از زبان شما

آیا تبادل با پیج ها در اینستاگرام باعث افزایش ویو می شود ؟

فعالیت در اینستاگرام امروزه میان بسیاری از افراد گسترش پیدا کرده است و این فعالیت علاوه‌بر اینکه در زمینه برقراری ارتباط و مشاهده محتواهای اینستاگرام باشد، بیشتر در حوزه خرید و فروش در اینستاگرام است.

امروزه افراد زیادی با ایجاد پیج کاری و فعالیت در زمینه‌های متنوع درآمدزایی می‌کنند و به‌دلیل وجود کاربران بیشمار این برنامه فرصت بسیار مناسبی برای دیده‌شدن و معروفیت دارند. همچنین افراد زیادی هستند که از اینستاگرام به درآمدهای باورنکردنی دست پیدا کرده‌اند. به‌همین‌دلیل می‌توان گفت که کار در این صفحه بسیار مناسب بوده و هر فردی توانایی انجام آن را دارد.

باتوجه‌به اینکه فعالیت در اینستاگرام نیاز به مخاطب دارد، افراد و مدیران صفحه‌ها باید تلاش کنند تا به نحوی فالوورهای بالا به‌دست بیاورند. افزایش فالوور اینستاگرام روش های متفاوتی دارد مانند تبلیغات، خرید ویو اینستاگرام، تبادل، تولید محتوا و… اما موردی که می‌خواهیم امروز درباره تاثیرگذاری‌اش در حوزه افزایش ویو اینستاگرام بررسی کنیم، تبادل است.

تبادل در اینستاگرام یعنی چه ؟

تبادل در اینستاگرام یکی از روش های بسیار مناسب برای افزایش ویو است، تبادل در لغت در معنی رد و بدل کردن است و در حوزه اینستاگرام در معنی همکاری دو سر سود مدیران پیج‌هاست.

مدیران صفحه‌های اینستاگرام در روش تبادل به منظور افزایش تعامل کاربران خود با پیج‌های همکار و هم حوزه یا هر حوزه‌ای که مرتبط با فعالیت آن‌هاست وارد تبادل می‌شوند.

در تبادل دو طرف، هر مدیر پیج با قرار دادن استوری یا پست در صفحه خود صفحه دیگری را تبلیغ می‌کند. برای اینکار باید مدیران، پست یا عکس تبلیغی مناسب تولید کنند تا با قرار دادن در پیج خود سبب دیده شدن یکدیگر شوند و به این ترتیب تعداد مخاطبان افزایش پیدا کند.

مزایای تبادل اینستاگرام چیست ؟

مزایای تبادل اینستاگرام چیست ؟

روش تبادل در اینستاگرام امروزه بسیار محبوب شده و هم اکنون شاهد انجام آن در پیج‌های مختلف هستیم، اما دلایل این کار چیست و چرا تبادل یکی از روش های مورد پسند مدیران برای دیده شدن شمرده می‌شود.

یکی از مواردی مهم برای انجام تبادل که جزو بزرگ ترین مزایای این روش شمرده میشود ، بدن هزینه بودن آن است ، این روش بر خلاف تبلیغات هیچ گونه نیازی به هزینه نیست تنها کافی است یک پست یا یک اینوری مناسب و جذاب تولید کنید تا پیج متقابل بتواند آن را در صفحه خود به اشتراک بگذارد.

بدون هزینه بودن تبادل سبب میشود که هزینه های اضافی حذف شوند و افرادی که بودجه کافی برای انجام تبلیغات ندارند بتوانند با این روش بر تعداد دنبال کنندگان و ویو خود بیفزایند.

با انجام تبادل تعداد اکانت‌هایی که در آن ماه پیج شما را مشاهده کرده‌اند افزایش پیدا می‌کند و همین روند می‌تواند باعث شود که شانس دیده شدن بیشتری را به‌دست بیاورید، در نتیجه اگر پیج شما مطالب با کیفیت و مفیدی داشته باشد می‌تواند آمار افراد ورودی بیشتری داشته باشد.

