اخبار فیلم و سریال

افشای رابطه جنجالی بازیگران سریال چشم چران عمارت ! / مرت رمضان دمیر و افرا ساراچ اوغلو

در چند روز گذشته شایعاتی درباره رابطه مرت رمضان دمیز و افرا ساراچ اوغلو منتشر شد که بلافاصله این شایعه تکذیب شد؛ اما بالاخره طرفداران این رابطه توانستند آن را اثبات کنند.

در ادامه این خبر همراه ما باشید.

رابطه مرت رمضان دمیر و افرا ساراچ اوغلو

آیا رابطه مرت رمضان دمیر و افرا ساراچ اوغلو درست است؟ نطر شما چی هست؟

دو روز پیش یکی از خبرنگاران مدعی شد که عکسی از افرا ساراچ اوغلو و مرت رمضان دمیر گرفته است و ثابت می کند که آنها دروغ می گویند که با هم رابطه ندارند. طرفداران این سریال و این بازیگران بی صبرانه منتظر انتشار این عکس بودند اما این عکس منتشر شد. روز بعد خبرنگار بیرسن خاطرنشان کرد که این گزارشگر برای شبکه خاصی کار می کند و چون این تصاویر مربوط به بازیگران سریالی از شبکه دیگری است باید منتظر مجوز برای پخش تصاویر باشند.

افرا سراچ اوغلو، مدیر برنامه، بیانیه ای منتشر کرد:

در خصوص افرادی که در فضای مجازی و شبکه های اجتماعی مطالب توهین آمیز به افرا ساراچ اوغلو منتشر می کنند و حقوق شخصی وی را تضییع می کنند، شکایت کیفری در دادسرا تشکیل شده و تحت پیگرد قانونی قرار خواهند گرفت.

رابطه افرا سراچ اوغلو و مرت رمضان دمیر

و اکنون عکس های لو رفته از میپل و میرتل در تعطیلات می توانید نگاه کنید، زن و شوهر در دریا هستند و روحیه ای صمیمانه دارند. عکس لو رفته از لحظه بوسیدن میرتل و افرا آنها رابطه خود را تایید می کنند. البته این یکی از تکنیک های شرکت های سازنده سریال های ترکیه ای است که به نوعی با انتشار اخبار رابطه خود در فضای مجازی از بازیگران می خواهند تا مدتی آن را تکذیب کنند و در زمان موعود از این خبر سوء استفاده کنند.

به این ترتیب مخاطبان حواشی زرد اخبار و سریال را دنبال می کنند و با شنیدن مداوم نام سریال ترغیب به تماشای آن می شوند که در نتیجه امتیاز و موفقیت سریال بالا می رود. تکنیکی که سال ها اجرا شده و نتیجه می دهد!

عکس های لو رفته از میپل و میرتل در تعطیلات

عکس لو رفته از لحظه بوسیدن میرتل و افرا
عکس لو رفته از لحظه بوسیدن میرتل و افرا

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این سایت توسط reCAPTCHA و گوگل محافظت می‌شود حریم خصوصی و شرایط استفاده از خدمات اعمال.

The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.

دکمه بازگشت به بالا