دانلود انیمیشن مرغ خرفت The Wacky Hen 2019

دانلود انیمیشن مرغ خرفت The Wacky Hen 2019 قانونی

دانلود انیمیشن مرغ خرفت

دوبله فارسی

داستان فیلم

در مزرعه‌ای شاد و پر جنب و جوش، مرغی به نام "مرغ خرفت" زندگی می‌کرد. برخلاف دیگر مرغ‌ها، مرغ خرفت هیچگاه تخم نمی‌گذاشت. این موضوع او را غمگین و ناامید کرده بود و باعث تمسخر و طعنه سایر حیوانات مزرعه می‌شد. یک روز، مرغ خرفت با معلمی موسیقی به نام "استاد پرنده" آشنا شد. استاد پرنده با دیدن غم و اندوه مرغ خرفت، تصمیم گرفت به او کمک کند. او مرغ خرفت را تشویق کرد تا با موسیقی آواز بخواند و به او یاد داد که چگونه با صدای خود احساساتش را بیان کند. با گذشت زمان، مرغ خرفت با اشتیاق و شور و شوق به تمرین موسیقی پرداخت. صدای او به مرور قوی‌تر و زیباتر می‌شد و روحیه او نیز شادتر و سرزنده‌تر می‌گشت. یک روز، اتفاقی شگفت‌انگیز رخ داد.مرغ خرفت اولین تخم خود را گذاشت و ...

درباره فیلم

انیمیشن مرغ خرفت در ژانر انیمیشن به کارگردانی ادواردو گوندل و ویکتور مونیگوت محصول کشور اسپانیا و در سال 2019 ساخته شده است. در این انیمیشن هنرمندانی همچون روبرتو کوئنکا، ایوا هاچ، خوزه موتا، آنا آنخلس گارسیا، پائولا کوریا پورتیلا، آلهندرو گارسیا، لورنزو بتتا، آلوارو ناوارو، سندرا ویا گارسیا، ماریا خسوس وارونا، فرناندو کاسترو پورتلا و… به صداپیشگی پرداخته اند

انیمیشن مرغ خرفت در ژانر انیمیشن به کارگردانی ادواردو گوندل و ویکتور مونیگوت محصول کشور اسپانیا و در سال 2019 توسط کمپانی Argentina Sono Film و Gloriamundi Producciones منتشر شد.

در این انیمیشن هنرمندانی همچون روبرتو کوئنکا، ایوا هاچ، خوزه موتا، آنا آنخلس گارسیا، پائولا کوریا پورتیلا، آلهندرو گارسیا، لورنزو بتتا، آلوارو ناوارو، سندرا ویا گارسیا، ماریا خسوس وارونا، فرناندو کاسترو پورتلا و… به صداپیشگی پرداخته اند.

داستان انیمیشن مرغ خرفت

در مزرعه‌ای شاد و پر جنب و جوش، مرغی به نام “مرغ خرفت” زندگی می‌کرد. برخلاف دیگر مرغ‌ها، مرغ خرفت هیچگاه تخم نمی‌گذاشت. این موضوع او را غمگین و ناامید کرده بود و باعث تمسخر و طعنه سایر حیوانات مزرعه می‌شد. یک روز، مرغ خرفت با معلمی موسیقی به نام “استاد پرنده” آشنا شد. استاد پرنده با دیدن غم و اندوه مرغ خرفت، تصمیم گرفت به او کمک کند. او مرغ خرفت را تشویق کرد تا با موسیقی آواز بخواند و به او یاد داد که چگونه با صدای خود احساساتش را بیان کند.

با گذشت زمان، مرغ خرفت با اشتیاق و شور و شوق به تمرین موسیقی پرداخت. صدای او به مرور قوی‌تر و زیباتر می‌شد و روحیه او نیز شادتر و سرزنده‌تر می‌گشت. یک روز، اتفاقی شگفت‌انگیز رخ داد.مرغ خرفت اولین تخم خود را گذاشت!همه حیوانات مزرعه از این معجزه شگفت‌زده شدند و مرغ خرفت دیگر مورد تمسخر و طعنه قرار نمی‌گرفت.مرغ خرفت با کمک موسیقی و تشویق‌های استاد پرنده، اعتماد به نفس خود را بازیافت و به مرغی شاد و موفق تبدیل شد. او نه تنها می‌توانست تخم بگذارد، بلکه با صدای زیبای خود، شادی و نشاط را به مزرعه هدیه می‌داد.

شما می‌توانید نسخه کامل دوبله فارسی این انیمیشن مهیج و جذاب را هم اکنون با لینک مستقیم رایگان از سایت ویدو دانلود کنید.

حجم مصرفی شما عادی محاسبه می‌شود.
دانلود انیمیشن مرغ خرفت
دانلود رایگان انیمیشن مرغ خرفت

هنوز نظری ثبت نشده است.

اولین نفری باشید که نظر خود را ثبت می‌کند.

دیدگاهتان را بنویسید!

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دیدگاه داستان فیلم را اسپویل می‌کند؟