افراد مشهوربیوگرافی و تاریخچه

بیوگرافی مجریان شبکه من و تو 【جزئیات زندگی شخصی + علت تعطیلی من و تو】

درباره بیوگرافی مجریان شبکه من و تو، زندگی شخصی و عاطفی مجریان، علت تعطیلی شبکه منو تو در این مقاله مطالعه خواهید کرد. تا انتهای این مطلب همراه با ویدو باشید.

بیوگرافی مجریان شبکه من و تو【جزئیات زندگی شخصی + علت تعطیلی من و تو】

من و تو (Manoto) یک شبکه تلویزیونی فارسی زبان ضدانقلاب ماهواره‌ای است که برنامه‌های علمی، سرگرمی و سیاسی را پوشش می‌دهد. مرکز اصلی این شبکه در لندن واقع شده است.

شرکت اصلی من و تو، شبکه تلویزیونی مرجان نام دارد و متعلق به کیوان عباسی و مرجان عباسی است. حامیان مالی این شبکه افراد ناشناسی هستند و هویت آن‌ها هرگز فاش نشده است.

علت تعطیلی من و تو

با توجه به اظهار نظرها و شواهد مختلف، به نظر می‌رسد علت اصلی تعطیلی منوتو فقط شرایط نامساعد مالی نبوده است.

شهرام همایون در این باره گفته است که در سال‌های ۲۰۲۱ و ۲۰۲۲، سالانه ۳۰ میلیون دلار بودجه تلویزیون «منوتو» بوده است و این سوال برای او پیش می‌آید که ۱۵ سال سالی ۳۰ میلیون دلار از کجا آمده است؟ این نظر نشان می‌دهد که مشکل مالی منوتو به تنهایی علت تعطیلی آن نیست.

علاوه‌بر این، امین فردین نیز بیان کرده است که علت تعطیلی منوتو شرایط نامساعد مالی نیست، بلکه این شبکه شکست خورده سیاسی است و نتوانسته اهدافی را که برایش روی آن سرمایه‌گذاری کرده بودند، محقق کند.

همچنین، آمارهای مالی نشان می‌دهد که منوتو هیچوقت تبلیغات قوی‌ای نداشته است و از سال ۲۰۱۸ تا ۲۰۲۲، ضرر مالی بین ۱۹ میلیون پوند تا ۲۵ میلیون پوند (بیش از ۳۰ میلیون دلار) برای آن اتفاق افتاده است.

بیوگرافی مجریان شبکه من و تو

در این قسمت به بررسی بیوگرافی مجریان شبکه من و تو می پردازیم که در طول 13 سال توانستند با فعالیت خود این شبکه ماهواره ای را سرپا نگه دارند.

بیوگرافی مجریان شبکه من و تو【جزئیات زندگی شخصی + علت تعطیلی من و تو】

علی پیرهادی

علی پیرهادی، یکی از مجری‌های مشهور و شناخته شده اهل ایران است. در حال حاضر، او در خارج از کشور به عنوان مجری فعالیت می‌کند. او در دوران نوجوانی به دلیل صدای بسیار خوبی که داشت، فعالیت خود را با شرکت در برنامه “اینجا شب نیست” در رادیو جوان آغاز کرد.

پیرهادی از ابتدا در کنار اساتید معروفی مانند منوچهر والی زاده و مسعود کرامتی فعالیت خود را آغاز کرد و به عنوان گوینده و مجری صحنه شناخته شد.

با توجه به همکاری با این اساتید و استعداد و مهارت خوبی که در مجری‌گری داشت در مدت زمان کوتاهی توانست توجه بسیاری از مردم را به خود جلب کند و به یکی از مجری‌های برجسته و معروف تبدیل شود. بسیاری از مردم برای تماشای برنامه‌های او هب انتظار می‌نشستند.

همچنین باید اضافه کرد که علی پیرهادی در تاریخ 23 آذر 1360 در تهران به دنیا آمده است. او قد 187 سانتی‌متر دارد و پدرش پرویز پیرهادی است.

بیوگرافی مجریان شبکه من و تو【جزئیات زندگی شخصی + علت تعطیلی من و تو】

سالومه سیدنیا

سالومه سیدنیا، متولد 18 اردیبهشت 1356 در تهران، یک مجری و تهیه‌کننده است. او به عنوان یکی از تهیه‌کنندگان و مجریان شبکه “من و تو” فعالیت می‌کند. سالومه سیدنیا دارای مدرک لیسانس علوم ارتباطات به تخصص خبرنگاری از دانشگاه آزاد تهران، فوق لیسانس مدیریت بین‌الملل از دانشگاه اکسفورد بروکس و همچنین دیپلم بازیگری از کانون سینمای جوان است.

