دانلود انیمیشن زیر مسیر چوبی Under the Boardwalk 2023

دانلود انیمیشن زیر مسیر چوبی Under the Boardwalk 2023 قانونی

دانلود انیمیشن زیر مسیر چوبی

، ،
PG
83 دقیقه
،
دوبله فارسی
کارگردان: -

داستان فیلم

در اعماق ساحل جرسی، زیر مسیر چوبی که بر روی شن‌ها امتداد یافته، دنیایی پنهان از خرچنگ‌ها وجود دارد. در این جامعه زیرزمینی، دو خرچنگ به نام‌های آرمن و رامونا، با وجود تفاوت‌های ظاهری و فرهنگی، عاشق یکدیگر می‌شوند. عشق آنها جرقه‌ای از تنش و جدل را در بین خانواده‌ها و دوستانشان روشن می‌کند، اما هیچ چیز نمی‌تواند مانع از پیوند عمیق این دو عاشق شود. سرنوشت ناگهان طوفانی سهمگین را به راه می‌اندازد و آرمن و رامونا را از خانه و خانواده‌شان جدا می‌کند. این جدایی اجباری، آغاز سفری حماسی برای این دو خرچنگ شجاع می‌شود. آنها در طول این سفر با خطرات و چالش‌های متعددی روبرو می‌شوند، اما مصمم هستند که به یکدیگر و خانه‌شان بازگردند.

درباره فیلم

انیمیشن انیمیشن زیر مسیر چوبی در ژانر انیمیشن ، ماجراجویی به کارگردانی دیوید سورن محصول کشور آمریکا و در سال 2023 ساخته شده است. در این انیمیشن صداپیشگانی همچون کاساندرا اسکربو، استیو شریپا، شارون آنجلا، گریسن نیوتن، بنجامین مکی و ... به هنرمندی پرداخته اند.

انیمیشن زیر مسیر چوبی در ژانر انیمیشن ، ماجراجویی به کارگردانی دیوید سورن محصول کشور آمریکا و در سال 2023 ساخته شده است.
در این انیمیشن صداپیشگانی همچون کاساندرا اسکربو، استیو شریپا، شارون آنجلا، گریسن نیوتن، بنجامین مکی و … به هنرمندی پرداخته اند.

داستان انیمیشن زیر مسیر چوبی

در اعماق ساحل جرسی، زیر مسیر چوبی که بر روی شن‌ها امتداد یافته، دنیایی پنهان از خرچنگ‌ها وجود دارد. در این جامعه زیرزمینی، دو خرچنگ به نام‌های آرمن و رامونا، با وجود تفاوت‌های ظاهری و فرهنگی، عاشق یکدیگر می‌شوند. عشق آنها جرقه‌ای از تنش و جدل را در بین خانواده‌ها و دوستانشان روشن می‌کند، اما هیچ چیز نمی‌تواند مانع از پیوند عمیق این دو عاشق شود.

سرنوشت ناگهان طوفانی سهمگین را به راه می‌اندازد و آرمن و رامونا را از خانه و خانواده‌شان جدا می‌کند. این جدایی اجباری، آغاز سفری حماسی برای این دو خرچنگ شجاع می‌شود. آنها در طول این سفر با خطرات و چالش‌های متعددی روبرو می‌شوند، اما مصمم هستند که به یکدیگر و خانه‌شان بازگردند.

عزم و اراده راسخ آرمن و رامونا، الهام‌بخش خانواده‌ها و دوستانشان می‌شود و آنها را به هم نزدیک‌تر می‌کند. در نهایت، با تلاش و فداکاری، این دو عاشق نه تنها به یکدیگر می‌رسند، بلکه خانواده‌هایشان را نیز متحد می‌کنند و درس‌های ارزشمندی در مورد عشق، خانواده و شجاعت به همه می‌آموزند.

  • زبان: انگلیسی
  • نویسنده: Lorene Scafaria, David Soren, David Dobkin
حجم مصرفی شما عادی محاسبه می‌شود.
دانلود انیمیشن زیر مسیر چوبی
دانلود رایگان انیمیشن زیر مسیر چوبی

هنوز نظری ثبت نشده است.

اولین نفری باشید که نظر خود را ثبت می‌کند.

دیدگاهتان را بنویسید!

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دیدگاه داستان فیلم را اسپویل می‌کند؟