بازیگرانبیوگرافی و تاریخچه

بازیگران سریال آخرین پادشاهی【+ عکس بازیگران سریال آخرین پادشاهی】

نمایشی از اعمال قهرمانانه و نبردهای حماسی با عمق موضوعی که سیاست، مذهب، جنگ، شجاعت، عشق و وفاداری هویت آن را در بر می گیرد. با ترکیب شخصیت‌ها و رویدادهای واقعی تاریخی با شخصیت‌های تخیلی، داستانی مردمی را نشان می‌دهد که قدرت خود را تحت رهبری یکی از نمادین‌ترین پادشاهان تاریخ ترکیب کردند تا سرزمین خود را دوباره پس بگیرند و مکانی را بسازند که آن را خانه می‌نامند.

درام تاریخی نتفلیکس مجموعه‌ای از بازیگران و شخصیت‌های جدید را در فصل 5 ارائه می‌کند که با بازیگری Domina ایوان هوراکس در نقشی تکرارشونده آلفرد – پسر پادشاه ادوارد و همسرش آلفلد شروع می‌شود.

در ادامه به لیست کامل هنرپیشه های سریال آخرین پادشاهی به همراه نقش آن ها و بازیگران زن و مرد سریال آخرین پادشاهی اشاره شده است.

از طریق لینک‌های زیر می‌توانید به تمامی قسمت‌های این سریال با کیفیت‌های مختلف دسترسی داشته باشید:

دانلود فصل ۱ سریال آخرین پادشاهی (تمام قسمت ها)

دانلود فصل 2 سریال آخرین پادشاهی (تمام قسمت ها)

دانلود فصل 3 سریال آخرین پادشاهی (تمام قسمت ها)

دانلود فصل 4 سریال آخرین پادشاهی (تمام قسمت ها)

دانلود فصل 5 سریال آخرین پادشاهی (تمام قسمت ها)

Alexander Dreymon

الکساندر دریمون در نقش اوترد ببانبورگ

اوترد یک جنگجو است که از یک ساکسون نجیب به دنیا آمد و وارث قانونی سرزمین اجدادی خود ببانبورگ بود. با این حال، زمانی که دانمارکی ها به او حمله کردند و پدرش را کشتند، او را ربودند تا به عنوان خدمتکارشان کار کند و زندگی از او ربوده شد. با گذشت زمان، آنها به اوترد وابسته شدند و او را به عنوان یکی از خود پذیرفتند.

وقتی اوترد مجبور شد به پادشاه فقید آلفرد خدمت کند، اوضاع برای او پیچیده شد، زیرا بارها و بارها باید با این واقعیت روبرو می شد که بین دو جهان با هر دو ارتباط ساکسونی و دانمارکی در حرکت بود. با گذشت زمان، او به طور فزاینده ای به سمت ساکسون ها حرکت کرد و نقش مهمی در حفظ پادشاهی آلفرد و پسرش، ادوارد – پادشاه کنونی داشت.

- Mark Rowleyمارک رولی

مارک رولی در نقش فاینان

فینان احتمالاً نزدیکترین دوست اوترد است. این دو برای اولین بار زمانی که در یک قایق تحت سلطه اربابان بی رحمی که بسیار نزدیک بود آنها را بکشند، به بردگی درآمدند و تصمیم گرفتند پس از آزادی در کنار هم باشند.

Emily Cox- امیلی کاکس

امیلی کاکس در نقش بریدا

بریدا یک زن دانمارکی است که با اوترد بزرگ شد و زمانی که به بزرگسالی رسیدند با او درگیر شد. با این حال، سرنوشت در نهایت آنها را در مسیرهای متفاوتی قرار داد و اوترد به سمت میراث ساکسونی خود حرکت کرد.

Arnas Fedaravičius - آرناس فداراویچیوس

آرناس فداراویچیوس در نقش سیتریک

سیتریک یکی دیگر از متحدان دیرینه اوترد است که در کنار Finan و Osferth وارد جنگ می شود. او در اصل یک مهاجم دانمارکی بود، اما در هنگام مواجهه با اعدام ها به اوترد وفادار شد و هرگز این عهد را زیر پا نگذاشت.

Eliza Butterworth - الیزا باترورث

الیزا باترورث در نقش لیدی السویت

لیدی السویت بیوه پارسا پادشاه فقید آلفرد و مادر پادشاه حاکم ادوارد و حاکم مرسیان بانو Aethelflaed است. او سابقه آشنایی طولانی با اوترد دارد، در ابتدا او را به خاطر آداب و رسوم دانمارکی‌اش که به نظرش بت پرست بود تحقیر می‌کرد، اما در نهایت به او به عنوان کسی که فداکاری زیادی برای وسکس کرده است، مورد احترام قرار داد. در فصل چهارم، او توسط Aethelm خیانتکار مسموم شد، اما از تلاش برای ترور جان سالم به در برد و بخشی از دربار ادوارد باقی مانده است.

Ewan Mitchell - ایوان میچل

ایوان میچل در نقش اسفرث

اوسفرت پسر نامشروع پادشاه فقید آلفرد است که در ابتدا پیش از پیوستن به همراهان اوترد به عنوان راهب زندگی می کرد. فصل گذشته، او با مرگ روبرو شد اما در نهایت جان سالم به در برد و اکنون با دوستانش در رامکوفا زندگی می کند.

Timothy Innes - تیموتی اینس

تیموتی اینس در نقش شاه ادوارد

پادشاه ادوارد پسر آلفرد بزرگ و حاکم فعلی وسکس است. او تلاش می کند تا به رویای پدر خود در مورد یک انگلستان متحد دست یابد و بیش از هر زمان دیگری به تحقق آن نزدیک است و تنها یک پادشاهی هنوز تحت کنترل او قرار نگرفته است. او قصد دارد مدتی طولانی‌تر به عنوان پادشاه باقی بماند، اما در حال حاضر صحبت‌ها در مورد جانشین او بالا گرفته است و پسر قانونی او Aelfweard و Aethelstan حرامزاده به عنوان رقیب قرار گرفته‌اند. ادوارد هنوز اعلام نکرده است که چه کسی “آتلینگ” یعنی وارث رسمی تاج و تخت خواهد بود.

بازیگر نقش اتلفلد در اخرین پادشاهی

میلی برادی بازیگر نقش اتلفلد در اخرین پادشاهی

لیدی اتلفلاد دختر پادشاه فقید آلفرد و حاکم فعلی مرسیا است. او پس از مرگ شوهر آزارگرش آتلرد در اثر جراحات وارده در جنگ در آنجا ملکه شد، اما این ترفیع با هزینه‌های ویرانگری همراه بود. او برای اینکه دادگاهش با رهبری یک زن موافقت کند، سوگند یاد کرد که پاکدامن باشد که به معنای دست کشیدن از رابطه با عشق واقعی خود، اوترد بود.

James Northcote - جیمز نورث کوت

جیمز نورث کوت در نقش آلدهلم

آلدهلم یکی از نزدیکترین یاران لیدی اتلفلاد است. او سال‌هاست که عاشق ملکه بوده است، اما می‌پذیرد که احساساتش متقابل نیست و صرفاً می‌خواهد به نفع ملکه عمل کند.

Ruby Hartley - روبی هارتلی

روبی هارتلی در نقش استیورا

استیورا دختر اوترد است که روح آتشین او را به ارث برده است. در فصل قبل، او عاشق جنگ سالار سیگتریگر شد و رابطه آنها راه را برای برقراری صلح شکننده بین ساکسون و دن هموار کرد. اکنون، این دو بر اساس قوانین دانمارک بر ایوفرویک (که اکنون یورک نامیده می شود) حکومت می کنند.

Eysteinn Sigurðarson

Eysteinn Sigurarson  در نقش سیگتریگر

سیگتریگر یک جنگجوی دانمارکی است. او نقشه قدرتمندی را اجرا کرد که با محاصره ویرانگر شهر زادگاه ادوارد وینچستر به اوج خود رسید. در پایان، به شرطی سیگتریگر با پادشاه موافقت کرد که کنترل قلمرو شمالی ایوفرویک توسط دانمارکی ها را حفظ کند.

Stefanie Martini - استفانی مارتینی

استفانی مارتینی در نقش ادیث از بازیگران زن سریال آخرین پادشاهی

ادیت زمانی زندگی راحت داشت تا اینکه نام خانواده اش رسوا شد و باعث شد او و برادرش Eardwulf به امید سرنگونی پادشاه Aethelred به مرسیا فرار کنند. ادیث خواهر و برادرش را انکار می‌کند؛ زیرا او به طور فزاینده‌ای بی‌رحم است و با با اوترد و همراهانش متحد می‌شود.

Finn Elliot - فین الیوت

فین الیوت در نقش یانگ اوترد

یونگ اوترد از دیگر بازیگران سریال آخرین پادشاهی پسر اوترد است که پادشاه آلفرد دستور داد او را در صومعه ای بزرگ کنند؛ در نتیجه، یونگ اوترد شیوه زندگی خشونت آمیز پدرش را برای خدمت به خدا رد کرده است و به یک کشیش مسیحی و صدایی برای صلح تبدیل شده است.

Jeppe Beck

 Jeppe Beck Laursen  در نقش  هاستن

هاستن یک جنگجوی دانمارکی است که اوترد در طول چندین دهه بارها با او برخورد کرده است. او شخصیتی خودخواه و فقط به دنبال نتیجه‌ای است که بیشترین سود را برای او داشته باشد. روشی که  باعث شده است او بیشتر از همسالانش عمر کند.

Adrian Schiller - آدریان شیلر

آدریان شیلر در نقش اتهلم

اتلهلم نجیب زاده ای است که برای مدت طولانی تشنه قدرت بوده است. او دخترش را در جوانی به ازدواج ادوارد پادشاه وسکس درآورد و اکنون مشتاق است که ببیند نوه‌اش تاج و تخت را به ارث می‌برد (بر خلاف حرامزاده ادوارد). او ثابت کرده است که حاضر است برای رسیدن به آنچه می‌خواهد دست به هر کاری بزند، حتی با مسموم کردن لیدی Aelswith.

Amelia Clarkson - آملیا کلارکسون

آملیا کلارکسون در نقش Aelflaed

Aelflaed دختر Aethelm و ملکه فعلی وسکس است، که از ازدواج با ادوارد در سن جوانی بوده است. رابطه آنها نسبتا ناموفق بوده است.

Patrick Robinson - پاتریک رابینسون

پاتریک رابینسون در نقش اسقف بندیکت

اسقف بندیکت یک کشیش آفریقایی است که برای انتشار کلام خدا به سراسر جهان سفر کرده است. با این حال، در طول آن ماجراجویی، او به قمار نیز اعتیاد پیدا کرده است که او را وابسته افراد بسیار خطرناکی کرده است.

پاتریک رابینسون به RadioTimes.com گفت که این شخصیت از ابوت آدریان واقعی قرن هشتمی الهام گرفته شده است، یک محقق آفریقای شمالی که بیشتر عمر خود را در صومعه ای در کانتربری گذرانده بود.

Harry Gilby - هری گیلبی

هری گیلبی در نقش اتلستان

اتلستان پسر حرامزاده پادشاه ادوارد است که پس از اینکه در کودکی هدف ترور قرار گرفت توسط اوترد در شهر رومکوفا بزرگ شد. او برای مبارزه و رهبری آموزش دیده است به این امید که روزی به تخت سلطنت برسد.

Ewan Horrocks - ایوان هوراکس

ایوان هوراکس در نقش الفورد

الفورد پسر مشروع پادشاه ادوارد و ملکه Aelflaed است که پدربزرگ Aethelm مصمم است حاکم بعدی وسکس شود.

Phia Saban - فیا سابان

فیا سابان در نقش الفوین

الفوین دختر لیدی Aethelflaed است که آرزوی رهایی از مادر سخت‌گیرش را دارد.

Harry Anton - هری آنتون

هری آنتون در نقش برسال

برسال در بین بازیگران سریال آخرین پادشاهی یک شمشیرباز است که شروع به کار برای Aethelm می‌کند.

Ilona Chevakova - ایلونا چواکووا

ایلونا چواکووا در نقش اینگریت

اینگریت همسر فینان است که از او چندین فرزند دارد.

Micki Stoltt - میکی استولت

میکی استولت در نقش روگنوالدر

روگنوالدر برادر جدا شده سیگتریگر است که در شروع فصل پنجم به زندگی خود باز می گردد و مدتی بعد دردسر ایجاد می کند.

Sonya Cassidy - سونیا کسیدی

سونیا کسیدی در نقش ادگیفو

ادگیفو یک نجیب زاده اهل کنت است که توجه پادشاه ادوارد را به خود جلب می کند.

 

جمع بندی

در این مطلب لیست کامل بازیگران سریال آخرین پادشاهی (The Last Kingdom)  به طور کامل معرفی شد. چنانچه اگر در رابطه با لیست بالا نظر یا پیشنهادی دارید که به بهبود آن کمک می‌کند حتما در بخش نظرات انتهای این صفحه با ما درمیان بگذارید تا در آپدیت‌های بعدی به مطلب بالا اضافه کنیم.

صابر جمشیددوست

صابر جمشیددوست هستم، بیش از 3 سال است که در فضای دیجیتال فعالم و احساس می‌کنم در این مسیر اندکی بهینه‌سازی موتورهای جستجو (SEO) را می‌دانم، اندکی بازاریابی محتوا می‌دانم و بینهایت به دنیای وب‌مستری علاقمندم.

‫12 دیدگاه ها

 1. سلام. بازیگر نقش جادوگر که بوسیله اوترد در آب خفه و سپس غرق می شود ، را در بالا بدان اشاره آیی نشده بود. لطف می کنید این بازیگر را همراه با معرفی کوتاه ، مختصر و مفید معرفی نمائید.

 2. بنظرتون سریال وایکینگ هارو ببینم ؟ یا خیلی شبیه این سریال هست؟

  1. سلام رومینای عزیز، شاید این دو سریال از نظر فضاسازی تا حدودی شبیه به هم باشند؛ اما خط داستانی متفاوتی دارند که هر کدوم رو برای بیننده جذاب کرده.

 3. یسوال اخر فیلم چی میشه یک تحلیل کامل میکنین
  مثلا که چطوری اتلستن پادشاه شد
  و سرنوشت الفوین چیشد

 4. مقاله عالی و کاملی بود در مورد بازیگرای این سریال و بخاطر نقش های پیچیده داخل سریال به این راهنما خیلی نیازه بنظرم…

   1. اگه فیلمی میخواهید معرفی کنید برای دوستان تاریخی در وصف وایکینگی باشه ممنون میشم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا