بیوگرافی و تاریخچهورزشکاران

بیوگرافی خداداد افشاریان + بیوگرافی پسرش 【زندگی شخصی، حواشی صغر سنی پسرش 】

اگر شما هم به دنبال بیوگرافی خداداد افشاریان به همراه بیوگرافی پسرش هستید، این مقاله مناسب شماست. اظهارات خداداد افشاریان در برنامه زنده فوتبال شبکه سه باعث شده است تا مورد توجه رسانه‌ها قرار بگیرد. خدادا افشاریان از رئیس فدراسیون داوران کشور هستند.

در آبان ماه سال 1402، محمدحسین میثاقی در برنامه زنده فوتبال در مورد حضور خانوادگی خداداد افشاریان در پست داوری کشور صحبت کرد و به داورانی چون پوریا افشاریان (پسر خداداد افشاریان)، روح‌الله شریفی (داماد خداداد افشاریان)، حمیدرضا افشون (برادر زن برادر خداداد افشاریان) و محسن حکیم (همشهری خداداد افشاریان) اشاره کرد.

در ادامه همراه ویدو باشید تا درباره همسر خداداد افشاریان، حواشی و دیگر جزئیات مهم او مطالعه کنید.بیوگرافی خداداد افشاریان + بیوگرافی پسرش 【زندگی شخصی، حواشی صغر سنی پسرش】

بیوگرافی خداداد افشاریان

خداداد افشاریان در 24 شهریور 1344 در استان فارس به دنیا آمد و دارای مدرک لیسانس در رشته تربیت بدنی است. او از روستایی به نام بابا میدان است و تا سال 1369 به عنوان داور فوتبال فعالیت می‌کرد. در سال 2003، نام او وارد لیست فیفا شد و در سال 1390 داوری را کنار گذاشت. او در سال 1399 عضو هیات رئیسه فدراسیون فوتبال ایران شد.

خداداد افشاریان و همسرش

خداداد افشاریان ازدواج کرده و یک پسر به نام پوریا افشاریان و یک دختر دارد. همچنین روح‌الله شریفی به‌عنوان داماد خداداد افشاریان در داوری فعالیت می‌کند.

حواشی پسر خداداد افشاریان

با توجه به این حواشی به‌وجودآمده، خداداد افشاریان در برنامه فوتبال برتر گفت که پسرش در سال 1371 به دنیا آمده است و میثاقی عنوان کرد که شناسنامه دیگری هم وجود دارد که نشان می دهد فرزندش متولد 1369 است.

رئیس کمیته داوران این موضوع را به صورت تلویحی پذیرفت و تاکید کرد که 2 سال صغر سنی فرزندش برای زمانی بوده است که او در رده پایه فوتبال ذوب آهن بازی می‌کرد.

او در ادامه اظهار داشت که این مورد، مربوط به دوران حضور او در حرفه داوری نیست و گفت مدارک داوری فرزندش مشکلی ندارد. 

بیوگرافی خداداد افشاریان + بیوگرافی پسرش 【زندگی شخصی، حواشی صغر سنی پسرش】

برکناری دختر خداداد افشاریان

نام دختر خداداد افشاریان از فهرست داوران لیگ برتر بانوان خط خورد، زیرا ایشان هیچ سابقه‌ای مبنی بر داوری ندارند و فقط از طریق روابط خانوادگی قصد ورود داشتند. به همین دلیل مهدی تاج، رئیس فدراسیون فوتبال، موضوع را پیگیری و دستور کنار گذاشتن دختر افشاریان را صادر کرد.

ویدیو مصاحبه در برنامه فوتبال برتر ؛ ماجرای جعل شناسنامه فرزند

در ویدیو بالا می‌توانید واکنش عجیب خداداد افشاریان را در رابطه با جعل شناسنامه فرزندش و صغر سنی او مشاهده کنید.

آلبوم تصاویر خداداد افشاریان

بیوگرافی خداداد افشاریان + بیوگرافی پسرش 【زندگی شخصی، حواشی صغر سنی پسرش】 بیوگرافی خداداد افشاریان + بیوگرافی پسرش 【زندگی شخصی، حواشی صغر سنی پسرش】

بیشتر بخوانید:

غزل شباهنگ

من تازه‌واردِ دنیای جذاب تولید محتوا هستم و حدود یک سال می‌شه که توی این حوزه فعالیت می‌کنم. هر روز چیزهای جدیدی یاد می‌گیرم و سعی می‌کنم خودم رو به‌روز نگه دارم. هنوز خیلی مونده تا به یه تولیدکننده محتوای حرفه‌ای تبدیل بشم؛ اما عاشق این کار هستم و با اشتیاق تلاش می‌کنم که بهتر بشم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این سایت توسط reCAPTCHA و گوگل محافظت می‌شود حریم خصوصی و شرایط استفاده از خدمات اعمال.

The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.

دکمه بازگشت به بالا