بیوگرافی و تاریخچهبازیگران

بیوگرافی بازیگران سریال از ما بهترون 【زمان پخش + خلاصه داستان】

Rate this post

“Jet Sosyete” یک سریال تلویزیونی و اینترنتی ترکیه‌ای در ژانر کمدی توسط گلسه بیرسل نوشته شده است. در این مقاله از ویدو، بیوگرافی بازیگران سریال ترکی از ما بهترون را بررسی خواهیم کرد.

این سریال توسط BKM تولید شده و کارگردان آن هاکان الگول است. اولین فصل از سریال از ما بهترون در شبکه Star TV و فصل دوم آن در شبکه TV8 پخش شد و فصل سوم آن در puhutv و Star TV پخش شد.

این سریال که از 3 فصل تشکیل شده است و با پخش قسمت 59 در تاریخ 6 مه 2020 پایان یافت.

زمان پخش سریال ترکی از ما بهترون

سریال از ما بهترون همه روزه ساعت ۱۴:۰۰ از شبکه جم روبیکس در حال پخش است. بازپخش این سریال را می‌توانید ساعت ۱۰:۰۰، ۱۸:۰۰ و ۲۲:۰۰ از همین شبکه تماشا کنید.

  • شبکه پخش کننده سریال ترکی از ما بهترون: جم روبیکس
  • روزهای پخش سریال ترکی از ما بهترون: هر روز
  • ساعت پخش سریال ترکی از ما بهترون: ۱۴:۰۰
  • ساعت بازپخش سریال ترکی از ما بهترون: ۱۰:۰۰، ۱۸:۰۰ و ۲۲:۰۰

خلاصه داستان سریال از ما بهترون

صاحب شرکت Özpamuk Tekstil، سنگیز Özpamuk، پسرش Ozan را از سمت مدیر عامل برکنار می‌کند و Yaşar Yüksel که در سطح پایین‌تر شرکت کار می‌کرده را به عنوان مدیر عامل شرکت استخدام می‌کند.

Ozan که از سمتش برکنار شده است، ویلای مدیر عامل خانه‌های Jetset را تخلیه می‌کند و به جای دیگری نقل مکان می‌کند.

همچنین، خانواده Yüksel که در خانه‌ای بر پایه یک سرپوش‌حدی در Ayazağa زندگی می‌کنند، به عنوان خانه جدیدشان به  ویلا خانوادگی می‌روند.

Yaşar Yüksel هم در صنعت مد فعالیت دارد و سعی می‌کند در این حرفه به جایگاه خوبی دست پیدا کند و …

بیوگرافی هنرپیشه های سریال ترکی از ما بهترون

بازیگران سریال ترکی از ما بهترون شامل گولسه بیرسل، دریا کاراداش، چنگیز بوزکورت، سارپ آپاک، عایشه نیل شاملی‌اوغلو، چاغلار چوروملو، آصلی بکیراوغلو و … هستند که در ادامه مقاله بیوگرافی بازیگران سریال ترکی از ما بهترون، به سرگذشت هر یک از آن‌ها خواهیم پرداخت.

بیوگرافی بازیگران سریال ترکی از ما بهترون ؛ گولسه بیرسل - gulse birsel

گولسه بیرسل – Gülse birsel

گلسه بیرسل در تاریخ 11 مارس ۱۹۷۱ در استانبول به عنوان سومین فرزند گلتکین و سمیه شنر به دنیا آمد. پدر وکیلی اهل اوشاق بود و مادرش خانه‌دار بود. نامش از ابتدای حروف نام پدر و مادرش گرفته شده است.

یک برادر بزرگتر به نام بزکورت و یک خواهر بزرگتر به نام دیلک دارد. ریشه‌های خانوادگی از اوشاک در استانبول، و کوهستان‌های آق کاش و مجاریلی آردو به سمت بیاضیت در استانبول ادامه دارد.

تحصیلات متوسط را در لیسه بیوغلو آنادولو بهپایان رساند. تا آخرین سال لیسه، فکر می‌کرد به عنوان یک بازیگر حرفه‌ای کار کند.

اما مطابق باخواست خانواده، در رشته اقتصاد دانشگاه در دانشگاه بوعلی سینا تحصیل کرد. سپس در سال‌های ۱۹۹۴ تا ۱۹۹۶ در دانشگاه کلمبیا درس مرتبه کارشناسی ارشد سینما را گذراند و اکنون در زمینه بازیگری فعالیت دارد.

بیوگرافی بازیگران سریال ترکی از ما بهترون ؛ دریا کاراداش - darya karadash

دریا کاراداش – Derya karadaş

دریا کاراداش (متولد ۴ مهٔ ۱۹۸۱، استانبول)، بازیگر و مربی تئاتر ترک است. او اصالتاً بینگول بوده و اصل کردی دارد. او به خاطر بازی در نقش زرین در سریال “دنیای دروغین” شناخته شده است.

او در کنسرواتوار مرکز هنری مجدت گزن تحصیل کرده و در همان مکان به عنوان مربی فعالیت می‌کند. همچنین در مسابقه “کمدی ترکیه” که در تلویزیون TV8 پخش می‌شد، به عنوان مربی بازیگری حضور داشت.

او در سال ۲۰۱۸ در سریال “جت سوسیته” به نقش صفیه و در سال ۲۰۲۰ در سریال “چیز دیگری است” که در نتفلیکس پخش شد، به نقش گولان پرداخت. از سال ۲۰۱۶ تاکنون او با هاکی بیچیچی که همچنین بازیگر است، ازدواج کرده است.

بیوگرافی بازیگران سریال ترکی از ما بهترون ؛ چنگیز بوزکورت - changiz bozkurt

چنگیز بوزکورت – çengiz bozkurt

چنگیز بوزکورت (به انگلیسی: Cengiz Bozkurt)، بازیگر ترکیه‌ای است. او از سال ۱۹۹۰ تاکنون در فیلم‌ها و برنامه‌های تلویزیونی فعالیت می‌کند.

برخی از فیلم‌ها و برنامه‌های تلویزیونی که او در آن نقش داشته است عبارتند از “برای یک لحظه آزادی”، “ربوده شده ۲”، “تخم مرغ”، “باشگاه بازندگان” و “ای داد از جوانی”.

بیوگرافی بازیگران سریال ترکی از ما بهترون ؛ سارپ آپاک - sarp apak

سارپ آپاک – Sarp apak

سارپ آپاک، بازیگر ترکیه‌ای، به انگلیسی “Sarp Apak” نام دارد و در تاریخ ۱۱ نوامبر ۱۹۸۱ متولد شده است. او از سال ۲۰۰۴ تاکنون در صنعت فعالیت می‌کند.

بیوگرافی بازیگران سریال ترکی از ما بهترون ؛ عایشه نیل شاملی اوغلو - ayshenil shamlioghlu

عایشه نیل شاملی‌اوغلو – Ayşe nil şamlıoğlu

عایشه‌نیل شاملی‌اوغلو، بازیگر، کارگردان و نویسنده تئاتر، سینما و سریال‌های تلویزیون ترکیه‌ای است. او به ترکی استانبولی “Ayşenil Şamlıoğlu” نام دارد و در تاریخ ۲۰ مارس ۱۹۵۶ در استانبول متولد شده است.

بیوگرافی بازیگران سریال ترکی از ما بهترون ؛ چاغلار چوروملو - chaghlar chorumlu

چاغلار چوروملو – çağlar çorumlu

چاغلار چوروملو، بازیگر ترکیه‌ای، به انگلیسی “Çağlar Çorumlu” نام دارد و در تاریخ ۴ دسامبر ۱۹۷۷ متولد شده است. او از سال ۱۹۹۹ تاکنون در صنعت بازیگری فعالیت می‌کند.

بیوگرافی بازیگران سریال ترکی از ما بهترون ؛ آصلی بکیر اوغلو - asli bekiroghlu

آصلی بکیراوغلو – Aslı bekiroğlu

اصلی بکیر اوغلو (زادهٔ ۱۶ نوامبر ۱۹۹۵) بازیگر ترکیه‌ای است. بکیر اوغلو فارغ التحصیل دانشگاه باهچه‌شهیر با مدرک تحصیلی در رشتهٔ تغذیه و رژیم درمانی است.

بین سال‌های ۲۰۰۶ تا ۲۰۱۱، او در کنسرواتوار استانبول عضویت داشته و هارپ و سولفژ را یادگرفته است. پس از ظهور کوتاهی در سال ۲۰۱۳ در سریال “بنی بویله سو”، واقعی خود را در سال ۲۰۱۵ با نقشی در سریال “نامشان خوشبختی” آغاز کرد.

او برای اولین بار در نقش اصلی خود در سریال “خنده کافیست” انتخاب شد. در سال ۲۰۱۶، با بازی در فیلم “در جای ما دو نفر”، وارد صحنه سینما شد. سال بعد، در نقشی در فیلم کمدی “دوست جاده” حضور داشت. بین سال‌های ۲۰۱۸ و ۲۰۱۹، او به طور منظم در سیتکام “جت سوسیته” حضور داشت.

بیوگرافی بازیگران سریال ترکی از ما بهترون ؛ هاسیبه ارن - hasibe eren

هاصیبه ارن – Hasibe eren

هاسیبه اوزلم ارن (متولد ۶ ژوئن ۱۹۷۵) بازیگر ترکیه‌ای است. او در سال ۱۹۹۷ در سریال انیمیشنی تلویزیونی “سیدیکا” به ایفای نقش پرداخت. ارن نقش مکبوله را در برنامه “آوروپا یاکاسی” بازی کرده است.

بیوگرافی بازیگران سریال ترکی از ما بهترون ؛ انیس آری‌کان - enis arikan

انیس آری‌کان – Enis arıkan

اینیس آریکان (متولد ۳ ژانویه ۱۹۸۳) بازیگر، کمدین و مجری تلویزیون ترکیه‌ای است. آریکان در استانبول متولد شد و در مرکز هنری موژدات گزن درس بازیگری گرفت و سپس با مدرک رشتهٔ تئاتر و هنر اجرایی از دانشگاه بیلگی استانبول فارغ التحصیل شد.

در سال ۱۹۹۸ با نقشی در سریال تلویزیونی “آینالی طاهر” به عنوان بازیگر آغاز کرد. او با حضور در سریال‌های تلویزیونی مختلفی از جمله “چکردک آیله”، “خانم اگر بخواهد”، “گنجو”، “عشق و مجازات”، “پرستار شجاع” و “درخت زندگی”، کار خود را در تلویزیون ادامه داد.

آریکان در تئاتر نقش‌های مختلفی را اجرا کرده است، از جمله “هملت”، “مرکور صابونی”، “جشن”، “اژدهای طلا”، “قیچی”، “۱۰ ۱۱ ۱۲”، “گاراژ”، “ALICE” و “AYI”. او برای نمایش “گاراژ” جایزهٔ بهترین بازیگر تئاتر صدری علیشیک را دریافت کرد.

او همچنین برای نقش خود در سریال کمدی “بالا از زمین” جایزهٔ بهترین بازیگر کمدی مکمل تلویزیون آنتالیا را به دست آورد.

او در سریال درام “گودال” نقش یک فرد اوتیسمی را ایفا کرد. او بارها با ازگی مولا بازی کرده است. پیشرفت وی به خاطر نقش تونی در سریال کمدی “جت سوسیته” به کارگردانی گلسه بیرسل آمد.

در سال ۲۰۱۹، وی اجرای برنامهٔ ترکیه‌ای “با من بخون”، نسخهٔ ترکیه‌ای “همه با هم” را آغاز کرد. در سال ۲۰۲۱، مجری برنامهٔ گفتگوی خود به نام “@Enis Arıkan” شد.

بیوگرافی بازیگران سریال ترکی از ما بهترون ؛ شاهین ارماک - shahin irmak

شاهین ارماک – Şahin ırmak

شاهین ایرماک (متولد ۲۹ سپتامبر ۱۹۸۱، ازمیر) بازیگر ترک است. اصالتاً از ارداهان، چالدیر است. وی با بازی در نقش “شیرو” در سریال کارایلان و با ایفای نقش های متعدد در برنامه “چوک گوزل هارکتلر بونلار” که در شبکه دی اتیله پخش می شد شناخته شد. وی در سریال تلویزیونی “آشا یوکاری یمیشلیلر” نقش “سولو” (سلیمان) را ایفا کرد.

وی در فیلم سینمایی “انتلکوی افکویه کارشی” تجربه اولیه بازیگری در نقش اصلی داشت. وی در سریال “سلطان” نقش اصلی را بازی کرد.

ایرماک در اکتبر ۲۰۱۵ توسط دادگاه جنایی سنگین ۱۹ استانبول به دلیل اتهامات “مصرف مواد مخدر” به ۱۰ ماه زندان محکوم شد، اما از اتهامات “تشکیل گروه، مدیریت و عضویت” نبرد برخوردار بود.

به دلیل زندانی بودن حکم کمتر از یک سال، دادگاه تاخیر در اجرای حکم را تصویب کرد. در سال ۲۰۱۸ با آسنا توغال ازدواج کرد.

بیوگرافی بازیگران سریال ترکی از ما بهترون ؛ دنیز چنگیز - denizchengiz

دنیز چنگیز – Denizcengiz

دنیز جنگیز (متولد ۴ اوت ۱۹۸۹، استانبول) بازیگر ترک است. او فارغ التحصیل رشته بازیگری در دانشگاه فرهنگی استانبول است.

او با اسکچ های کمدی که در یوتیوب و اینستاگرام به اشتراک می گذارد، توجه گلسه بیرسل را جلب کرد و با سریال “جت سوسیته” شناخته شد.

بیوگرافی بازیگران سریال ترکی از ما بهترون ؛ طوبا چوم - tughba chom

طوبا چوم – Tuğba çom

توگبا چوم در سال 1990 به دنیا آمد. او به دلیل بازی در نقش امینه دمیرجی در سریال “به خاطرم نگران نباش” که داستان و کارگردانی آن به عهده محسون کرمیزیگول است، توسط یک جمعیت گسترده شناخته می‌شود.

چوم در سال 2011 از بخش تئاتر مرکز هنری موجدات قزن فارغ التحصیل شده است.

بیوگرافی بازیگران سریال ترکی از ما بهترون ؛ اجم اوزون - ecem uzun

اجم اوزون – Ecem uzun

Ecem Uzun، بازیگر تئاتر، سینما و سریال تلویزیونی ترکیه‌ای است. او در بسیاری از سریال‌ها به ایفای نقش پرداخته است. او در رشته تئاتر دانشگاه کادیر هاس فارغ التحصیل شده است.

بیوگرافی بازیگران سریال ترکی از ما بهترون ؛ بارتو کوچوک چاغلایان - bartu kuchuk chaghlayan

بارتو کوچوک چاغلایان – Bartu küçük çağlayan

برتو کوچوکچاغلایان (متولد ۲۳ آوریل ۱۹۸۳، اسکی شهر) یک موسیقی‌دان و بازیگر ترک است. او در اسکی شهر به دنیا آمده و در سال ۲۰۰۱ موفق به قبولی در کنسرواتوار دولتی دانشگاه استانبول شد و به استانبول رفت.

در حین تحصیلات خود در سال ۲۰۰۴، در نمایش “بابا نوئل خشکشال” به نقش کاپیتان از تیم بازیگران شهر شرکت کرد.

سایر بازیگران سریال ترکی از ما بهترون

  • امره تاش‌تکین – Emre taştekin
  • نور سنا یلماز – Nur sena yılmaz
  • یاسمین ساکال اوغلو – Yasemin sakallıoğlu
  • آیچا بیلدیک – Ayça bildik

سریال ترکی از ما بهترون چند قسمت دارد؟

این سریال دارای ۳ فصل و مجموعا ۵۹ قسمت است.

بیشتر بخوانید:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا