بیوگرافی و تاریخچهبازیگرانبهترین فیلم و سریال بازیگران

بهترین فیلم و سریال های گونگ یو (معرفی 8 فیلم و سریال برتر Gong Yoo)

شاید برای علاقه‌مندان به سینمای کره جنوبی و آسیا لیستی از بهترین فیلم و سریال های گونگ یو جالب باشد. ما در مورد آثاری صحبت خواهیم کرد که بیشترین امتیاز را در وب‌سایت‌ها به‌دست آورده و فروش فوق‌العاده‌ای را کسب کرده‌اند. علاوه‌برآن، این فیلم و سریال‌ها تقریباً در بیشتر دنیا شناخته شده و در لیست بهترین سریال های کره ای و بهترین فیلم های کره ای قرار می‌گیرند.

گونگ یو در سریال بازی مرکب درخشید و در دریای خاموش بیش از 10 میلیون بیننده را متوجه خود کرد. این بازیگر جزو بهترین بازیگران کره ای بوده و به‌عنوان بازیگر در برنامه‌های تلویزیونی، فیلم‌ها و سریال های کره ای شناخته می‌شود. شما می‌توانید یک نقد و بررسی کلی، یک داستان و خلاصه از هرکدام از فیلم‌ و سریال‌های زیر را مطالعه کرده تا بهتر در مورد تماشای آن‌ها تصمیم بگیرید. در ادامه بهترین فیلم های رزمی کره ای و سریال های جنگی کره ای این بازیگر را معرفی خواهیم کرد.

فیلم او در حال انجام وظیفه است – She’s on Duty

بهترین فیلم و سریال های گونگ یو: فیلم او در حال انجام وظیفه است - She's on Duty 2005

اگر علاقه‌مند به فیلم‌های درام، هیجان‌انگیز و رازآلود هستید، به شما پیشنهاد می‌کنیم که حتماً این اثر را در لیست اولویت‌های خود قرار دهید. می‌توان آن را در زمره بهترین فیلم‌ های کره‌ ای قرار داد.

کارآگاه پلیس چون جائه این، به‌عنوان یک دانش‌آموز دبیرستانی مخفیانه می‌رود تا از چا سونگ هی، دختر جوان یک گانگستر بدنام و شاهد پرونده محافظت کند. هنگامی که او برای دوستی با مشتری خود تلاش می‌کند، از گونگ یو در نقش کانگ نو یانگ، هم‌کلاسی خوش‌تیپی که علاقه به او پیدا می‌کند، کمک می‌گیرد.

همچنین بازیگرانی همانند کیم سان آه، نام سانگ می نیز در این اثر حضور داشتند. فیلم او در حال انجام وظیفه است یکی از برجسته‌ترین و موفق‌ترین عناوینی است که می‌توان در لیست بهترین سریال های گونگ یو به آن اشاره کرد.

فیلم آقای سرنوشت – Finding Mr. Destiny

فیلم آقای سرنوشت - Finding Mr. Destiny 2010 

هان جی گون (گونگ یو) صاحب کسب‌وکاری است که قول می‌دهد اولین عشق هرکسی را پیدا کند. او اولین مشتری خود را در سئو جی وو می‌گیرد، زنی که مصمم است دوباره با مرد فراموش‌نشدنی که در هند ملاقات کرد، دیدار داشته باشد. همه چیز در این قصه پر از تنش است. اگر شما هم می‌خواهید یک فیلم عاشقانه کره‌ ای تماشا کنید می‌توانید این اثر را در نظر بگیرید.

در ابتدا، جی‌گون او را به سرتاسر کره می‌برد تا معشوقه‌اش را پیدا کند اما در نهایت وقتی متوجه شد که عاشق جی‌وو شده است مشکلاتی پیش می‌آید. این قصه به‌عنوان یک درام جذاب می‌تواند با تلفیقی از عاشقانه‌ها توجه شما را به خودش جلب کند. علاوه‌برآن، اگر فکر می‌کنید که حس خوبی به چنین قصه‌هایی دارید باید بگوییم که می‌توان این فیلم را در لیست بهترین فیلم و سریال های گونگ یو ذکر کرد.

فیلم ساکت شده – Silenced

فیلم ساکت شده - Silenced 2011

این فیلم بر اساس رویدادهای واقعی دلخراش، یک قصه بسیار عالی را روایت می‌کند که می‌تواند ساعت‌ها شما را جلوی تلویزیون میخکوب کند. گونگ یو در نقش کانگ این هو، یک معلم هنر خوش‌نیت با گذشته‌ای تاریک است. او از اینکه دانش‌آموزان جوانش در مدرسه جدیدش چقدر گوشه‌گیر و افسرده به نظر می‌رسند، نگران است. به‌زودی متوجه می‌شود که آنها مخفیانه از سوءاستفاده فیزیکی و جنسی توسط مدیر رنج می‌برند.

اگر به فیلم‌های درام و اجتماعی علاقه دارید، حساب‌کردن روی چنین ژانری می‌تواند پر از لحظات هیجان‌انگیز و با تنش برای شما باشد.

سریال بازی مرکب یا اسکوئید گیم – Squid Gameبهترین فیلم و سریال های گونگ یو: بازی مرکب یا اسکوئید گیم - Squid Game

همه چیز از یک چالش بی حد و وصف جذاب شروع شد، جایی که شاید ما انتظار داشتیم فیلم‌ها و سریال های سینمای کره، دپو شوند اما به دلیل سریال بازی مرکب، چنین نشد و می‌توان گفت که انتظارات بر اساس قصه، عالی برآورده شد. اگر دوست دارید یک سریال با سراسر پیچیدگی، داستان‌های خاص و جذاب و… مشاهده کنید می‌توان گفت که بازی مرکب دقیقاً همان چیزی است که فراتر از هر مسئله‌ای، شما را وارد یک تورنومنت مرگ می‌کند.

گونگ یو در سریال بازی مرکب نیز ایفای نقش کرده و بخش مهمی از داستان است. افرادی که به دنبال رسیدن به یک شرایط نرمال اجتماعی و مالی هستند، وارد یک بازی خواهند شد که چیزی جز مرگ در صورت شکست پیش و روی آن‌ها قرار نمی‌گیرد. بخش مهمی از داستان در روند این مسابقه پیچیده و عجیب جلو می‌رود و این سریال از زمان انتشار بسیار ترند شده و در سراسر دنیا در مورد آن صحبت شد.

استفاده از یک قصه جامع، بی‌نظیر و همین‌طور پیشروی در یک‌روند داستانی خارق‌العاده باعث شده که ما آن را در صدر برترین‌ها و بهترین فیلم و سریال های گونگ یو قرار دهیم. سریال بر روی گروهی از افراد فقیر متمرکز است که توسط افرادی مانند شخصیت گونگ یو مجبور به بازی در یک تورنمنت مرگبار توسط یک سازمان مخفی با سوءاستفاده از بدبختی آنها هستند.

فیلم کیم جونگ متولد 1982 – Kim Ji-young: Born 1982

فیلم کیم جونگ متولد 1982 2019 - Kim Ji-young: Born 1982 2019 

کیم جی یونگ، کارمند آژانس روابط‌عمومی تا 30 سالگی زندگی معمولی داشت. همه چیز یک روز تغییر می‌کند. افرادی از گذشته او از جمله مادر و مادربزرگ مرحومش ظاهراً بدن او را تسخیر می‌کنند. گونگ یو نقش شوهر جونگ دائهیون را بازی می‌کند. یک موضوع مهم در مورد این بازیگر، استایل بی‌نظیر او است.

بازیگرانی همچون جونگ یو می، کیم می کیونگ نیز در آن ایفای نقش داشتند. ما می‌توانیم این فیلم را در لیست بهترین فیلم و سریال های گونگ یو قرار دهیم. داستان پر از دراماتیک‌های بااحساس است.

سریال کافه پرنس – Coffee Prince

سریال کافه پرنس - Coffee Prince 2007

سریال کافه پرنس، موضوعی جذاب در مورد آرزوهای جوانانی است که در یک کافی‌شاپ مشغول به کار هستند. گو یون چان به دلیل ظاهر عجیبش توسط چوی هان کیول وارث چیبول، استخدام می‌شود تا معشوقه قلابی او باشد تا چوی هان کیول بتواند از قرار ملاقات‌هایی که مادربزرگش ترتیب داده فرار کند.

هان کیول یون چان را وادار می‌کند تا برای کافی‌شاپ فرسوده‌ای که سعی در احیای آن دارد کار کند تا ارزش خود را به خانواده و عشق اول خود نشان دهد. یون چان فقط ازآنجایی‌که به پول نیاز دارد، این کار را می‌پذیرد اما رابطه او با هان کیول زمانی پیچیده می‌شود که هان کیول به او علاقه‌مند خواهد شد.

سریال نگهبان: خدای تنها و بزرگ – Guardian: The Lonely and Great God

گونگ یو و کیم گو ایون: سریال گابلین - Guardian: The Lonely and Great God 2016

در معرفی بهترین فیلم و سریال های گونگ یو به سراغ سریال گابلین می‌رویم که از موفق‌ترین و برجسته‌ترین سریال‌های گونگ یو است. شاید پیش‌ از این صرفاً سریال های جنگی کره‌ ای موردتوجه شما قرار گرفته باشد اما باید بدانید که سینمای کی دراما، گسترده‌تر و وسیع‌تر از چیزی است که فکرش را می‌کنید.

سریال گابلین سریالی در ژانر درام، فانتزی و عاشقانه است که گونگ یو در نقش یک گابلین ۹۳۹ ساله در آن بازی می‌کند. او به‌عنوان محافظ روح‌ها شناخته می‌شود و در نهایت عاشق دختری خواهد شد که قرار است به زندگی جاودانه نفرین‌شده‌اش پایان دهد. این سریال در سراسر آسیا موفق شد و یکی از بالاترین رتبه‌بندی درام‌های K در تاریخ تلویزیون کابلیرا را کسب کرد. همچنین به گونگ یو برنده بهترین بازیگر مرد تلویزیون در پنجاه و سومین دوره جوایز هنری باکسانگ داده شد.

سریال بزرگ – Big

سریال کره‌ای بیگ - Big 2012

در معرفی‌نامه بهترین فیلم و سریال های گونگ یو می‌توان به یکی دیگر از شاخص‌ترین آثار او اشاره کرد که البته تا حدودی تخیلی به‌حساب می‌آید. فانتزی‌های زندگی بسیاری از انسان‌ها در این سریال مرور شده و توانسته حتی نمرات قابل‌قبولی را نیز در نقد و بررسی‌ها دریافت کند. به همین منوال می‌توان انتظار داشت موردتوجه بخش مهمی از علاقه‌مندان به فیلم و سریال نیز قرار بگیرد. ما امتیاز بالایی نیز برای سریال بزرگ 2012 در نظر می‌گیریم.

پس از زنده‌ماندن از یک تصادف رانندگی، کانگ کیونگ جون ۱۸ساله در بدن یک دکتر خوشتیپ ۳۰ساله به نام سئو یون جائه از خواب بیدار می‌شود. درحالی‌که موقعیت عجیب خود را بررسی می‌کند متوجه وقایع عجیبی خواهد شد.

مروری بر بهترین فیلم و سریال های گونگ یو

در این مقاله به بررسی موفق‌ترین و بهترین فیلم و سریال های گونگ یو، ستاره سینمای کره جنوبی پرداختیم. او توانسته با بازی‌های درخشان در سریال‌ها، شبکه نمایش و همین‌طور فیلم‌های سینمایی برجسته، خودش را مطرح کند. به‌عنوان یکی از جذاب‌ترین بازیگران این کشور نیز شناخته می‌شود. او در واقع یک بازیگر کهنه‌کار در لیست A در کره جنوبی و یکی از شناخته‌شده‌ترین چهره‌های هالیو (معروف به موج کره‌ای) است.

درصورتی‌که شما هم علاقه‌مند به این سبک از فیلم و سریال‌ها یا به‌صورت کلی سینمای کره جنوبی هستید می‌توانید روی گونگ یو حساب ویژه‌ای باز کنید. موضوع مهم دیگر در مورد گونگ یو این است که او همیشه نقش‌های موفق، برجسته، مهم و درخشان را بازی می‌کند. اسکوئید گیم البته پرفروش‌ترین و مهم‌ترین اثری است که گونگ یو در آن بازی کرده و نقش مهمی را نیز در آن به دوش کشیده است.

سؤالات متداول:

1. مهم‌ترین سریال های گونگ یو کدام‌اند؟

اسکوئید گیم، دریای خاموش و…

2. قد گونگ یو چند است؟

1.84 سانتی‌متر

3. گونگ یو چند سال دارد؟

حدود 44 سال

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این سایت توسط reCAPTCHA و گوگل محافظت می‌شود حریم خصوصی و شرایط استفاده از خدمات اعمال.

The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.

دکمه بازگشت به بالا