فناوریموبایل

11 تا از بهترین ربات های بازی تلگرام (جدیدترین آپدیت 2024)

اگر به دنبال راه‌هایی برای تعاملی کردن گروه‌های چت تلگرام خود با دوستان و خانواده هستید، ربات‌های بازی تلگرام می‌تواند ایده خوبی برای این کار باشد. تلگرام به شما این امکان را می‌دهد که بازی‌های مختلف را درون خود برنامه اجرا کنید، که این امر در بسیاری از پیام‌رسان‌ها معمولاً وجود ندارد. در این مطلب از مجله ویدو، می‌خواهیم چند تا از بهترین ربات ‌های بازی تلگرام را معرفی کنیم و نحوه بازی کردن با آن‌ها را نیز شرح دهیم. پس تا آخر این مطلب ما را همراهی کنید.

تلگرام به عنوان یک پیام‌رسان محبوب، امکانات زیادی در اختیار کاربران خود قرار می‌دهد که بازی کردن فقط یکی از آن‌هاست. برای بازی کردن در تلگرام، شما به ربات‌ها نیاز دارید. برای شروع یک بازی، ممکن است لازم باشد یک ربات بازی را به گروه چت خود اضافه کنید یا با دستورات مخصوص شروع کنید.

به عنوان مثال، برای بازی Quizarium با دوستان خود، می‌توانید ربات @quizarium را به گروه یا چت خود اضافه کرده و سپس با دستور start / بازی را شروع کنید. شما چه به دنبال بازی تلگرامی دونفره یا گروهی باشید، این بازی‌های تلگرامی مطمئناً برای شما جذاب و سرگرم کننده خواهند بود. در ادامه چند تا از بهترین ربات ‌های بازی تلگرام را معرفی خواهیم کرد. پس با ما همراه باشید. شایان‌ذکر است که بازی‌های معرفی‌شده در خود بستر تلگرام قابل اجرا هستند و نیازی به دانلود جداگانه ندارند.

پیشنهاد مطالعه:

ربات بازی تلگرامی کلمه

ربات بازی تلگرامی کلمه یکی دیگر از بهترین سرگرمی‌هایی است که می‌توانید امتحان کنید.

کلمه یک سرگرمی هیجان‌انگیز است که می‌توانید به صورت فردی یا گروهی با دوستانتان یا حتی حریفان ناشناس به رقابت بپردازید. این بازی حدس کلمات با استفاده از حروف ارائه شده است. در این بازی، تعدادی کلمه با شرایط خاص (مثلاً 3 کلمه 5 حرفی) پنهان شده‌اند. شما باید با استفاده از حروف موجود در صفحه، کلمات پنهان را پیدا کنید. با هر بار حدس زدن کلمه، حروف انتخاب شده‌تان به شما نمایش داده می‌شود. در صورت اشتباه بودن کلمه یا نامرتب بودن حروف، می توانید با استفاده از علامت “پاک کردن” حروف را پاک کرده و دوباره امتحان کنید.

دو نوع کلمه در این بازی وجود دارد؛ کلمات اصلی که با پیدا کردن تمام آنها، بازی به پایان می‌رسد و به ازای هر حرف از کلمات اصلی، 3 امتیاز دریافت می‌کنید. کلمات فرعی که می‌توانید با پیدا کردن آنها امتیاز اضافی کسب کنید. به ازای هر حرف کلمات فرعی، 1 امتیاز دریافت می‌کنید.

Quizarium ؛ بازی ‌های چالشی تلگرام

بهترین ربات های بازی تلگرام ؛ Quizarium

اگر به دنبال یک بازی تلگرامی سرگرم کننده و چالش‌برانگیز برای بازی با یک دوست یا گروهی از دوستان هستید، Quizarium گزینه مناسبی برای این کار است. Quizarium نوعی ربات بازی تلگرام اطلاعات عمومی است که اطلاعات شما را با پرسیدن یک سؤال آزمایش می‌کند و به شما مهلت زمانی یک‌دقیقه‌ای برای رسیدن به پاسخ صحیح می‌دهد. می‌توانید Quizarium را به چت گروهی تلگرام خود اضافه کرده و با دو یا چند بازیکن بازی کنید.

بازی بسیار ساده است: ربات یک سؤال می‌پرسد و بازیکنان برای رسیدن به پاسخ مناسب در سریع‌ترین زمان ممکن به رقابت می‌پردازند. برای سرعت پاسخگویی و دقت پاسخ، امتیاز تعلق می‌گیرد. بازیکنان می‌توانند برای هر پاسخ صحیح از یک تا پنج امتیاز کسب کنند و بازیکنی که در پایان بازی بیشترین امتیاز را کسب کند، برنده است.

این بازی نوعی بازی رقابتی است و بازیکنان اغلب در نهایت پاسخ‌های کاملاً نامربوطی می‌دهند که باعث خنده سایر کاربران خواهد شد. برای جذاب‌تر کردن بازی می‌توانید یک گروه بازی تلگرام برای این هدف راه‌اندازی کنید.

توجه به این نکته ضروری است که بازی Quizarium می‌تواند منجر به پیام‌های اسپم‌های زیادی شود؛ بنابراین اگر حوصله بازی ندارید، بهتر است چت گروهی را بی صدا کنید. برای شروع، کافی است @Quizarium را به چت گروهی تلگرام خود اضافه کرده و برای شروع بازی، /start را تایپ کنید. شما می‌توانید یک دسته از سؤالات یا همه دسته‌ها را برای تصادفی کردن سؤالات انتخاب کنید. بازی برای شروع به حداقل دو بازیکن نیاز دارد.

Unobot ؛ ربات بازی های تلگرامی گروهی

بهترین ربات های بازی تلگرام ؛ Unobot

اگر از طرفداران بازی کارتی کلاسیک Uno هستید، خبر خوب این است که اکنون می‌توانید آن را در برنامه تلگرام خود با کمک ربات unobot@ بازی کنید. این بازی کارتی محبوب اکنون برای بازی در چت‌های گروهی با دو یا چند بازیکن در دسترس است.

@unobot به هر بازیکن کارت داده و نشان می‌دهد که کدام کارت برای بازی باز خواهد بود. هدف از بازی ‌این است که رنگ، عدد یا نماد کارت باز را مطابقت دهد. در حین بازی اگر در مورد وضعیت بازی مطمئن نیستید، می‌توانید روی “?” کلیک کنید.

بازی زمانی به پایان می‌رسد که بازیکن تمام کارت‌های خود را رو کند و ربات به طور خودکار برنده را اعلام می‌کند. این ربات همچنین تضمین می‌کند که هیچ‌کس تقلب نمی‌کند و هر بازیکن شانس برابری برای برنده شدن دارد.

بازی Uno در تلگرام یک راه سرگرم کننده برای سرگرم نگه‌داشتن خود و همچنین تعامل با دوستان یا اعضای گروه است. برای شروع، کافی است unobot@ را به عنوان عضوی از چت گروهی تلگرام خود اضافه کنید. به دلیل جذابیت بالا می‌توان نام این ربات را در فهرست بهترین ربات ‌های بازی تلگرام آورد.

Werewolf ؛ از بهترین ربات ‌های بازی تلگرام

بهترین ربات های بازی تلگرام ؛ Werewolf

Werewolf نیز نوعی ربات بازی گروهی تلگرام محبوب است که به شما و دوستانتان اجازه می‌دهد تا خاطرات بازی‌های دوران کودکی مانند خرس قطبی، مافیا یا قاتل را دوباره زنده کنید.

در این بازی شما و دوستانتان در دهکده‌ای هستید که تعدادی از بازیکنان آن گرگینه هستند که قصد دارند قبل از پایان بازی تمام روستاییان را بکشند. بقیه بازیکنان روستایی هستند که باید با هم کار کنند تا بفهمند که گرگینه‌ها چه کسانی هستند و قبل از کشتن کل جمعیت، آن‌ها را حذف کنند.

ربات زمانی را به گرگ‌ها و بازیکنان واگذار می‌کند تا در چت روم صحبت کنند و انتخاب‌های رأی خود را انجام دهند. همچنین می‌توانید با استفاده از تخصیص نقش ربات و گفتگوی رودررو با دوستان خود، این بازی را در زندگی واقعی نیز انجام دهید.

برای شروع بازی در تلگرام، ربات werewolfbot@ را به عنوان عضوی از چت گروهی اضافه کنید و سپس به ربات پیام خصوصی دهید و روی “Start” کلیک کنید. سپس ربات دستورالعمل‌ها و نقش‌های لازم را برای هر بازیکن به شما می‌دهد. در پایان هر دور، روستاییان این شانس را خواهند داشت که به کسی که فکر می‌کنند گرگینه است رأی دهند و فردی که بیشترین رأی را داشته باشد، حذف خواهد شد.

اگر بر نسخه اصلی بازی تسلط پیدا کنید، می‌توانید بازی را در «حالت آشوب یا Chaos Mode» امتحان کنید که چند شخصیت جالب دیگر از جمله قاتلان سریالی، فرشته‌های نگهبان، کارآگاهان و … را به ترکیب اضافه می‌کند.

پیشنهاد مطالعه:

بازی گروهی تلگرام Chat Against Humanity

بهترین ربات های بازی تلگرام ؛ Chat Against Humanity

اگر عاشق بازی‌های شوخ‌آمیز هستید، Chat Against Humanity در تلگرام بهترین بازی برای این هدف خواهد بود. این بازی خنده‌دار که نوعی هم ربات بازی کلمه تلگرام است به بازیکنان این امکان را می‌دهد تا در پاسخ به سؤالی که ربات برای بازیکنی مثلاً بازیکن A ایجاد کرده است، به نوبت پاسخی را که فکر می‌کنند خنده‌دارترین پاسخ است را انتخاب کنند.

هنگامی که همه بازیکنان پاسخ‌های خود را ارسال کردند، بازیکن A خنده‌دارترین پاسخ را انتخاب می‌کند و بازیکنی که پاسخ را ارسال کرده است را انتخاب می‌کند. پاسخ انتخاب شده یک امتیاز کسب می‌کند. بازی به‌گونه‌ای ادامه می‌یابد که هر بازیکن این شانس را پیدا می‌کند که بازیکن A باشد و بازیکنی که در پایان بیشترین امتیاز را کسب کند، برنده شود.

برای اجرای Chat Against Humanity در تلگرام، باید @chat_against_humanity_bot را به عنوان عضوی از چت گروهی خود اضافه کنید. این بازی برای 5 تا 12 بازیکن طراحی شده و راهی عالی برای داشتن اوقاتی عالی با دوستان است. این بازی بیشتر جنبه شوخ طبعی دارد و به همین دلیل بسیاری از کاربران و گروه‌های تلگرامی از آن به عنوان سرگرمی استفاده می‌کنند.

پیشنهاد مطالعه:

Pokerbot ؛ از بازی‌های چالشی تلگرام

بهترین ربات های بازی تلگرام ؛ Pokerbot

اگر به دنبال راهی برای بازی پوکر با دوستان خود در تلگرام هستید، ربات بازی تلگرام پوکر بهترین انتخاب برای شماست. این برنامه بازی کارت مجازی به شما امکان می‌دهد بازی پوکر کلاسیک را با دوستان خود انجام دهید. این برنامه دارای یک رابط کاربر پسند و گیم پلی آسان برای دنبال کردن است که آن را برای بازیکنان در تمام سطوح مهارت قابل دسترسی می‌کند.

برای شروع بازی، تنها کاری که باید انجام دهید این است که ربات بازی تلگرام @pokerbot را به چت گروهی با دوستان خود اضافه کنید. در حین بازی وقتی نوبت شماست، ربات طیف وسیعی از حرکات را از شما می‌خواهد که می‌توانید انجام دهید. در این بازی، ربات برنده‌های شما را نیز پیگیری می‌کند؛ بنابراین می‌توانید روی بازی تمرکز کنید و کاری به نحوه جمع‌آوری امتیاز نداشته باشید.

توجه به این نکته مهم است که در حالی که برخی از افراد ممکن است از ربات‌های پوکر برای سود استفاده کنند، ربات بازی تلگرام پوکربات فقط برای اهداف تفریحی طراحی شده است؛ بنابراین می‌توانید بدون هیچ خطری از بازی پوکر با دوستان خود لذت ببرید. به علت جذابیت و طرفداران زیادی که این بازی دارد، نام ربات بازی پوکربات را می‌توان در فهرست بهترین ربات‌ های بازی تلگرام آورد.

Dreamersbot ؛ از بهترین بازی های تلگرام

بهترین ربات های بازی تلگرام ؛ Dreamersbot

Dreamersbot یک بازی حدس زدن سرگرم کننده و آسان است که برای تمام سنین مناسب است. اگر به دنبال بازی‌ای هستید که یادگیری آن به قوانین زیادی نیاز ندارد، Dreamersbot بهترین انتخاب برای شما خواهد بود.

در این بازی تلگرام، بازیکنان به نوبت به عنوان Lucid Dreamer هستند که تصویری را از مجموعه گزینه‌های ارائه شده توسط ربات انتخاب می‌کند. سپس The Lucid Dreamer باید محتوایی را ارائه دهد که این محتوا می‌توانید یک تصویر، قطعه‌ای از آهنگ و… باشد.

سایر بازیکنان بازی به عنوان Dreamcatcher عمل می‌کنند و هدف آن‌ها حدس زدن تصویر به درستی بر اساس اشاره ارائه شده توسط Lucid Dreamer است. دریم گیرهایی که تصویر را به درستی حدس می‌زنند، امتیاز کسب می‌کنند و بازیکنی که بیشترین امتیاز را در پایان بازی کسب کند، برنده اعلام می‌شود.

برای بازی Dreamersbot تنها کاری که باید انجام دهید این است که @dreamersbot را به عنوان عضوی از چت گروهی تلگرام خود اضافه کنید. بازی برای شروع به حداقل سه بازیکن نیاز دارد، اما شما می‌توانید هر تعداد بازیکن که دوست دارید، داشته باشید.

پیشنهاد مطالعه:

Gamee ؛ ربات بازی جذاب تلگرام

بهترین ربات های بازی تلگرام ؛ Gamee

اگر از طرفداران بازی‌های آرکید کلاسیک بوده‌اید و به دنبال راهی برای احیای نوستالژی هستید، پس حتماً باید Gamee را در تلگرام امتحان کنید. این بازی یکی از جذاب‌ترین بازی‌های تلگرامی است که ساعت‌ها می‌تواند کاربران را سرگرم کند. با Gamee، به هزاران بازی، از جمله Gravity Ninja، Snake و دیگر بازی‌های کلاسیک دسترسی خواهید داشت.

بهترین چیز در مورد Gamee این است که بازی ساده و آسان بوده و هر بازی با دستورالعمل‌هایی همراه است که به شما در شروع کار کمک می‌کند. شما چه یک گیمر معمولی یا یک حرفه‌ای باتجربه باشید، قطعاً از جنبه رقابتی Gamee لذت خواهید برد.

مهم است توجه داشته باشید که Gamee برای بازی انفرادی طراحی شده است؛ بنابراین شما نمی‌توانید با دیگران در یک چت گروهی بازی کنید. برای شروع بازی Gamee در تلگرام، تنها کاری که باید انجام دهید این است که ربات @Gamee را جستجو کرده و بازی را شروع کنید.

Gamebot ؛ ربات بازی تلگرامی

بهترین ربات های بازی تلگرام ؛ Gamebot

Gamebo یکی دیگر از بازی های تلگرامی است که دقیقاً چیزی مانند ربات بالاست که سه نوع بازی سرگرم کننده تلگرام را ارائه می‌دهد. برای شروع استفاده از این ربات کافی است @gamebot را در کادر متنی تلگرام جستجو کنید. سپس می‌توانید از فهرستی از بازی‌ها از جمله Lumberjack، Corsairs و Math Battle، از جمله بازی‌های دیگر را انتخاب کنید.

از بین همه این بازی‌ها، ما به شدت Lumberjack را توصیه می‌کنیم. در این بازی، شما به عنوان یک چوب‌بر بازی می‌کنید و با استفاده از فلش‌های چپ و راست، چوب را خرد می‌کنید و در عین حال سعی خواهید کرد با شاخه‌های درخت به سرتان برخورد نکند. این یک بازی ساده و در عین حال جذاب است که شما و دوستانتان می‌توانید با هم از آن لذت ببرید. به دلیل جذابیت بالای بازی‌های این ربات، نام آن را نیز می‌توان در فهرست بهترین ربات‌ های بازی تلگرام آورد.

بازی تلگرامی ArenaGameTelegramBot

بهترین ربات های بازی تلگرام ؛ ArenaGameTelegramBot

اگر به دنبال یک بازی نقش‌آفرینی برای بازی با دوستان در تلگرام هستید، آرنا گیم آرپی جی می‌تواند انتخاب مناسبی برای شما باشد. در این بازی شما می‌توانید شخصیت خود را بسازید، مهارت‌ها و موجودی آن‌ها را مدیریت کرده و در نبردهای بازیکن در مقابل بازیکن با دیگر بازیکنان رقابت کنید. در طول مبارزات، شما به نوبت یک نقطه حمله مانند سر، قفسه سینه یا پاها را انتخاب می‌کنید که میزان آسیب وارد شده به شخصیت شما بستگی دارد.

در این بازی برنده نبرد، امتیازات مهارت بیشتری کسب می‌کند که می‌تواند برای بهبود حمله یا دفاع شما استفاده شود. شما حتی می‌توانید با دوستان خود متحد شوید، یک تیم تشکیل دهید و در نبردهای تیمی به رقابت بپردازید. برای شروع، به سادگی یک چت خصوصی با @arenagametelegrambot شروع کنید تا شخصیت خود را بسازید. توجه داشته باشید که در حالی که حداقل تعداد بازیکنان مورد نیاز مشخص نشده است، اما بازی کردن با چندین بازیکن لذت‌بخش‌تر است.

پیشنهاد مطالعه:

ربات بازی تلگرام جرات حقیقت

بهترین ربات های بازی تلگرام ؛ ربات بازی تلگرام جرات حقیقت

آخرین مورد در فهرست بهترین ربات‌ های بازی تلگرام این مقاله مربوط به بازی جرات حقیقت است. این بازی نیز به نسبت جذابیت خاص خود را درد و هم‌اکنون کاربران زیادی که به سبک بازی‌های جرات حقیقت علاقه‌مند هستند از آن استفاده می‌کنند. این بازی کاملاً ایرانی است و کاربران می‌توانند با جستجوی آیدی @hjbazibot در تلگرام به ربات دسترسی داشته باشند.

فهرست بهترین ربات‌ های بازی تلگرام

در این مقاله از مجله ویدو، بهترین ربات‌های بازی تلگرام را معرفی کرده و شرح هر یک را ارائه داده‌ایم. بازی‌های تلگرام می‌توانند برای شما راهی سرگرم‌کننده و ایده‌آل باشند، به طوری که بدون نیاز به نصب آن در گوشی و پرکردن حافظه، می‌توانید لذت ببرید.

امیدوارم که این مطلب برای شما مفید و جذاب باشد. اگر شما هم بازی تلگرام دیگری به ذهنتان می‌رسد که در این فهرست ذکر نشده است، خوشحال می‌شویم آن را در بخش نظرات برای ما درج کنید.

سؤالات متداول:

1) آیا با تلگرام امکان بازی کردن وجود دارد؟

بله یکی از جنبه‌های سرگرم کننده تلگرام بازی‌های آن هستند که از طریق ربات‌های تلگرامی انجام می‌شوند.

2) بهترین ربات بازی تلگرام چیست؟

ربات‌های مختلفی برای انواع بازی وجود دارد که هرکدام برای هدفی که دنبال می‌کنند می‌توانند بهترین باشند. در این مطلب بهترین این ربات‌ها معرفی ‌شده‌اند.

3) آیا باید بازی تلگرام را دانلود کرد؟

خیر. بازی‌های تلگرام از طریق ربات انجام می‌شوند و نیازی به دانلود ندارند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این سایت توسط reCAPTCHA و گوگل محافظت می‌شود حریم خصوصی و شرایط استفاده از خدمات اعمال.

The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.

دکمه بازگشت به بالا