زمان پخش فیلم و سریال‌ها

زمان پخش سریال Attack on Titan از شبکه جم پیکسل

با ما همراه باشید تا درباره زمان پخش سریال Attack on Titan توسط کانال جدیدترین شبکه های جم تی وی، Pixel Jam، بیشتر بدانید.

Attack on Titan یا به نام ژاپنی آن، Shingeki no Kyojin، یک مجموعه تلویزیونی انیمیشنی ژاپنی است که با الهام از مانگایی با همین نام اثر Hajime Isayama، ساخته شده است. فصل چهارم این سریال با نام Attack on Titan: The Final Season منتشر شده است و هنوز به پایان نرسیده است. قسمت سوم از فصل پایانی که شامل یک قسمت بود در تاریخ ۱۳ مارس ۲۰۲۲ پخش شده است.

حمله به تایتان روز پخش از Jam Pixel: از یکشنبه تا جمعه

حمله به تایتان زمان پخش سریال: 7:00 بعد از ظهر.

تکرار سریال Jam Pixel’s Attack on Titan: ساعت 11:00 و 23:00

100 سال قبل از آغاز تاریخ، با ظهور تیتان ها (به انگلیسی: Titans)، بشر برای زنده ماندن مجبور شد به زندگی قرون وسطایی در درون دیوارهای بلند بازگردد. کمترین ارتفاع این دیوارها 50 متر و بلندترین تیتان حدود 15 متر است. در نتیجه می توان گفت که بشریت از حملات تایتان ها در امان است تا اینکه در سال 845 دو تایتان با نام های “Colossus Titan” و “Armored Titan” ظاهر می شوند.

تایتان غول پیکر تقریباً 60 متر ارتفاع دارد و تایتان زرهی از دیوار ماریا می شکند و همانطور که آرمین آرلرت تصور می کرد، بشریت متوجه خواهد شد که دیوارها نمی توانند حملات تایتان ها را برای همیشه متوقف کنند. پس از اینکه تایتان ها دیوار ماریا را خراب کردند و به شهر شیگانشینا حمله کردند، تیتانی مادر ارن جیگر را می کشد.

ارن قسم می خورد که انتقام انسان ها را از تایتان ها بگیرد. او به همراه دوستانش آرمین آرلرت و میکاسا آکرمن، پس از اتمام دوره آموزشی و آماده شدن برای دفاع از دیوار پیش رو، به بخش ارتش می‌پیوندند تا به سپاه بررسی بپیوندند.

حمله به زمان پخش Titan از Pixel Jam

حمله به زمان پخش Titan از Pixel Jam

حمله سری Jam Pixel در روز Titan Air: یکشنبه تا جمعه

زمان پخش سریال Gem Pixel’s Attack on Titan: 19:00

تکرار حمله سری Jam Pixel به Titan: 11:00 و 23:00

بیشتر بخوانید:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این سایت توسط reCAPTCHA و گوگل محافظت می‌شود حریم خصوصی و شرایط استفاده از خدمات اعمال.

The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.

دکمه بازگشت به بالا