براساس اطلاعات موجود در انجام تبادل افراد تازه وارد سه پست آخر شما را مشاهده می‌کنند تا بدانند که آیا این پیج محتوای مناسبی دارد یا خیر، پس در تولید محتوای خود دقت کنید تا بتوانید افراد بیشتری را جذب کنید، وقتی کاربران جدید پست ها و استوری های شما را مشاهده می‌کنند تعداد ویو پست ها افزایش پیدا می‌کند و این مورد باعث افزایش نرخ تعامل در بخش اینسایت و دیده شدن هر چه بیشتر پست ها می‌شود.

با انجام تبادل در اینستاگرام میزان ارتباط و آشنایی شما با سایر افراد بیشتر می‌شود و می‌توانید در ادامه همکاری های پیشرفته تر و بزرگ ترین با هم داشته باشید و در نهایت میزان دیده شدن شما در بخش سجزشن‌های پیج مقابل بیشتر می‌شود و همین موارد موجب افزایش ویو خواهد شد.

نکات مهم برای انجام تبادل

نکات مهم برای انجام تبادل

برای انجام هر کاری باید به نکات مهمی توجه کنیم و باتوجه‌به آن‌ها عملکرد مناسبی داشته باشیم، برای انجام تبادل در اینستاگرام نیز باید به یک سری موارد مهمی توجه کنید:

برای اینکه تبادل خود را انجام دهید سعی کنید بهترین زمان برای به اشتراک گذاشتن را شناسایی کنید، به عبارتی باید چک کنید که در کدام یک از ساعات شبانه روز کاربران شما بیشترین فعالیت را دارند تا به کمک این مورد بیشترین آمار و ویو را بدست بیاورید.

قبل از اینکه اقدام به تبادل بکنید حتما باید چندین محتوا در پیج شما وجود داشته باشد، یعنی سعی کنید چند پست مناسب و جذاب ترند تولید کرده و در صفحه قرار دهید تا افراد تازه وارد محتوای شما را دیده و در پیج ماندگار شوند، اما اگر هیچ گونه پستی نداشته باشید هیچ فردی در صفحه شما باقی نخواهد ماند.

سعی کنید پیج مناسبی برای تبادل انتخاب کنید، منظور از پیج مناسب پیجی است که هم سطح و هم رتبه شما باشد، یعنی از لحاظ تعداد فالوور ها، تعداد مشارکت کاربران در پیج برابر باش، به عبارتی شما نمی‌توانید با پیج هایی که میلیونی هستند وارد تبادل شوید و یا صفحه هایی که فالوور تعامل کمی دارند، پس سعی کنید انتخاب مناسبی داشته باشید.

در انتخاب پیج هدف برای تبادل حتما موضوع پیج را در نظر بگیرید، یعنی صفحه ای که برای تبادل انتخاب می‌کنید هم حوزه شما باشد یعنی نوع محتوای یکسانی داشته باشید و یا پیج مقابل مرتبط با موضوع پیج شما باشد در این صورت بیشترین بازدهی را خواهید داشت.

نتیجه گیری 

انجام تبادل یک روش بسیار ساده و آسان برای رسیدن به فالوورهای جدید و دیده‌شدن بیشتر است و برخلاف سایر راه‌ها بدون هزینه است. درنتیجه تمامی کاربران می‌توانند برای افزایش دنبال‌کنندگان و ویو بیشتر از آن استفاده کنند. شما نیز می‌توانید باتوجه‌به موارد فوق و نکات گفته‌شده یک تبادل عالی برای ویو بیشتر داشته باشید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این سایت توسط reCAPTCHA و گوگل محافظت می‌شود حریم خصوصی و شرایط استفاده از خدمات اعمال.

The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.

دکمه بازگشت به بالا