قبل از پیوستن به تلویزیون “من و تو”، سالومه سیدنیا سابقه کار در رسانه‌های مختلفی از جمله روزنامه‌های “زن و ایران” و شبکه بی‌بی‌سی فارسی را داشته است. همچنین به مدت پنج سال به عنوان یکی از برگزارکنندگان رای مردمی جشنواره فیلم فجر در روابط عمومی خانه سینما حضور داشته است.

در سال 1390، اولین دوره آکادمی گوگوش برگزار شد که سروش تهرانی برنده آن شد. در همین برنامه، سالومه سیدنیا به عنوان مجری پشت صحنه آکادمی فعالیت می‌کرد و با سروش تهرانی آشنا شد و ازدواج کردند.؛ اما متأسفانه روابط این زن و شوهر در نهایت به جدایی ختم شد.

بیوگرافی مجریان شبکه من و تو【جزئیات زندگی شخصی + علت تعطیلی من و تو】

گلناز حسینی

گلناز حسینی، فارغ‌التحصیل رشته طراحی پارچه و لباس با گرایش چاپ در لندن است. او دارای مدرک دیپلم در رشته هنر است. در سن 7 سالگی به همراه خانواده به شهر یزد در ایران نقل مکان کرد و در این شهر ساکن شدند.

تحصیلات ابتدایی، راهنمایی و دوره متوسطه را در یزد به پایان رساند. سپس، خانواده او به انگلیس مهاجرت کرد. در دوران دانشجویی، گلناز با آقای پدرام پورکیایی آشنا شد و پس از مدتی، آنها ازدواج کردند.

بیوگرافی مجریان شبکه من و تو【جزئیات زندگی شخصی + علت تعطیلی من و تو】

ندا جناب

ندا جناب، متولد 23 فروردین 1361 در اصفهان، یک مجری و گوینده ایرانی است و در شبکه منوتو فعالیت می‌کند.

او فارغ‌التحصیل کارشناسی رشته حقوق از دانشگاه نجف‌آباد است و دوره‌های علوم رسانه (مدیا) را گذرانده است. ندا جناب از مجریان قدیمی شبکه منوتو است و در سال 83 در سن 22 سالگی پس از مهاجرت، فعالیت خود را با شبکه موسیقی طپش آغاز کرد.

او از سال 2005 تا سال 2010 به عنوان مجری در شبکه تپش فعالیت داشت. سپس برای مدتی با یکی از بخش‌های خبری بی‌بی‌سی فارسی همکاری کرد تا اینکه وارد شبکه من و تو در انگلستان شد.

علاقه‌اش به حضور در تلویزیون از آرزوهای کودکی او بود و در زمان دانشجویی، فعالیت خود را با گروه‌های مستند‌ساز در ایران آغاز کرد. از سال 1387 به صورت رسمی با شبکه Manoto با سرمایه‌گذاری قوی کیوان عباسی و مرجان عباسی وارد عرصه اجرا شد و در حال حاضر به عنوان تهیه‌کننده نیز فعالیت می‌کند.

بیشترین حضور ندا جناب را در برنامه “چرا که نه” و برنامه “من و تو پلاس” داشته‌ایم.

بیوگرافی مجریان شبکه من و تو ؛ فرانک سلیمانی

فرانک سلیمانی

فرانک سلیمانی، متولد 25 مرداد 1365 در رشت، یک مجری و گوینده ایرانی است و در شبکه منوتو فعالیت می‌کند. در حال حاضر، او در شهر لندن ساکن است. درباره وضعیت ازدواج و همسر فرانک سلیمانی، اطلاعات دقیقی در دست نیست؛ اما مدتی او با رضا روحانی آهگنساز مطرح ایرانی در رابطه بود که منجر به جدایی شد.

بیوگرافی مجریان شبکه من و تو【جزئیات زندگی شخصی + علت تعطیلی من و تو】

امید خلیلی تجریشی

امید خلیلی تجریشی، متولد ۴ فروردین ۱۳۶۲ در دربند تهران است. او مجری شبکه من و تو است و با نام طغرل در برنامه بفرمایید شام شناخته شده است. امید خلیلی در شبکه من و تو به عنوان مجری برنامه‌هایی مانند بفرمایید شام، من و تو پلاس، آفساید و رختکن و نوروز ۹۴ من و تو و شعر یادت نره و جواب حضور داشته است.

همچنین، ویژه برنامه‌های جام‌های جهانی فوتبال برزیل و روسیه و تهیه‌کنندگی برنامه مردان دیروز حشمت مهاجرانی و امامعلی حبیبی را در کارنامه‌اش دارد.

در اواخر سال ۱۳۹۸ به دلیل مسائل شخصی و اختلافات با کیوان عباسی، مدیر شبکه من و تو از تلویزیون من و تو جدا شد و در یک شبکه اینترنتی رادیویی به نام رادیو هوی مشغول به کار شد و برنامه‌های رادیویی تولید کرد؛ اما در تاریخ ۲۱ مهر ۱۴۰۰، او از طریق یک پست در صفحه اینستاگرام خود، خبر بازگشت به شبکه من و تو و رفع کدورت و آشتی با مدیر این شبکه را اعلام کرد و اعلام کرد که به زودی با برنامه‌های خود روی آنتن این شبکه خواهد رفت.

بیوگرافی مجریان شبکه من و تو【جزئیات زندگی شخصی + علت تعطیلی من و تو】

تینا قاضی مراد

در ادامه مقاله بیوگرافی مجریان شبکه من و تو به معرفی قاضی مردای پرداخته‌ایم. تینا قاضی مراد، متولد 10 شهریور 1365 در تهران، یک مجری و گوینده ایرانی است و در شبکه منوتو فعالیت می‌کند.

او دارای مدرک کارشناسی ارشد در رشته عکاسی از دانشگاه هنر سوره و دانشگاه هنر کارگردانی و دکتری حرفه‌ای در پژوهش و فلسفه هنر از دانشگاه لیدن است. تینا قاضی مراد در سال 2015 به شبکه منوتو پیوست.

بیوگرافی مجریان شبکه من و تو【جزئیات زندگی شخصی + علت تعطیلی من و تو】

شبنم شعبانی

شبنم شعبانی، فارغ التحصیل رشته شیمی در مقطع کارشناسی است. در حال حاضر، او به تلویزیون فارسی بی‌بی‌سی پیوسته است و در آنجا فعالیت می‌کند. قبل از این، شبنم شعبانی برنامه اتاق خبر تلویزیون منوتو را اجرا می‌کرد.

بیوگرافی مجریان شبکه من و تو【جزئیات زندگی شخصی + علت تعطیلی من و تو】

پانته آ مدیری

پانته آ مدیری، متولد اردیبهشت 1350 در کرمانشاه، یک مجری و گوینده ایرانی است که در شبکه منوتو و ایران اینترنشنال فعالیت می‌کند.

وی فارغ‌التحصیل لیسانس حقوق از دانشکده حقوق بریتانیا است. پدر پانته آ در گذشته به عنوان کارمند ساده ثبت احوال کرمانشاه و مخبر ساواک فعالیت می‌کرد و مادرش تا یک سال بعد از تولد پانته آ در یکی از مدارس کرمانشاه تدریس می‌کرد.

وی دارای دو برادر به نام‌های اردشیر و کوروش است. متأسفانه، برادر بزرگتر پانته آ به نام کوروش در سال 1987 به دلیل مصرف بیش از حد مشروبات الکلی در بریتانیا درگذشت. همچنین، پدر پانته آ سال‌ها پیش به دلیل سکته قلبی درگذشت.

برادر دیگر پانته آ با نام کوروش در حال حاضر یک کافی شاپ در هامبورگ، آلمان دارد و رابطه خوبی با خواهرش دارد. او به صورت ناشناس در یکی از برنامه‌های “به زندگی من خوش آمدید” در شبکه من و تو ظاهر شده و درباره موفقیت‌های تجاری خود صحبت کرده است.

پانته آ مدیری در حین تحصیل با گروه‌های مختلف سیاسی و فرهنگی همکاری می‌کرد. او به عنوان یکی از گویندگان رادیو زمانه در آمستردام، هلند به دلیل آشنایی کامل با زبان‌های انگلیسی و هلندی انتخاب شد و کار خود را آغاز کرد.

وی پس از دریافت پیشنهاد یکی از دوستان هنری خود، کلاس‌های مقدماتی فن بیان را گذراند و به عنوان دوبلور و تهیه‌کننده در شبکه بی‌بی‌سی به صورت پاره وقت فعالیت کرد و سپس به شبکه منوتو پیوست.

بیشتر بخوانید:

غزل شباهنگ

من تازه‌واردِ دنیای جذاب تولید محتوا هستم و حدود یک سال می‌شه که توی این حوزه فعالیت می‌کنم. هر روز چیزهای جدیدی یاد می‌گیرم و سعی می‌کنم خودم رو به‌روز نگه دارم. هنوز خیلی مونده تا به یه تولیدکننده محتوای حرفه‌ای تبدیل بشم؛ اما عاشق این کار هستم و با اشتیاق تلاش می‌کنم که بهتر بشم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا