زمان پخش فیلم و سریال‌ها

زمان پخش سریال بازپرس در شبکه یک سیما + بازپخش

Rate this post

مجموعه تلویزیونی “بازپرس” به کارگردانی احمد معظمی، از شنبه ۱۰ تیر، در یکی از کانال‌های تلویزیونی پخش می‌شود. این سریال به موضوعات مفاسد مالی و نظارت بر برخی پرونده‌های حقوقی می‌پردازد و توسط گروه فیلم و سریال کانال یونو و مرکز رسانه قوه قضاییه تولید شده است.

محسن قصابیان، فرهاد قاهمیان، محمدرضا شریفی نیا، مهدی فخیم زاده، فریبا کوثری، اندیشه فولادوند، سیدجواد هاشمی، سوگل طهماسبی، فریبا عشمت، ایوب آقاخانی، شهروز دلافکار، کاظم حاجی‌راضاد، پورندخمن‌مجافی، پورندخم‌نجافی ، هادی دیباجی. ، سید مهرداد رضایی، محسن بهرامی، شاهین تسلیمی، حمیدرضا هدایتی، آذین اهرمی، ستاره سادات قطبی، سیامک رشیدی، رضا مولایی و مرتضی تهرانی در مجموعه تلویزیونی «بازپرس» به ایفای نقش می پردازند.

روز پخش سریال بازرس: شنبه تا سه شنبه هر هفته

زمان پخش سریال: 10:15 شب

اجرای مجدد سریال: 1:50، 8:45 و 15:15

خلاصه داستان سریال “بازپرس” در کانال 1

محور داستان محققی به نام صدرا با بازی محسن قصابیان است. بازپرس صدرا از سوء استفاده بزرگ اقتصادی باخبر می شود و به دنبال سرنخ های این پرونده به یک آقازاده و یک تولید کننده رانتی می رسد. این خلاصه داستان سریال محقق است که چند شب پیش تیزر آن منتشر شد.

تعداد قسمت های سریال بازپرس

این سریال در 27 تا 30 قسمت 45 دقیقه ای پخش می شود. سعید کنگاور نظری مدیر تولید سریال تحقیقی درباره تنوع لوکیشن های این سریال گفت:

شروع داستان ما در جنوب است که صدرا بازپرس مفاسد اقتصادی است و با مأموریتی که به او سپرده شده به تهران منتقل می شود. چنین پروژه هایی دارای مکان های متنوعی هستند. حدود 100-120 مکان داشتیم که با توجه به قسمت های مختلف ضبط می کردیم. زمانی که در جنوب عکاسی می کردیم، مقداری از آن در قایق، در ساحل یا در دریا انجام می شد.

پخش اصلی و تکرار سریال پارساس از شبکه یک

روز پخش سریال بازپرس: از شنبه تا سه شنبه هر هفته

زمان پخش سریال بازپرس: 22:15

بازپخش سریال بازجو: 1:50، 8:45 و 15:15

بیشتر بخوانید:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا