بیوگرافی و تاریخچهبازیگران

بیوگرافی بازیگران سریال تابستانی نامادری【زمان پخش + خلاصه داستان】

سریال “نامادری”، یک درام خانوادگی ترکی و محصول سال ۲۰۲۳ است. در این مقاله از ویدو قصد داریم به بیوگرافی بازیگران سریال تابستانی نامادری بپردازیم.

هازال فیلیز کوچوککوشه، کوتسی، اصلی تاندوگان و ازگی سنلر، به عنوان بازیگران اصلی در این سریال حضور دارند. اولین قسمت این سریال در تاریخ ۱۹ ژوئن ۲۰۲۳ در شبکه‌ی ATV پخش شده است.

زمان پخش سریال تابستانی نامادری

سریال ترکی نامادری هر هفته دوشنبه‌ها ساعت ۲۱:۳۰ از شبکه a tv در حال پخش است.

  • شبکه پخش کننده سریال ترکی نامادری: a tv
  • روزهای پخش سریال ترکی نامادری: دوشنبه‌ها
  • ساعت پخش سریال ترکی نامادری: ۲۱:۳۰

خلاصه داستان سریال تابستانی نامادری

داستان سریال ترکی “نامادری” درباره احساسات پدری و عشق و ارادت پدری به فرزندانش است. بازیگر “کوتسی” در نقش شخصیت موفق، باهوش، قوی و کاریزماتیک “فاروق” حضور دارد.

فاروق شخصیتی قوی و مصمم دارد و رابطه‌اش با مادرش، “صباحات خانم” را به دلایلی قطع کرده و با “افسون” ازدواج کرده است. او و افسون در دوران تحصیل آشنا شده و عاشق یکدیگر شده‌اند.

پس از فوت افسون، فاروق با هیچ زن دیگری رابطه ندارد و تمام توجهش به سه فرزندش می‌رود. سراپ دستار فاروق به او علاقه زیادی دارد و به فرزندانش توجه ویژه‌ای نشان می‌دهد. اما بزرگترین اشتباه فاروق این است که بسیار دیر متوجه نیت واقعی سراپ می‌شود.

برای فاروق، شرافت، غرور و اخلاق سه گانه ضروری هستند و هرگونه خیانت به این سه گانه در نگرش او محکوم است.

او به دلیل تلاش سراپ برای کمک به فرزندانش، احساس خیانت به سه گانه‌اش می‌کند، اما به خاطر فرزندانش تصمیم به ازدواج با سراپ را می‌گیرد و این تصمیم را توجیه می‌کند.

بیوگرافی هنرپیشه های سریال ترکی نامادری

هازال فیلیز کوچوک کوسه، کوتسی، ازگی شنلر، عایشه گل گونای، هاکان اراتیک، بنگو ارگین، نهیر گوکدمیر، امیرکان اوزکان، امین گوننچ و … از جمله بازیگران سریال ترکی نامداری هستند.

در ادامه مقاله بیوگرافی بازیگران سریال تابستانی مادری به معرفی بازیگران این سریال می‌پردازیم.

بیوگرافی بازیگران سریال ترکی نامادری ؛ هازال فیلیز کوچوک‌کوسه - hazal filiz kuchukkose

هازال فیلیز کوچوک کوسه – Hazal filiz küçük köse

هازال فیلیز کوچوککوسه (به ترکی: Hazal Filiz Küçükköse)، بازیگر ترکیه‌ای است. هازال تحصیلات دبیرستانی خود را در آنکارا به پایان رساند.

او در دانشگاه کریک‌کاله به تحصیل رشته زیست‌شناسی پرداخت و تا سه نیمسال این رشته را دنبال کرد و در حال حاضر در دانشگاه آنکارا در رشته شیمی تحصیلات دانشجویی خود را ادامه می‌دهد. هازال اظهار کرده است که توسط یک کارگردان با دیدن عکس‌هایش در یک سایت شبکه‌های اجتماعی کشف شده و با شرکت در آزمون بازیگری، شروع به کار در حوزه بازیگری کرده است.

بیوگرافی بازیگران سریال ترکی نامادری ؛ کوتسی - kutsi

کوتسی – Kutsi

احمد کوتسی کارادوغان (با نام مستعار کوتسی)، آهنگساز، خواننده و ترانه‌سرای ترکیه‌ای است که در تاریخ ۱۶ مارس ۱۹۷۳ در شهر آکچاداغ، استان مالاتیا به دنیا آمده است.

نام و نام خانوادگی او به همراه نامش از شاعر آحمد کوتسی تجر ارث‌بری شده است. او در زمینه موسیقی پاپ فعالیت می‌کند.

بیوگرافی بازیگران سریال ترکی نامادری ؛ ازگی شنلر - ezgi shenler

ازگی شنلر – Ezgi şenler

اِزگی شنلر، در تاریخ ۲۸ ژانویه ۱۹۹۳ در شهر آنکارا به دنیا آمده است. تحصیلاتش را در رشته مدرن دانس در دانشگاه هاساتپه، دانشکده کنسرواتوار آنکارا به پایان رسانده است.

او در سال‌های ۲۰۱۶-۲۰۱۷ با بازی در سریال “ماجرای بودروم” که در شبکه کانال دی پخش شده بود، به تجربه بازیگری رسید.

علاوه بر این، او در سریال “خانه‌ام” که در سال ۲۰۱۹ در شبکه atv پخش شد و همچنین در سریال “نفس به نفس” که در شبکه استار تی‌وی پخش شده بود، حضور داشت.

در سال ۲۰۱۸، در سریال “نفس به نفس”، نقش مرجان را بازی کرد. در سال ۲۰۱۹، در سریال “خانه‌ام”، به عنوان موجگان حق‌سودر حضور داشت. سپس در سال ۲۰۲۰، در سریال “عشق در بالای سقف” که در کانال دی پخش شد، بازی کرد و در نهایت، در سریال “تشکیلات” که در شبکه TRT 1 پخش شد، حضور داشت.

بیوگرافی بازیگران سریال ترکی نامادری ؛ آیشه گول گونای - ayshegul gunay

آیشگول گونای – Ayşegül günay

آیشگول گونای (زاده ۹ نوامبر ۱۹۶۹، اسکی شهر، ترکیه) بازیگر ترکیه‌ای است. او از دانشکده تئاتر دانشکده کنسرواتوار دانشگاه آناتولی فارغ التحصیل شده است. تاکنون در بسیاری از فیلم‌های سینمایی و سریال‌های تلویزیونی نقش داشته است.

بیوگرافی بازیگران سریال ترکی نامادری ؛ هاکان اراتیک - hakan eratik

هاکان اراتیک – Hakan eratik

هاکان اراتیک در تاریخ ۷ سپتامبر ۱۹۷۷ در استانبول به دنیا آمده است. وی تحصیلات دبیرستانی خود را در رشته کامپیوتر به پایان رسانده و در دانشگاه تحصیل کرده بود، اما به دلیل تصمیم به فعالیت در زمینه بازیگری، تحصیلاتش را رها کرد.

قبل از بازیگری، در سال‌های ۱۹۹۶-۲۰۰۲ به عنوان مجری و تهیه‌کننده برنامه فعالیت می‌کرد. هاکان به مدلینگ و فتومدلینگ نیز مشغول بوده است.

وی در سال ۲۰۰۵ در سریال “زندگی امانتی” که در شبکه کانال دی پخش شده بود، نقش “تولگا” را بازی کرد. سال بعد، در سریال “قصر شیشه‌ای” که در شبکه استار تی‌وی پخش شده بود، نقش “عزیز درمان” را بازی کرد و در سال ۲۰۰۷ در سریال “زمان‌های پرت” که در شبکه استار تی‌وی پخش شد، نقش “احمد” را بازی کرد.

همچنین در همان سال در سریال “کشتی‌های ساکت” که در شبکه atv پخش شده بود، نقش “تلات” را بازی کرد. هاکان اراتیک در سال‌های ۲۰۱۶-۲۰۱۸ در سریال “دریای قلبم” که در شبکه فاکس پخش شده بود، نقش “علی‌خان اوزتونا” را بازی کرد و در سال ۲۰۲۱ با بازی در سریال “مظنونین عادی” که در پلتفرم اکسن پخش شد، به تلویزیون بازگشت.

بیوگرافی بازیگران سریال ترکی نامادری ؛ بنگو ارگین - bengo ergin

بنگو ارگین – bengü ergin

بنگو ارگین در سال ۱۹۸۵ به دنیا آمده است. وی فارغ التحصیل رشته تئاتر دانشکده کنسرواتوار دانشگاه استانبول است.

او در برنامه “این شهر پشت سر شماست” (الیف)، “دره‌ی گرگان” (2016)، “چلیکوشو” (2013-14) و “گناه فاطمه چیست؟” (2011) نقش‌هایی داشته است.

بیوگرافی بازیگران سریال ترکی نامادری ؛ نهیر گوکدمیر - nehir gökdemir

نهیر گوکدمیر – Nehir gökdemir

نهیر گوکدمیر، بازیگر تلویزیونی، سینمایی و تبلیغاتی است. او در تاریخ ۱۵ ژانویه ۲۰۰۶ در استانبول به دنیا آمده است. او به موسیقی و ورزش علاقه‌مند است و مهارت در نواختن ویولن، پیانو و گیتار دارد.

وی در شنا، والیبال، تنیس، پینگ‌پنگ و بسکتبال با مدرک ورزشی فعالیت می‌کند. همچنین او به زبان انگلیسی مسلط است.

از سال ۲۰۱۶ که بازیگری را شروع کرد، نهیر گوکدمیر در برنامه “گولدو گولدو شو”، “آتیه”، “به تو قول می‌دم”، “آن دختر” و بسیاری از فیلم‌ها و سریال‌ها نقش داشته است. او همچنان در پروژه‌های جدیدی نقش خواهد داشت.

بیوگرافی بازیگران سریال ترکی نامادری ؛ امیرکان اوزکان - emir kaan ozkan

امیر کان اوزکان – Emir kaan özkan

اِمیر کان اوزکان بازیگر کودکی است که در سال ۲۰۱۵ در استانبول به دنیا آمده است. وی عضو شرکت تولیدی میکروپ است و با بازی در سریال “میهمان” در سال ۲۰۲۱ برای اولین بار با بازیگری حرفه‌ای در سریال‌ها آغاز کرد.

در این سریال، او نقش کودکی به نام “توپراک” را بازی کرد و در سریال “پسرم” در سال ۲۰۲۲، نقش کودکی به نام “کان” را بازی کرد. وی همچنان در پروژه‌های جدیدی نقش خواهد داشت.

بیوگرافی بازیگران سریال ترکی نامادری ؛ امین گوننچ - emin gonench

امین گوننچ – Emin günenç

امین گوننچ، بازیگر متولد استانبول است. وی در سال ۲۰۲۱ به عنوان یکی از شرکت کنندگان داوطلب در مسابقات Survivor حضور داشته و اصالتاً اهل تکیرداغ است.

وی دوره لیسانس در رشته مهندسی نقشه کشی ماشین در دانشگاه مرمره را به پایان رسانده است. او در سریال‌های “گناه مادر” و “مادرخوانده” نقش داشته است.

سریال ترکی نامادری چند قسمت دارد؟

با توجه به این که سریال نامادری در حال پخش است، هنوز اطلاعات دقیقی درمورد تعداد قسمت‌های آن وجود ندارد.

بیشتر بخوانید:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این سایت توسط reCAPTCHA و گوگل محافظت می‌شود حریم خصوصی و شرایط استفاده از خدمات اعمال.

The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.

دکمه بازگشت به بالا