دانلود فیلم آرزوی یک مرد Wish Man 2019

دانلود فیلم آرزوی یک مرد Wish Man 2019 قانونی

دانلود فیلم آرزوی یک مرد

، ،
Not Rated
107 دقیقه
دارای زیرنویس فارسی
کارگردان:

داستان فیلم

همه چیز از یک آرزوی ساده آغاز شد. در سال 1986، فرانک در حین گشت‌زنی با پسری به نام پاول روبرو می‌شود که به دلیل بیماری لاعلاج در بیمارستان بستری بود. آرزوی پل این بود که یک پلیس موتورسوار واقعی شود. فرانک، تحت تاثیر آرزوی این پسر بیمار، تصمیم می‌گیرد که آرزوی او را برآورده کند. با کمک دوستان و همکارانش، فرانک لباس و تجهیزات یک پلیس موتورسوار را برای پل تهیه می‌کند و او را به یک گشت‌زنی واقعی می‌برد. شادی و هیجان در چشمان پل، جرقه‌ای در ذهن فرانک روشن می‌کند. او تصمیم می‌گیرد که آرزوی کودکان بیمار لاعلاج را برآورده کند و به آنها لحظاتی از شادی و امیدواری را هدیه دهد. اینگونه بود که بنیاد خیریه "یک آرزو کن" متولد شد. از آن زمان تاکنون، این بنیاد آرزوی بیش از 35000 کودک بیمار در سراسر ایالات متحده را برآورده کرده است.

درباره فیلم

فیلم آرزوی یک مرد در ژانر بیوگرافی و درام به کارگردانی تئو دیویس محصول کشور آمریکا و در سال 2019 ساخته شده است. در این فیلم بازیگرانی همچون اندرو استیل، تام سیزمور، دنی ترهو، جولین کورتیس و الیزابت گریس به هنرمندی پرداخته‌اند.

فیلم آرزوی یک مرد در ژانر بیوگرافی و درام به کارگردانی تئو دیویس محصول کشور آمریکا و در سال 2019 ساخته شده است.
در این فیلم بازیگرانی همچون اندرو استیل، تام سیزمور، دنی ترهو، جولین کورتیس و الیزابت گریس به هنرمندی پرداخته‌اند.

داستان فیلم آرزوی یک مرد

همه چیز از یک آرزوی ساده آغاز شد. در سال 1986، فرانک در حین گشت‌زنی با پسری به نام پاول روبرو می‌شود که به دلیل بیماری لاعلاج در بیمارستان بستری بود. آرزوی پل این بود که یک پلیس موتورسوار واقعی شود. فرانک، تحت تاثیر آرزوی این پسر بیمار، تصمیم می‌گیرد که آرزوی او را برآورده کند.

با کمک دوستان و همکارانش، فرانک لباس و تجهیزات یک پلیس موتورسوار را برای پل تهیه می‌کند و او را به یک گشت‌زنی واقعی می‌برد. شادی و هیجان در چشمان پل، جرقه‌ای در ذهن فرانک روشن می‌کند. او تصمیم می‌گیرد که آرزوی کودکان بیمار لاعلاج را برآورده کند و به آنها لحظاتی از شادی و امیدواری را هدیه دهد.

اینگونه بود که بنیاد خیریه “یک آرزو کن” متولد شد. از آن زمان تاکنون، این بنیاد آرزوی بیش از 35000 کودک بیمار در سراسر ایالات متحده را برآورده کرده است.

 

  • جوایز: 3 برد
  • زبان: انگلیسی
  • نویسنده: Theo Davies
حجم مصرفی شما عادی محاسبه می‌شود.
دانلود فیلم آرزوی یک مرد
دانلود رایگان فیلم آرزوی یک مرد

هنوز نظری ثبت نشده است.

اولین نفری باشید که نظر خود را ثبت می‌کند.

دیدگاهتان را بنویسید!

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دیدگاه داستان فیلم را اسپویل می‌کند؟