دانلود انیمیشن تلمای تک شاخ Thelma the Unicorn 2024

دانلود انیمیشن تلمای تک شاخ Thelma the Unicorn 2024 قانونی

دانلود انیمیشن تلمای تک شاخ

،
،
دارای زیرنویس فارسی
کارگردان: -

داستان فیلم

در دنیای رنگارنگ انیمیشن "تلما اسب تک‌شاخ" (Thelma the Unicorn 2024)، با داستانی جذاب و پرماجرا همراه می‌شویم. این انیمیشن، ماجرای اسب کوچولویی به نام تلما را روایت می‌کند که در سرش رؤیای تبدیل شدن به یک ستاره موسیقی مشهور را می‌پروراند. اما سرنوشت، تلما را به شکلی غیرمنتظره غافلگیر می‌کند. او ناگهان به یک اسب تک‌شاخ تبدیل می‌شود و این اتفاق، زندگی او را به طور کامل دگرگون می‌کند. تلما که حالا به یک موجود افسانه‌ای و جذاب تبدیل شده است، به سرعت به شهرت جهانی می‌رسد و در کانون توجهات قرار می‌گیرد.

درباره فیلم

انیمیشن تلمای تک شاخ در ژانر انیمیشن و ماجراجویی به کارگردانی جرد هس محصول کشور کانادا و آمریکا و در سال 2024 ساخته شده است. در این انیمیشن، صداپیشگانی همچون همچون بریتنی هاوارد، ویل فورته، جون هدر، داران نوریس، دیوید میچی، بتسی سودارو، لین وانگ، پام کوتز، میشل جوبیلی گونزالس، شاندرلا اوری، هکتور جیمنز، گنو سگرز، شری کولا، متیو ولف، زک گالیفیاناکیس، نوئل هولسینگر و ... به هنرمندی پرداخته‌اند.

انیمیشن تلمای تک شاخ در ژانر انیمیشن و ماجراجویی به کارگردانی جرد هس محصول کشور کانادا و آمریکا و در سال 2024 ساخته شده است.

بازیگران انیمیشن تلمای تک شاخ

در این انیمیشن، صداپیشگانی همچون همچون بریتنی هاوارد، ویل فورته، جون هدر، داران نوریس، دیوید میچی، بتسی سودارو، لین وانگ، پام کوتز، میشل جوبیلی گونزالس، شاندرلا اوری، هکتور جیمنز، گنو سگرز، شری کولا، متیو ولف، زک گالیفیاناکیس، نوئل هولسینگر و … به هنرمندی پرداخته‌اند.

داستان انیمیشن تلمای تک شاخ

در دنیای رنگارنگ انیمیشن “تلما اسب تک‌شاخ” (Thelma the Unicorn 2024)، با داستانی جذاب و پرماجرا همراه می‌شویم. این انیمیشن، ماجرای اسب کوچولویی به نام تلما را روایت می‌کند که در سرش رؤیای تبدیل شدن به یک ستاره موسیقی مشهور را می‌پروراند. اما سرنوشت، تلما را به شکلی غیرمنتظره غافلگیر می‌کند. او ناگهان به یک اسب تک‌شاخ تبدیل می‌شود و این اتفاق، زندگی او را به طور کامل دگرگون می‌کند. تلما که حالا به یک موجود افسانه‌ای و جذاب تبدیل شده است، به سرعت به شهرت جهانی می‌رسد و در کانون توجهات قرار می‌گیرد.

زندگی جدید تلما، پر از زرق و برق و تجملات است، اما این زندگی باشکوه، بهایی غیرمنتظره نیز دارد. تلما به مرور زمان، متوجه می‌شود که این شهرت ناگهانی، تنها تنهایی و پوچی را برای او به ارمغان آورده است.

او از دوستان و خانواده‌اش دور شده و دیگر نمی‌تواند زندگی عادی خود را داشته باشد. تلما در این میان، در جستجوی هویت واقعی خود و معنای واقعی خوشبختی برمی‌خیزد.

حجم مصرفی شما عادی محاسبه می‌شود.
دانلود انیمیشن تلمای تک شاخ
دانلود رایانیمیشن تلمای تک شاخ

هنوز نظری ثبت نشده است.

اولین نفری باشید که نظر خود را ثبت می‌کند.

دیدگاهتان را بنویسید!

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دیدگاه داستان فیلم را اسپویل می‌کند؟