از زبان شما

آموزش دسترسی به اینترنت بانکها در خارج از کشور

ممکن است جز و افرادی باشید که خارج از ایران زندگی می‎‌‌کنید و می‌خواهید از اینترنت بانک‌های داخلی استفاده کنید یا اینکه برنامه‌های تلویزیون ایران را در کنار خانواده خود از طریق پلتفرم‌های مختلف دنبال کنید.  اما به دلیل محدودیت‌ها و سیاست‌های ایران، بسیاری از این سایت‌های دولتی باز نمی‌شوند و دسترسی به آنها محدود شده است. بنابراین در صورت نیاز به فعالیت و دسترسی به سایت‌های دولتی یا حساب‌های بانکی خود از خارج کشور پیشنهاد ما خرید ای پی ایران با سرعت بالا و بدون محدودیت برای تماشای تلویزیون ایران از خارج از کشور و سایر سایت‌های ایرانی است. ما در این مقاله قصد داریم نحوه استفاده از چگونه اینترنت بانک‌ها و تماشای برنامه‌های تلویزیون ایران از خارج از کشور را به شما آموزش دهیم.

مهم‌ترین مزایا و ویژگی استفاده از vpn ایران برای کاربران خارج از کشور

امروزه دلایل مختلفی برای تهیه وی پی ان با IP ایران در خارج از کشور وجود دارد. در واقع این VPNها به دور زدن تحریم‌ها، فیلترها و سایر محدودیت‌ها کمک قابل توجهی می‌کنند. با توجه به اینکه دسترسی کاربران با IP خارجی به وب ‌سایت‌های بزرگ و محبوب ایرانی ممنوع شده است، بسیاری از افراد خارج از کشور برای استفاده از این سایت‌ها IP خود را به ایران تغییر می‌دهند.

از مهم‌ترین مزایا و ویژگی استفاده از vpn ایران برای کاربران خارج از کشور می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

  • تماشای تلویزیون ایران از خارج از کشور: علاقه‌مندان به تماشای تلویزیون ایران از خارج از کشور و سایر برنامه‌ها و فیلم‌ها به زبان فارسی، بدون VPN و با آدرس IP خارجی نمی‌توانند به محتوای تلویزیون ایران دسترسی داشته باشید. در صورت خرید اما اگر VPN خریداری کنید، به راحتی می‌توانید آدرس IP خود را تغییر دهید و به تماشای برنامه‌ها و فیلم‌های در حال پخش در ایران بپردازید.
  • دسترسی به اینترنت بانک‌ها از خارج کشور و نصب همراه بانک: کاربران ساکن در خارج از کشور در صورتی می‌توانند به حساب بانکی ایرانی خود دسترسی داشته باشند که در موقعیت جغرافیایی این کشور حضور یابند. بنابراین یکی از ترفندهای برای دسترسی به اینترنت بانک‌ها مانند اینترنت بانک صادرات خارج از کشور ورود با IP ایرانی است. در صورتی که وب سایت بانک تشخیص دهد که شما با IP خارجی قصد استفاده از خدمات سیستم آنلاین بانکداری الکترونیک دارید، شما را تحریم کرده و دسترسی به ارسال و دریافت پول را برای شما مسدود می‌کند.

بنابراین با تهیه یک VPN با IP ایرانی به راحتی می‌توانید از سیستم فیلترینگ بانک‌ها عبور کنید.

وی پی ان بهترین انتخاب برای دریافت آدرس IP ایرانی

وی پی ان بهترین انتخاب برای دریافت آدرس IP ایرانی

اگر هدف اصلی شما از دریافت آدرس IP ایرانی، حذف فیلترها، دریافت برنامه‌های تلویزیون ایران، نصب و راه‌اندازی اپلیکیشن‌های بانکی برای نقل و انتقال پول است، تهیه وی پی ان ایران بهترین انتخاب برای شما خواهد بود. استفاده از سرورهای VPN فعال در ایران به شما این امکان را می‌دهد که از را دور برای تغییر آدرس IP خود اقدام کنید و امکان دسترسی به دامنه‌های ایرانی را داشته باشید. با این اقدام تمام اطلاعات و داده‌های شما رمز‌گذاری می‌شود و ایران هیچگونه دسترسی به آنها خواهد داشت.

امنیت وی پی ان ایرانی چگونه است؟

در واقع به کسانی که می‌خواهند به اینترنت ایرانی دسترسی داشته باشند این تضمین را خواهیم داد که پس از دریافت آدرس IP ایرانی از طریق فعال کردن VPN امکان پیگیری فعالیت‌های آنلاین شما در سایت‌های داخل ایران وجود نخواهد داشت. تمام اطلاعات شما در ایمنی کامل حفظ می‌شود و هیچ جاسوسی در شبکه وجود ندارد. این امنیت آنلاین و حریم خصوصی امن باعث می‌شود که به راحتی در موتورهای جستجوی ایرانی به جست و جو بپردازید و به محتواهای ایرانی در کشورهای دیگر دسترسی پیدا کنید.

دلیل نیاز به خرید ای پی ایران در خارج از کشور چیست؟

دلیل نیاز به خرید ای پی ایران در خارج از کشور چیست؟

دلایل متعددی برای خرید vpn ایرانی در خارج از کشور وجود دارد. با توجه به اینکه دسترسی کاربران با IP خارجی به وب ‌سایت‌های بزرگ و محبوب ایرانی ممنوع شده است، بسیاری از افراد خارج از کشور برای استفاده از این سایت‌ها IP خود را به ایران تغییر می‌دهند.

ساده‎‌ترین راهکار دسترسی به اینترنت بانک خارج از کشور چیست؟

سامانه بانک‌های ایرانی و اینترنت بانک‌ها برای برای حفظ امنیت خود دسترسی به IP خارجی را قطع کردند و کاربران خارج از کشور تنها از طریق vpn ایران می‌توانند از امکانات آنها استفاده کنند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این سایت توسط reCAPTCHA و گوگل محافظت می‌شود حریم خصوصی و شرایط استفاده از خدمات اعمال.

The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.

دکمه بازگشت به بالا