بیوگرافی و تاریخچهبازیگران

بیوگرافی مهمت علی نوراوغلو – Mehmet ali nuroğlu 【کنعان سریال کبوتر + عکس】

دنیای فیلم و سریال ترکیه هنرپیشه‌های نام آشنا و قدر زیادی دارد که با بازی بی‌نظیر خود، مخاطب را به تماشای آثار ترکی جذب می‌کنند‌. تا جایی که فیلم و سریال‌های ترکی علاوه بر ترکیه در کشورهای دیگر از جمله ایران هم طرفداران زیادی دارند‌.

ازجمله این بازیگران مهمت علی نور اوغلو است که در آثار زیادی نقش آفرینی کرده است. نقطه حائز اهمیت این است که تمام فیلم و سریال‌هایی که مهمت علی نوراوغلو در آن‌ها بازی کرده، از جمله آثار پربیننده و پرمخاطب هستند‌.

سریال کبوتر نمونه بارزی از آثاری است که مهمت علی نوراوغلو در آن‌ها ایفای نقش کرده است‌. در ادامه این مقاله از ویدو به بیوگرافی مهمت علی نوراوغلو می‌پردازیم‌. پس با ما همراه شوید.

بیوگرافی مهمت علی نوراوغلو – Mehmet ali nuroğlu

محمد علی نوروغلو (متولد ۷ سپتامبر ۱۹۷۹) یک هنرپیشه ترک است. او در استانبول به دنیا آمده است و خانواده اش اصالتاً از شانلی‌اورفا هستند.

پس از سه سال مطالعه در رشته فلسفه در دانشگاه فنی خاورمیانه، نوروغلو به دانشگاه هاجتپه رفت تا در رشته تئاتر تحصیل کند. در حالی که هنوز در حال تحصیل بود، او به عنوان کارمند در تئاترهای دولتی ترکیه کار کرد.

در همین حال، به عنوان یک دستیار در کنار بازیگر سمیح سرگن کار می‌کرد. به منظور به دست آوردن نقشی در مجموعه درام تاریخی چمبریمده گل اویا از چاغان ارماق، او به استانبول نقل مکان کرد و شخصیت محمد را ایفا کرد.

سپس او در فیلم زنجیربزن به نقش یک هم آیندی به نام رئیس پرداخت و این فیلم را ساخت. او سپس به تیم بازی سریال تلویزیونی کانات کیریک، یک مجموعه درباره جنگ استقلال ترکیه پیوست.

بیوگرافی مهمت علی نوراوغلو ؛ mehmet ali nuroghlu

روابط عاطفی مهمت علی نوراوغلو

مهمت علی نوراوغلو در سال ۲۰۱۱ با چیچک نوراوغلو ازدواج کرد. چیچک نور اوغلو متولد سال ۱۹۷۴ است. گفته‌ها حاکی از این است که مهمت علی نوراوغلو و چیچک نوراوغلو به دور از دوربین‌های خبرنگاری از هم جدا شده‌اند.

فیلم و سریال های مهمت علی نور اوغلو – Mehmet ali nuroğlu

مهمت علی نوراوغلو در آثار زیادی نقش آفرینی کرده و می‌توان گفت در تمامی این آثار، نقشی برجسته و موثر ایفا کرده است.

از کارادنیز بگو، پرنده از قفس پرید، گل‌های در آغوش من، بال‌های شکسته، حیران، جدایی، تاوان عمر، پرواز، زیبای روستایی، مهر صد ساله چاناک کاله و … از جمله آثاری است که مهمت علی نور اوغلو در آن‌ها نقش آفرینی کرده‌ است‌.

وی با بازی در سریال کبوتر در نقش کنان، بر محبوبیت و شهرتش افزود.

آدرس پیج اینستاگرام مهمت علی نوراوغلو

مهمت علی نوراوغلو در فضای مجازی هم فعالیت گسترده‌ای دارد و بسیار از طرفدارانش پیج اینستاگرام وی را دنبال می‌کنند.

آدرس پیج اینستاگرام مهمت علی نوراوغلو mehmetalinuroglu@ است و اگر علاقه‌مند به دنبال کردن پیج اینستاگرام وی هستید، می‌توانید به این آدرس مراجعه کنید.

آلبوم تصاویر مهمت علی نوراوغلو

بیوگرافی مهمت علی نوراوغلو ؛ mehmet ali nuroghlu

بیوگرافی مهمت علی نوراوغلو ؛ mehmet ali nuroghlu

بیوگرافی مهمت علی نوراوغلو ؛ mehmet ali nuroghlu

بیوگرافی مهمت علی نوراوغلو ؛ mehmet ali nuroghlu

بیوگرافی مهمت علی نوراوغلو ؛ mehmet ali nuroghlu

بیشتر بخوانید:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا