بیوگرافی و تاریخچهبازیگران

بیوگرافی بازیگران سریال ترکی اسم من فرح است 【زمان پخش + داستان】

سریال “اسم من فرح”، تولیدی سال 2023 شبکه “فاکس تی وی” در کشور ترکیه است که روی آنتن رفته است. کارگردانی این سریال به عهده رجای کاراگوز و نویسندگی آن به عهده رل جم گورگچ، دنیز دارگی و جنک بوگاتور است. این مجموعه تلویزیونی، بر اساس سریال تلویزیونی آرژانتینی با نام “La Chica que Limpia” ساخته شده است. در ادامه این مطلب از ویدو به بررسی بیوگرافی بازیگران سریال ترکی اسم من فرح است اشاره خواهیم کرد.

سریال اسم من فرح است در یک نگاه

 • عنوان اصلی: Adim Farah
 • عنوان انگلیسی: My Name is Farah
 • ژانر: عاشقانه، درام
 • قسمت ها: ۱۱+ (هر قسمت ۱۴۰-۱۵۰ دقیقه است)
 • شبکه پخش: Fox
 • دوره پخش: ۱ مارس ۲۰۲۳ – نامشخص
 • شرکت سازنده فعلی: O3 Medya
 • کارگردان: Recai Karagoz
 • فیلمنامه نویس: Deniz Dargi، Cem Gorgec، Cenk Bogatur
 • مکان فیلمبرداری: استانبول، ترکیه

بیشتر بخوانید:

هنرپیشه‌های سریال ترکی اسم من فرح است

لیست بازیگران سریال ادیم فرح به شرح زیر است و در ادامه آن بیوگرافی و نقش هر بازیگر شرح داده شده است:

 • دمت اوزدمیر در نقش فرح ارسادی
 • انگین آکیورک در نقش طاهر بی لک
 • فیرات تانیس در نقش مهمت کوسانر
 • سنان کارا در نقش ورا آکینجی
 • لاله بسار در نقش پریهان کوسانر
 • اوکتای کوبوک در نقش کان آکینجی
 • دریا پینار آک در نقش گونول کوسانر
 • علی سورملی در نقش اورهان کوسانر
 • مصطفی آوکیران در نقش علی گالیپ آکینجی
 • فیاض دومان در نقش بهنام همسر سابق فرح
 • سرا کوتلوبی

بازیگران سریال ترکی اسم من فرح ؛ سرا کوتلوبی

سرا کوتلوبی

سرا کوتلوبی (Sera Kutlubey) با قد ۱۶۷ سانتی‌متر و وزن ۵۲ کیلوگرم، بازیگر سینما و تلویزیون ترکیه‌ای است که در رشته بازیگری تئاتر از دانشگاه هالیچ استانبول و رشته مترجمی از آکادمی علوم ارتباطات فارغ التحصیل شده است.

او اولین بار در سال ۲۰۱۶ با سریال Kehribar جلوی دوربین رفت و شهرت او از سریال Istanbul Zalem در سال ۲۰۱۹ با نقش جمره شروع شد.

فیاض دومان در نقش بهنام همسر سابق فرح

فیاض دومان (بهنام)

در سریال اسم من فرح است، دومان در نقش بهنام به ایفای نقش پرداخته است. او در قسمت سیزدهم وارد داستان شد، اما در آن قسمت تنها صدای کاراکتر او برای بینندگان پخش شد. دومان در قسمت پایانی فصل به عنوان همسر سابق فرح به شکلی غافلیگرانه وارد داستان شد.

بیوگرافی بازیگران سریال ترکی اسم من فرح است ؛ فرح ارسادی ( دمت اوزدمیر )

فرح ارسادی (دمت اوزدمیر)

فرح، یک زن 28 ساله است که در ایران به دنیا آمده و بعد از یک فاجعه، مجبور شده به استانبول فرار کند. او برای زنده ماندن باید سخت کار کند و به عنوان نظافتچی مشغول به کار است. اگرچه فرح در دانشگاه جندی شاپور اهواز رشته پزشکی را تحصیل کرده و با مدرک ممتاز به پایان رسانده، اما فرصت انجام حرفه خود را در دست نداشته است.

فرح بدون هیچ مدرک معتبر ویزایی، به مدت ۶ سال در استانبول زندگی می‌کند. او زندگی خود را وقف پسرش کریمساه که از بیماری نادری رنج می‌برد، کرده است. فرح هم به عنوان مادر و هم به عنوان پزشک، برای پسرش مراقبت می‌کند و هر کاری می‌تواند برای معالجه او انجام می‌دهد.

بیوگرافی بازیگران سریال ترکی اسم من فرح است ؛ طاهر بی عیب ( انگین آکیورک )

طاهر بی عیب (انگین آکیورک)

طاهر در سنین بسیار جوانی پس از مرگ پدر و مادرش با مشکلات زیادی در زندگی روبرو شد. او برای مدتی با عمویش زندگی کرد، اما به دلیل شکنجه و سوء استفاده از او، عمویش در حین بزرگ کردنش فوت کرد. بعداً، طاهر به عنوان کارمند علی گالیپ که او را خانواده خودش می‌داند، کار کرد و به دست راست او تبدیل شد.

با گذشت زمان، طاهر به دلیل سختی‌های زندگی و مشکلاتی که با آن مواجه بوده، به یک شخصیت قوی، ظالم و نترس تبدیل شده است. او از هر چیزی برای حفظ قدرت و جایگاهش استفاده می‌کند و به همه دستورات علی گالیپ رعایت می‌کند.

بیوگرافی بازیگران سریال ترکی اسم من فرح است ؛ مهمت کوسانر ( فیرات تانیش )

مهمت کوسانر (فیرات تانیش)

مهمت پس از درگذشت پدر و مادرش توسط اورهان کوشانر در سن بسیار پایینی به فرزندی پذیرفته شد. او درست مانند ناپدری اش اورهان به یک کمیسر ارشد موفق تبدیل می شود. او سخت کوش، مخالف و جنگ طلب است. او بسیار مصمم است و از چیزی که به آن وسواس دارد، دست نمی کشد. او از والدین بیولوژیکی خود که او را تنها گذاشتند عصبانی و از هویت واقعی شرقی خود متنفر است.
بیوگرافی بازیگران سریال ترکی اسم من فرح است ؛ اورهان کوسانر ( علی سورملی)
اورهان کوسانر (علی سورملی)
اورهان پدر مهمت و گونول و شوهر پریهان است. او 61 سال سن دارد و یک رئیس پلیس بازنشسته است. با وجود اینکه بازنشسته است، اما همچنان به دلیل شخصیت قوی، کاریزماتیک و قابل اعتماد خود مورد احترام اداره پلیس است.
بیوگرافی بازیگران سریال ترکی اسم من فرح است ؛ علی گالیپ آکینجی ( مصطفی آوکیران )
علی گالیپ آکینجی (مصطفی آوکیران)

علی گالیپ، یک مرد 60 بوده که همسر ورا و پدر کانی است. در یک جمله او یک ماشین جنایی کامل است که در ظاهر یک فرد تجاری، به عنوان رهبر باند زیرزمینی شناخته می‌شود و نام مستعارش نیز “آگا” است.

علی گالیپ برای حفظ قدرت و جایگاهش از هر ابزاری استفاده می‌کند. او پسرش را بسیار دوست دارد و برای حفظ آسایش زندگی پسرش، هر کاری که لازم بداند، انجام می‌دهد.

بیوگرافی بازیگران سریال ترکی اسم من فرح است ؛ ورا آکینجی ( سنان کارا )

ورا آکینجی (سنان کارا)

ورا 57 ساله و نام اصلی او ورا پتروفسکی است. او همسر علی گالیپ آکینجی و مادر کان است. او یک زن جذاب و برخلاف شوهرش آدم خوب و وظیفه شناسی است. ورا از جنایات علی گالیپ آگاه  بوده و هرگز او را آنطور که علی گالیپ دوست دارد، دوست ندارد؛ بنابراین او می خواهد پسرش را از دنیای کثیف شوهرش دور نگه دارد.
بیوگرافی بازیگران سریال ترکی اسم من فرح است ؛ پریحان کوسانر (لاله بسار)
پریحان کوسانر (لاله باشار)
پریحان مادر گونل و همسر اورهان و او صاحب آرایشگاه واقع در محله‌ای است که محل تجمع زنان است. او از همه چیزهایی که در محله می گذرد آگاه بوده و از فرح و به طور کلی از مهاجران بیزار است. او چیزی از پیشینه فرح نمی داند و معتقد است که فرح آنها و محله شان را به دردسر می اندازد. برای همین همیشه چشمش به فرح است.
بیوگرافی بازیگران سریال ترکی اسم من فرح است ؛ کان آکینجی ( Oktay Cubuk )

کان آکینجی ( Oktay Cubuk )

کان اولین و تنها فرزند علی گالیپ و ورا است که 20 سال سن دارد.او غرق در زندگی شبانه استانبول و ملاقات با زنان مختلف است. در چنین شرایطی دوستانی دارد که می خواهند از قدرت و ثروت او سوء استفاده کنند. او فکر می‌کند به دلیل اینکه فرزند علی گالیپ است باید همیشه به او احترام بگذارند و از طرفی می خواهد توجه پدرش را جلب کند.
بیوگرافی بازیگران سریال ترکی اسم من فرح است ؛ گونول کوسانر (دریا پینار آک)
گونول کوسانر (دریا پینار آک)

گونل، دختر جوانی 24 ساله  و عضو خانواده پریحان و اورهانی است. او بسیار زیبا و شاداب بوده و عاشق برادر ناتنی خود، محمد، است. گونل در همان آپارتمانی که فرح زندگی می‌کند، با او زندگی می‌کند و تلاشش این است تا به او کمک کند.

گرچه گونل در سایه شخصیت مسلط و خشن مادرش بزرگ شده است؛ اما موفق شده مهربانی و رحمت خود را در درون خود حفظ کند.

جدول پخش سریال ترکی اسم من فرح است از شبکه ام بی سی پرشیا

سریال اسم من فرح است یا آدیم فرح از تاریخ 14 مرداد 1402 در روز و ساعت های زیر از شبکه فارسی زبان MBC PERSIA پخش خواهد شد:

 • روز و ساعت پخش سریال اسم من فرح است : شنبه تا دوشنبه ساعت 21:00
 • بازپخش سریال اسم من فرح است : روز بعد ساعت 9:00 صبح و 16:45
 • تکرار سریال اسم من فرح است آخر هفته : جمعه از ساعت 17:30

صابر جمشیددوست

صابر جمشیددوست هستم، بیش از 3 سال است که در فضای دیجیتال فعالم و احساس می‌کنم در این مسیر اندکی بهینه‌سازی موتورهای جستجو (SEO) را می‌دانم، اندکی بازاریابی محتوا می‌دانم و بینهایت به دنیای وب‌مستری علاقمندم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این سایت توسط reCAPTCHA و گوگل محافظت می‌شود حریم خصوصی و شرایط استفاده از خدمات اعمال.

The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.

دکمه بازگشت به بالا