بیوگرافی و تاریخچهموسیقی

بیوگرافی صفورا صفوی موزیسین گروه آبجیز 【آثار + جزئیات زندگی شخصی】

Rate this post

در مقاله بیوگرافی صفورا صفوی قرار است درباره فرازونشیب‌ها و چالش‌های صفوی و موفقیت‌هایش بخوانید. صفورا صفوی خواننده و آهنگساز ایرانی است که از سنین کودکی به همراه خانوده از ایران مهاجرت کرد.

صفورا یک خواهر دارد و به همراه خواهر خود ملودی یکی از بهترین گروه های راک به نام Abjeez را تشکیل داده‌اند. به تازگی نیز این هنرمند در برنامه چندشنبه با سینا حضور یافته است.

برای اطلاعات بیشتر از جزئیات بیوگرافی صفورا صفوی به همراه آثار و آدرس اینستاگرام صفورا صفوی با ویدو همراه باشید.

بیوگرافی صفورا صفوی【آثار + جزئیات زندگی شخصی】

بیوگرافی صفورا صفوی

صفورا صفوی، هنرمند، آهنگساز و طراح صدا ایرانی-سوئدی است. او در سن ۱۳ سالگی شروع به ساخت موسیقی کرد و در سال ۱۹۹۸ در مدرسه موسیقی Hvitfeldska در گوتنبرگ تحصیلات خود را آغاز کرد. سپس در سال ۲۰۰۱ به سوئد نقل مکان کرد و در دانشگاه معروف Fundacion Cristina Hereen تحصیلات خود را ادامه داد.

در سال ۲۰۱۵، صفورا مدرک لیسانس خود را در طراحی صدا از StDH/SKH دریافت کرد و در ژوئن ۲۰۲۱ مدرک کارشناسی ارشد خود را در هنرهای نمایشی با تحقیق “نگاه درونی در تمرین هنری” به پایان رساند.

صفورا در طول فعالیت موسیقی خود با گروه‌ها و نوازندگان مختلفی در سوئد، آمریکا و اسپانیا اجرا داشته است. همچنین در حال حاضر او با پروژه‌های مختلف تئاتر و موسیقی در سوئد فعالیت می‌کند.

او با گروه خود به نام آبجیز – ABJEEZ که در سال ۲۰۰۵ با خواهرش آن را ایجاد کرد در سراسر اروپا و آمریکای شمالی، سفر و اجرا می‌کند. صفورا صفوی یکی از بهترین خواننده های ایرانی به تازگی گروه موسیقی جدیدی به نام صاصا را تاسیس کرده است.

بیوگرافی صفورا صفوی【آثار + جزئیات زندگی شخصی】

آثار موسیقی صفورا صفوی

  • پرچم
  • همه باید بدونن
  • بذار
  • شهامت
  • برب برب

صفورا صفوی و همسرش

اطلاعاتی از روابط عاطفی صفورا صفوی در دسترس نیست.

صفورا صفوی اینستاگرام دارد ؟

صفورا صفوی را در اینستاگرام با آیدی safoura.abjeez می توانید دنبال کنید.

آیدی اینستاگرام صفورا صفوی

آلبوم تصاویر صفورا صفوی

بیوگرافی صفورا صفوی【آثار + جزئیات زندگی شخصی】بیوگرافی صفورا صفوی【آثار + جزئیات زندگی شخصی】 بیوگرافی صفورا صفوی【آثار + جزئیات زندگی شخصی】بیوگرافی صفورا صفوی【آثار + جزئیات زندگی شخصی】 بیوگرافی صفورا صفوی【آثار + جزئیات زندگی شخصی】

بیشتر بخوانید:

غزل شباهنگ

من تازه‌واردِ دنیای جذاب تولید محتوا هستم و حدود یک سال می‌شه که توی این حوزه فعالیت می‌کنم. هر روز چیزهای جدیدی یاد می‌گیرم و سعی می‌کنم خودم رو به‌روز نگه دارم. هنوز خیلی مونده تا به یه تولیدکننده محتوای حرفه‌ای تبدیل بشم؛ اما عاشق این کار هستم و با اشتیاق تلاش می‌کنم که بهتر بشم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا