درباره این فرنچایز به‌طور مستقیم بیان کند و تفسیری از MCU ارائه دهد. حتی در تریلر، او خود را به‌عنوان «عیسی مارول» معرفی می‌کند.

معرفی ددپول به MCU به این معنی است که بازی رینولدز می‌تواند در فیلم‌های آینده، زمانی که مارول ساخت فیلم‌های X-Men را برعهده می‌گیرد، ظاهر شود.

9. دهمین فیلم ولورین با بازی هیو جکمن

deadpool 3 most exciting things 2

هیو جکمن به‌عنوان بازیگر ولورین، رکوردی بی‌نظیر در بین بازیگران ابرقهرمانی به‌جا گذاشته است. حضور او در نقش ولورین در سه‌گانه اصلی مردان ایکس چنان مورد تحسین قرار گرفت که به سه‌گانه فیلم‌های انفرادی و حضورهای کوتاه به‌یادماندنی در پیش‌درآمدها نیز منجر شد.

ددپول و ولورین دهمین حضور جکمن در نقش این جهش یافته محبوب خواهد بود. جکمن در مصاحبه‌ای با The Cosmic Wonder به شوخی گفت که این فیلم باید Wolverine 10 نامیده شود.

ولورین در فیلم Logan با داستانی غم‌انگیز به خداحافظی با مخاطبان خود پرداخت. جکمن و تهیه‌کنندگان ددپول اصرار دارند که با تنظیم زمانی فیلم ددپول و ولورین قبل از Logan، به این خداحافظی احترام بگذارند.

بااین‌حال ددپول و ولورین به‌جای حفظ میراث ولورین، قصد دارد آن را گسترش دهد. این اثر که در لیست بهترین فیلم های 2024 قرار دارد، اولین لباس ولورین را با جزئیات بالا را به نمایش می‌گذارد که به شدت به کمیک‌ها وفادار است. این موضوع، این فیلم را به یک نقطه عطف در تاریخ سینمایی ولورین تبدیل می‌کند. درنتیجه، ددپول و ولورین می‌تواند برای تاریخ سینمایی ولورین حتی مهم‌تر از Logan باشد.

8. ولورین در مقابل ددپول

deadpool 3 most exciting things 3

یکی از هیجان‌انگیزترین جنبه‌های بازگشت ولورینِ جکمن، رویارویی مسخره بین او و ددپول است. هردو شخصیت فاکتورهای باورنکردنی‌ای دارند که آن‌ها را به جنگجویانی قدرتمند تبدیل می‌کند. این قدرت، آن‌ها را قادر به مقاومت در برابر آسیب‌های زشت می‌کند.

برخورد خشونت‌آمیز بین این دو شخصیت می‌تواند بیش از حد گرافیکی و خشن باشد. این خشونت می‌تواند به نفع تماشا و بدون توجه به هر حس واقع‌گرایی باشد.

این موضوع تاریخچه مشترک ددپول و ولورین در مارول کامیکس را نادیده می‌گیرد. در این کمیک‌ها، این زوج قبل از همکاری در یک رشته ماجراجویی، بارها با هم درگیر می‌شدند.

نزاع اولیه بین ددپول و ولورین در تصاویر تبلیغاتی متعددی به‌تصویر کشیده شده است. تشکیل تیم این دو شخصیت، مقدمه اصلی فیلم است.

7. ولورین با رده سنی R یا بیشتر

deadpool 3 most exciting things 4

یکی از نقدهای رایج به دنیای مردان ایکس، کمرنگ بودن خشونت ولورین بود که این موضوع با فیلم Logan تغییر کرد. این فیلم که به‌دنبال ددپول ساخته شد، ثابت کرد که یک فیلم ابرقهرمانی بالغ، خشن و خشمگین می‌تواند موفقیت بزرگی کسب کند.

درهمین‌حال، ددپول نسخه‌ای طنزآمیزتر از این لحن بزرگسالانه را ارائه کرد و شامل خشونت گرافیکی و طنز پرخاشگرانه بود. حضور ولورین در ددپول، یکی از بهترین فیلم های ابرقهرمانی می‌تواند فرصتی برای شکوفایی هردو سبک باشد. این اتفاق می‌تواند به ددپول لحنی تیره‌تر و به ولورین لحنی شادتر بدهد.

این تناقض می‌تواند باعث جذابیت فیلم ددپول و ولورین باشد؛ ترکیب خشونت خشن ولورین با طنز گزنده ددپول تجربه‌ای منحصربه‌فرد و هیجان‌انگیز برای مخاطبان ایجاد می‌کند.

6. ولورین به‌عنوان پچ

deadpool 3 most exciting things 5

تریلر ددپول و ولورین نگاهی اجمالی به Patch، یکی از نسخه‌های ولورین از دنیای چندوجهی مارول کامیکس ارائه می‌دهد. این شخصیت ظاهری متفاوت از ولورین کلاسیک در مارول کامیکس و فیلم های لایو اکشن اقتباسی قبلی دارد. کت و شلوار سفید، چشمان و ظاهر کهنسال او، نشان‌دهنده سن و تجربه بیشتر او نسبت‌به ولورین‌های دیگر است.

حضور Patch در فیلم ددپول و ولورین نشان می‌دهد که این فیلم به موضوع سفر در زمان و واقعیت‌های متناوب می‌پردازد و انواع مختلف ولورین را در این دنیاهای موازی به‌تصویر می‌کشد.

گنجاندن شخصیت Patch در این فیلم، فرصتی برای کاوش در جنبه‌هایی از شخصیت ولورین است که در فیلم‌های X-Men فاکس به‌تصویر کشیده نشده‌اند.

5. Pyro & The X-Men

deadpool 3 most exciting things 6

شایعات زیادی پیرامون فیلم ددپول و ولورین وجود دارد که بیشتر آن‌ها به فیلم‌های X-Men فاکس و مارول مربوط می‌شود. بسیاری از این شایعات تأیید نشده‌اند یا از طریق افشاگری‌های غیررسمی منتشر شده‌اند؛ اما تریلر ددپول و ولورین شامل یک شخصیت غیرمنتظره، Pyro با بازی آرون استنفورد، از فیلم‌های X-Men فاکس بود.

حضور Pyro در تریلر، اعتبار شایعات مربوط‌به حضور دیگر بازیگران فیلم‌های X-Men در Deadpool & Wolverine را افزایش می‌دهد. استنفورد در X2: X-Men United و X-Men: The Last Stand در نقش Pyro به‌عنوان جهش یافته‌ای که قادر به کنترل آتش است، ظاهر شد.

4. جنیفر گارنر در نقش الکترا

deadpool 3 most exciting things 7

یکی از معدود موارد تایید شده در مراحل اولیه توسعه فیلم ددپول و ولورین، حضور کوتاه جنیفر گارنر در نقش الکترا بود. بااین‌حال، گزارش‌های اخیر نشان می‌دهد که نقش الکترا بسیار بزرگ‌تر از حد انتظار خواهد بود.

گارنر برای اولین‌بار در فیلم Daredevil محصول سال 2003 فاکس در نقش الکترا ظاهر شد. در ابتدا تصور می‌شد که حضور او ددپول و ولورین بیسار کوتاه باشد؛ اما براساس اسناد منتشرشده، نام گارنر و شخصیت الکترا در رتبه چهارم فهرست بازیگران قرار داده شده است. این موضوع نشان می‌دهد که گارنر نقشی بسیار مهم‌تر از آنچه که قبلاً تصور می‌شد در Deadpool & Wolverine ایفا خواهد کرد.

3. خداحافظی با دنیای ابرقهرمانی فاکس

deadpool 3 most exciting things 8

ددپول و ولورین علاوه‌بر ترکیب بازیگران قبلی ابرقهرمانی فاکس، تا حدی شبیه‌به فیلم‌های ابرقهرمانی اولیه، به‌ویژه آن‌هایی که توسط فاکس ساخته شده‌اند، خواهد بود. پس از خرید فاکس توسط دیزنی، این شخصیت‌ها به مارول بازگشتند.

درحالی‌که فرنچایزهای قبلی در MCU به‌صورت گسترده‌تری معرفی می‌شوند، تریلر ددپول و ولورین چیز بسیار بیشتری را به نمایش گذاشته است. به‌ویژه یکی از عکس‌ها که ددپول را در مقابل لوگوی درحال فروپاشی فاکس قرن بیستم نشان می‌دهد.

این تصویر نشان می‌دهد که فیلم ددپول و ولورین مستقیماً به تغییرات این فرنچایز می‌پردازد و ضمن وداع با آن‌ها، فیلم‌های قبلی فاکس را تحسین می‌کند. این ادای دین به تاریخچه فیلم‌های ابرقهرمانی فاکس، احتمالاً مورد استقبال طرفداران بهترین فیلم های مردان ایکس قرار خواهد گرفت. این اثر جدید می‌تواند فرصتی برای به پایان رساندن داستان‌های ناتمام و ایجاد یک پیوند بین گذشته و حال این شخصیت‌ها باشد.

2. فیلم شرور جدید مردان ایکس

deadpool 3 most exciting things 9

تریلر ددپول و ولورین علاوه‌بر شخصیت‌های محبوب، یک شخصیت شرور بالقوه را نیز به‌تصویر کشیده است که هنوز در هیچ فیلم X-Men اقتباس نشده است. شخصیتی در تریلر از پشت به‌تصویر کشیده شده است که نظریه‌هایی را مبنی‌بر حضور کاساندرا نوا، خواهر دوقلوی شرور پروفسور چارلز خاویر، در این فیلم برانگیخته است.

حضور یک شرور زن در ددپول و ولورین تأیید شده است؛ اما مارول هنوز به‌طور رسمی هویت او را معرفی نکرده است. بااین‌حال، حضور کوتاه این شخصیت در تریلر نشان می‌دهد که یک جهش‌یافته بدخواه مشهور برای اولین‌بار در سینما حضور خواهد داشت و به‌طور بالقوه مردان ایکس را به MCU وصل می‌کند.

حضور کاساندرا نوا می‌تواند پیامدهای زیادی برای دنیای X-Men در MCU داشته باشد. او یک دشمن قدرتمند برای ددپول و ولورین است و می‌تواند دروازه‌ای برای معرفی شخصیت‌های دیگر X-Men به دنیای سینمایی باشد.

1. اشاره به جدول زمانی MCU

deadpool 3 most exciting things 10

پس از اعلام دیزنی مبنی‌بر تمرکز مارول روی فرنچایزهای قوی‌تر خود، می‌توان گفت فرضیه ادغام جهان در ددپول و ولورین پتانسیل پیامدهای گسترده‌تری را شامل می‌شود. MCU در مسیر جدید خود ناگزیر به ایجاد تغییراتی خواهد بود. این تغییرات می‌تواند شامل راه‌اندازی مجدد شخصیت‌ها و روایت‌های قبلی یا معرفی شخصیت‌های جدید در فرنچایزهای معتبر مارول باشد.

ددپول با توانایی سفر در زمان و لقب عیسی شگفت‌انگیز، می‌تواند تاریخچه MCU را بازنویسی کند و درعین‌حال به چندین رشته داستانی و دنیای مردان ایکس فاکس پایان دهد. این اتفاقات احتمالاً هیجان‌انگیزترین جنبه فیلم ددپول و ولورین خواهد بود.

چیزهایی که از ددپول و ولورین باید انتظار داشت

ادغام دنیاها می‌تواند فرصت‌های جدیدی برای MCU ایجاد کند، این فرصت‌ها شامل معرفی شخصیت‌های محبوب X-Men به دنیای مارول، ایجاد داستان‌های متقاطع و گسترش دنیای سینمایی مارول است. بازنویسی تاریخچه MCU می‌تواند نقص‌های گذشته را برطرف کند و داستان‌های جدید و جذاب را برای طرفداران ایجاد کند. ددپول و ولورین فیلمی است که می‌تواند قوانین و آینده MCU را برای همیشه تغییر دهد.

غزل شباهنگ

من تازه‌واردِ دنیای جذاب تولید محتوا هستم و حدود یک سال می‌شه که توی این حوزه فعالیت می‌کنم. هر روز چیزهای جدیدی یاد می‌گیرم و سعی می‌کنم خودم رو به‌روز نگه دارم. هنوز خیلی مونده تا به یه تولیدکننده محتوای حرفه‌ای تبدیل بشم؛ اما عاشق این کار هستم و با اشتیاق تلاش می‌کنم که بهتر بشم.

یک دیدگاه

  1. سلام. لطفا در مقاله‌های خود سعی شود بیشتر کلمات را به فارسی بنویسید. مانند فرنچایز . mcu. ممنون.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا