از زبان شما

مزایای شگفت انگیز نامرئی شدن در فری فایر و روش های انجام آن

در فضای بازی فری فایر یکی از کاربردی ترین و محبوب ترین چیت ها، قابلیت نامرئی شدن است. در حقیقت دلیل ابداع این ترفند ویژه، محبوبیت این بازی و تعداد فراوان کاربران فعال و همچنین در جهت افزایش شانس پیروزی در بازی فری فایر می باشد. البته نامرئی شدن در بازی مزایای دیگری نیز دارد که در ادامه با مزایای شگفت انگیز نامرئی شدن در فری فایر و روش های انجام آن آشنا می شویم.

نامرئی شدن در فری فایر

شما قادرید با این عمل از دید دشمنان خود دور بمانید و بدون اینکه توسط سایر کاربران دیده شوید، به محل مورد نظر خود بروید. شما حتی قادرید در طول مسیر خود دشمنان خود را به هلاکت برسانید و این کار را بدون اینکه آن ها شما را ببینند و خطری برایتان داشته باشند، انجام دهید.

مزایای نامرئی شدن در فری فایر

همان طور که جم فری فایر مزایای فراوانی برای پیشرفت و پیروزی نهایی در بازی فری فایر دارد، قابلیت نامرئی شدن نیز مزایای قابل توجهی برای کاربران به همراه دارد. البته در حقیقت این باگ توسط همین کاربران زیرک و هوشمند بازی کشف شده است. میلیون ها نفر از گیمر ها متوجه برجستگی این ترفند در بازی فری فایر شده اند و آن را انجام داده اند. در ادامه با مزایای قابلیت نامرئی شدن آشنا می شویم:

 • شما در حالی که به صورت کاملا نامرئی هستید، می توانید دشمنانی که در مپ وجود دارند را ببینید. با شناسایی محل استقرار این دشمنان، پس از متصل شدن مجدد به اینترنت، کاملا توانایی آن را به دست می آورید که برای کشتار دشمنان برنامه ریزی کنید.
 • در بازی فری فایر با وجود اینکه هر کدام از چیت های موثر و کاربردی همراه با ریسک بن شدن اکانت می باشد، ولی ترفند نامرئی شدن در بازی فری فایر به هیچ عنوان ریسکی ندارد که در پی آن احتمال پریدن اکانت شما را زیاد کند. یعنی شما با خیال راحت می توانید از این باگ استفاده کنید و دشمنان هم قادر نخواهند بود شما را بکشند زیرا استفاده از این ترفند هیچ خطری را برایتان همراه نخواهد داشت.
 • با وجود اینکه در بازی فری فایر پدیده نامرئی شدن، ترفند بسیار ناشناخته و دشواری برای همه کاربران به حساب می آید، در عین حال سهولت بسیار بالایی دارد. به دلیل سادگی و سهولت این ترفند، شما می توانید این ترفند را در هر یک از نبرد هایی که شرکت می کنید، اجرا کنید.
 • هیچ کدام از دشمنان، هنگامی که در مسیر رسیدن به مکان مورد نظرتان هستید، شما را نمی بینند و شما می توانید به شکل نامرئی از میان آن ها عبور کنید. در نتیجه در مسیر خودتان با هیچ دشمنی درگیر نشده و خیالتان راحت است که کاراکتر در مسیر راه جان سالم به در می برد.

روش نامرئی شدن در فری فایر

روش نامرئی شدن در فری فایر

هر کدام از باگ های موجود در بازی فری فایر می توانند در میدان نبرد به عنوان یک تریک ویژه استفاده شوند. در بازی فری فایر نامرئی شدن نیز یک باگ است و شما باید با انجام اقداماتی موثر از مزایای این تریک بهره ببرید. قابلیت نامرئی شدن در بازی های رویال بتل بسیار جذاب و جالب است که ادامه مراحل آن را گام به گام شرح می دهیم:

 1. پس از فرود بر روی زمین به دنبال یک وسیله نقلیه ای که بهتر است موتور سیکلت باشد، بگردید.
 2. سوار وسیله نقلیه شوید و در یک مسیر مستقیم شروع به حرکت کنید.
 3. در حالی که رانندگی می کنید به وسیله نقلیه گاز داده و سرعت را بالا ببرید.
 4. در این زمان اینترنت دستگاه تلفن یا تبلت خود را خاموش کنید.
 5. بعد از خاموش کردن اینترنت، به مکانی که مقصد شماست و در ذهن دارید بروید و وسیله نقلیه را متوقف نکنید.
 6. در صورت رسیدن به مقصد و منطقه مورد نظر در مپ، مجددا اینترنت خود را روشن نمایید.
 7. در پایان باید به طور پیوسته و سریع بر روی گزینه پیاده شدن از وسیله نقلیه، کلیک کنید.
 8. اگر این مراحل را به طور صحیح انجام داده باشید، پس از خروج از وسیله نقلیه، نامرئی شدید و به هر مکان که بروید حریفان و دشمنان نمی توانند شما را شناسایی کنند. اینک این شما هستید که باید از این فرصت استفاده کرده و برای از بین بردن آن ها تلاش کنید.

تاثیر جم فری فایر در هنگام نامرئی شدن

تاثیر جم فری فایر در هنگام نامرئی شدن

در بازی جذاب و هیجان انگیز فری فایر، آشنایی کاربران با حالت های مختلف بازی سبب شده تا این بازی از حالت یکنواختی درآمده و برای آن ها در میان سایر بازی های  به سبک بقا و اکشن، سرگرم کننده تر باشد. شرکت سازنده این بازی امکان استفاده از جم فری فایر را برای پیشرفت شما فراهم کرده است که شما می توانید با استفاده از آن، از امکانات درون بازی به شکل بهتری استفاده کنید. در بازی فری فایر، جم به شکل الماسی است که می توانید از آن برای خرید لباس، صندوق بازی چرخش گردونه و همچنین الیت پس از بازی استفاده کنید. شما می توانید در هنگام نامرئی شدن با کمک الماس فری فایر آیتم های خاصی را در بازی فراهم کنید که افزایش سرعت را برای شما ممکن سازد و بدون این که دشمنان شما را ببینند، از رقبا جلو بیفتید. پس شما با کمک دو عامل مهم پیشرفت این بازی یعنی استفاده از جم فری فایر و قابلیت نامرئی شدن، در نهایت پیروز از بازی بیرون بیایید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این سایت توسط reCAPTCHA و گوگل محافظت می‌شود حریم خصوصی و شرایط استفاده از خدمات اعمال.

The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.

دکمه بازگشت به بالا