زمان پخش فیلم و سریال‌ها

زمان پخش سریال ترکی دختر دره سبز از شبکه Show TV (ساعت تکرار + داستان)

سریال “دختر دره سبز” یکی از مجموعه‌های تلویزیونی جدید ترکیه است که در حال حاضر توجه بسیاری از بینندگان را به خود جلب کرده است. در این خبر از ویدو به جدول پخش و ساعات تکرار این سریال اشاره می‌پردازیم.

این سریال توسط کارگردانان ام. مورات شنوی و چاعیل نورهاک آیدوغدو ساخته شده است. نویسندگان این سریال شامل سرهات ییت، دنیز مرت جبه، عثمان دیکیجیلر، پونه حائزی اولسوی و نسرین زامور می‌باشند. این سریال در واقع برگرفته از سریال انگلیسی “Anne With an E” اثر موریا والی بکت است.

سریال ترکی دختر دره سبز

زمان پخش سریال ترکی دختر دره سبز

در این قسمت به جدول پخش سریال ترکی دختره دره سبز اشاره داریم. این سریال در تاریخ 3 ژوئیه 2023 (12 تیر 1402) در شبکه Show TV ترکیه پخش شد. این مجموعه هر هفته به صورت روزانه در ساعت 16:45 از شبکه شو تی وی پخش می‌شود.

  • زمان پخش سریال دختر دره سبز: هر روز – ساعت ۱۶:۴۵
  • شبکه پخش سریال ترکی دختر دره سبز: Show TV

خلاصه داستان سریال ترکی دختر دره سبز

ملیسا چلیک، یتیمی است که بدون والدین بزرگ می‌شود. او در خانه‌ای که به او فرزندخوانده شده، زندگی می‌کند، اما با شکنجه‌هایی از سوی خانم خانه مواجه می‌شود. در یک روز، با مردی به نام متین آشنا می‌شود و زندگی‌اش به طور کامل تغییر می‌کند. متین تصمیم می‌گیرد ملیسا را نجات دهد و او را به یک مزرعه می‌برد. زندگی ملیسا در مزرعه باعث فاش شدن خاطرات و رازهایی می‌شود. در حین این همه، یک خانواده قصد به فرزندی گرفتن ملیسا را دارند و این موضوع باعث پیچیدگی‌هایی می‌شود.

بیشتر بخوانید:

زهرا ظریفی

من بیش از یک ساله که در زمینه سئو، محتوا و سئومحتوا فعالیت می‌کنم و مشتاق هستم تا جدیدترین مباحث تو این حوزه رو یادبگیرم و تجربیات بیشتری کسب کنم. داستان و علاقه من با یه پروژه برندسازی شخصی شروع شد و حالا من دنباله‌رو این تجربه هستم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این سایت توسط reCAPTCHA و گوگل محافظت می‌شود حریم خصوصی و شرایط استفاده از خدمات اعمال.

The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.

دکمه بازگشت به بالا