اخبار فیلم و سریال

عکس جنجالی ستاره سادات قطبی و همسرش را اینجا ببینید

به تازگی تصویری جنجالی از ستاره سادات قطبی و شوهرش منتشر شده است که واکنشهای مختلفی را در بر داشت. در عکس شوهر ستاره قطبی مردی سن بالا را میبینیم که همین مسئله باعث سروصدا کردن این تصویر شده است. در ادامه میتوانید تصویر جنجالی شوهر ستاره سادات قطبی را ببینید.

عکس جنجالی از شوهر ستاره سادات قطبی

ستاره قطبی همسر شهرام شکیبا با انتشار عکسی نوشت:

“۹سال پیش یه همچین روزی باهزار و‌ یک دل نگرانی منو آسِدشهرام شکیبا مَحرم هم شدیم..دارو ندارم تودنیا یه چمدون تقربا خالی وذهنی پر از اما و اگر هااا….اضطراب زندگی قبل همچنان درمن بود و هنوز به آرامشی که دنبالش بودم نرسیده بودم ..گاهی بداخلاق و عصبی میشدم اما شهرام هیچی نمیگفت و باحرف هاش منو آروم میکرد..دوروز بعد از محرم‌شدنمون دستمو‌گرفت و برد شمال.آرزوم یه سفر دونفره ی شمال بود که سال ها انتظارش رو‌میکشیدم.تو‌ اون سفر صندوقچه ی دلم رو باز کردم و هرچی بغض داشتم هرچی حرف داشتم هرچی گریه داشتم همه رو‌یکجا آوردم‌بیرون وبرای شهرام بازگوکردم..سرتا پا گوش بود و من عین یه دختر بچه ی کلاس اولی که دوستاش تو‌مدرسه اذیتش کردن وبرای باباش طنازی میکنه و باگریه ماجرا رو‌تعریف میکنه تند تند و بی وقفه حرف زدم..سبک شدم .روحم بعد از سال ها تازه شد و‌سرم سبک شدم .روحم بعد از سال ها تازه شد و‌سرم سبک شد..بهم گفت ستاره همینجا روی همین بالکن زیر آسمون خدا کنار این همه درخت خداروشاهد میگیرم که برای رسیدن به اونچه که برات شده رویا تمام تلاشم رو‌بکنم اولین قدمم هم تلاش برای آوردن پسرت امیر علیه .ستاره جانم میاد روزی که سر سفره بچه ات کنارته ..میاد روزی که مدرسه ببریش و بزرگ شدنش رو‌ببینی!..شد ..همه ی قول و قرار هایی که شهرام بامن گذاشت شد..الان چهارساله پسرم کنارمه ،دوتا گل پسر ثمره ی عشقمونه و برای بزرگ شدن علی جان شکیبا و امیرعلی جانم هر دومون داریم زحمت میکشیم..یه آدمایی هم میان میگن شوهرت پیره،انگار باباته..بذار بگن گوشمون از این حرف ها پُره..من عاشق شهرامم هستم و اونم عاشق من..همین واسه من و شهرام کافیه ..بمونه به یادگار به وقت ۹ سالگیه عقدمون.”

ببینید عکسی از همسر سابق ستاره سادات قطبی

عکسی از همسر ستاره سادات قطبی

تصویر جنجالی ستاره سادات قطبی در کنار همسرش

ستاره سادات قطبی بار دوم در سال 1393 زمانی که 28 سال داشت با شهرام شکیبا مجری 42 ساله ازدواج کرد و ثمره این زندگی دو فرزند به نام های صدرا و حسین است. ستاره قطبی سابقه بازی در سریال های گاندو 2 و نوار زرد 2 را در کارنامه هنری خود دارد. ستاره قطبی اخیرا در فضای مجازی فعال شده است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این سایت توسط reCAPTCHA و گوگل محافظت می‌شود حریم خصوصی و شرایط استفاده از خدمات اعمال.

The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.

دکمه بازگشت به بالا