بازیگرانبیوگرافی و تاریخچه

بازیگر نقش سینا در سریال آوای باران (بیوگرافی علی تقوازاده + زندگی شخصی)

علی تقوا زاده کیست ؟

علی تقوازاده بازیگر نقش سینا در سریال آوای باران است. او بازیگر تئاتر، سینما و تلویزیون و دستیار کارگردان است. در این مقاله از ویدو به بیوگرافی علی تقوازاده می‌پردازیم و به پیج اینستاگرام، ازدواج و تصاویر او اشاره می‌کنیم.

بیوگرافی علی تقوازاده 

بازیگر نقش سینا در سریال آوای باران【بیوگرافی علی تقوا زاده + جزئیات زندگی شخصی】

علی تقوازاده، شوهر بیتا در سریال آوای باران، در سال 1368 متولد شد. بازیگری را از سن ۱۲ سالگی، در دوران دانش‌آموزی و تئاتر مدرسه، آغاز کرد. علاوه‌بر بازیگری، او به عنوان دستیار کارگردان در چند تله‌فیلم فعالیت داشته و بیشترین تجربه خود را در پشت صحنه کسب کرده است.

آقای علی تقوازاده، بازیگر مرد ایرانی با بازی در سریال آوای باران و سریال کیمیا به مخاطبان معرفی شد. توانست با بازی در آوای باران در نقش نامزد بیتا با بازی نیلوفر پارسا به شهرت برسد.

بعد از درخشش در این مجموعه، برای بازی در سریال کیمیا در نقش سروش دعوت شد. او بازیگری را با گذراندن دوره‌های بازیگری در کلاس‌های استادانی همچون امیر بدرطالعی و امین تارخ آموخت.

ازدواج علی تقوازاده

علی تقوازاده مجرد است. در حال حاضر، اطلاعات جدیدی در مورد علی تقوازاده و فعالیت‌های او در دسترس نیستند.

علی تقوازاده درباره نقش سینا در سریال آوای باران چه می‌گوید ؟

با خواندن فیلمنامه، شخصیت چندگانه سینا برایم جالب و گیرا بود. من با شناختی که از خودم دارم، کاملاً با سینا متفاوت بودم. چرا که من اساساً فرد آرامی هستم و کارکتر سینا خیلی از من دور بود.

یکی از چالش‌هایم این بود که تفاوتی بین شخصیت اصلی خودم به عنوان علی و شخصیت سینا در آوای باران ایجاد کنم. این یکی از ارزش‌های بازیگری است.

کار کردن با افرادی که سال‌های سال تجربه حضور و کار در این حوزه را دارند، مانند آقای حمیدرضا پگاه و خانم الهام چرخنده و حتی بازیگران توانمندی مانند خانم آزاده زارعی که بازیگر نقش باران در آوای باران بودند برایم دل‌نشین بود. از این بابت خوشحالم که تمامی بازیگران این سریال، بهترین بودند و انرژی و آرامش خوبی را به من منتقل می‌کردند.

فیلم و سریال های بازیگر نقش سینا در سریال آوای باران

  • آوای باران
  • کیمیا

آدرس اینستاگرام علی تقوازاده

با آیدی alitaghvazadeh می توانید پیج بازیگر نقش سینا در سریال آوای باران یا به طور دقیقتر علی تقوازاده را دنبال کنید.

آیدی علی تقوازاده

آلبوم تصاویر علی تقوازاده 

در پایان مقاله بازیگر نقش سینا در سریال آوای باران به سری عکس های علی تقوازاده می پردازیم.

بازیگر نقش سینا در سریال آوای باران【بیوگرافی علی تقوا زاده + جزئیات زندگی شخصی】 بازیگر نقش سینا در سریال آوای باران【بیوگرافی علی تقوا زاده + جزئیات زندگی شخصی】 بازیگر نقش سینا در سریال آوای باران【بیوگرافی علی تقوا زاده + جزئیات زندگی شخصی】 بازیگر نقش سینا در سریال آوای باران【بیوگرافی علی تقوا زاده + جزئیات زندگی شخصی】

غزل شباهنگ

من تازه‌واردِ دنیای جذاب تولید محتوا هستم و حدود یک سال می‌شه که توی این حوزه فعالیت می‌کنم. هر روز چیزهای جدیدی یاد می‌گیرم و سعی می‌کنم خودم رو به‌روز نگه دارم. هنوز خیلی مونده تا به یه تولیدکننده محتوای حرفه‌ای تبدیل بشم؛ اما عاشق این کار هستم و با اشتیاق تلاش می‌کنم که بهتر بشم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا