دانلود انیمیشن برادران ونچر: قلب درخشان بابون –  The Venture Bros: Radiant is the Blood of a Baboon Heart

دانلود انیمیشن برادران ونچر: قلب درخشان بابون – The Venture Bros: Radiant is the Blood of a Baboon Heart قانونی

دانلود انیمیشن برادران ونچر: قلب درخشان بابون

R
83 دقیقه
دوبله فارسی + زیرنویس
کارگردان:

داستان فیلم

در انیمیشن برادران ونچر: قلب درخشان بابون، هانک و دین به دنبال یافتن گنجی افسانه‌ای به نام "قلب درخشان بابون" راهی سفری پرماجرا می‌شوند. این گنج گفته می‌شود که قدرت‌های خارق‌العاده‌ای به ارمغان می‌آورد. در طول سفر، آنها با دشمنان خطرناکی روبرو می‌شوند و با چالش‌های متعددی روبرو می‌شوند.

درباره فیلم

انیمیشن برادران ونچر: قلب درخشان بابون (The Venture Bros.: Radiant Is the Blood of the Baboon) یک فیلم انیمیشنی ابرقهرمانی کمدی-ماجراجویی محصول سال ۲۰۲۳ است که توسط استودیو Adult Swim تولید شده است. این فیلم به عنوان اسپین‌آفی از سریال انیمیشنی محبوب "برادران ونچر" (The Venture Bros.) محسوب می‌شود و داستان آن بر روی دو شخصیت فرعی سریال، "هانک" و "دین" تمرکز دارد.

انیمیشن برادران ونچر: قلب درخشان بابون (The Venture Bros.: Radiant Is the Blood of the Baboon) یک فیلم انیمیشنی ابرقهرمانی کمدی-ماجراجویی محصول سال ۲۰۲۳ است که توسط استودیو Adult Swim تولید شده است. این فیلم به عنوان اسپین‌آفی از سریال انیمیشنی محبوب “برادران ونچر” (The Venture Bros.) محسوب می‌شود و داستان آن بر روی دو شخصیت فرعی سریال، “هانک” و “دین” تمرکز دارد. این انیمیشن به سبک انیمیشن‌های کلاسیک دهه ۶۰ میلادی ساخته شده است.

در این انیمیشن هنرمندانی همچون کلنسی براون، پاتریک واربرتون، جی.کی. سیمونز، جیمز اوربانیاک، جین لینچ، نینا آریاندا، چارلز پارنل، جان هاجمن، دانا اشنایدر، داک همر، جی فاروح، کریستوفر مک کالوک، مایکل سینترنیکلاس، استیون راتازی، هال لوبلین و … به هنرمندی پرداخته اند.

داستان انیمیشن برادران ونچر: قلب درخشان بابون

این انیمیشن داستان “هانک” و “دین” را دنبال می‌کند که به دنبال یافتن گنجی افسانه‌ای به نام “قلب درخشان بابون” راهی سفری پرماجرا می‌شوند. هانک و دین که از زندگی روزمره خود خسته شده‌اند، به دنبال هیجان جدیدی هستند. آنها به طور تصادفی از وجود گنجی افسانه‌ای به نام “قلب درخشان بابون” مطلع می‌شوند که گفته می‌شود قدرت‌های خارق‌العاده‌ای به ارمغان می‌آورد. هانک و دین که به دنبال قدرت و ثروت هستند، تصمیم می‌گیرند تا این گنج را پیدا کنند.

هانک و دین برای یافتن قلب درخشان بابون، راهی سفری پرماجرا به نقاط مختلف جهان می‌شوند. آنها در طول سفر خود با دشمنان خطرناکی مانند “دکتر مونارک” و “باند اشرار” روبرو می‌شوند. همچنین با چالش‌های متعددی مانند عبور از جنگل‌های وحشی، کوه‌های مرتفع و بیابان‌های سوزان روبرو می‌شوند.

  • زبان: انگلیسی
  • نویسنده: Doc Hammer, Christopher McCulloch
حجم مصرفی شما عادی محاسبه می‌شود.
دانلود انیمیشن برادران ونچر: قلب درخشان بابون
دانلود رایگان انیمیشن برادران ونچر: قلب درخشان بابون

هنوز نظری ثبت نشده است.

اولین نفری باشید که نظر خود را ثبت می‌کند.

دیدگاهتان را بنویسید!

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دیدگاه داستان فیلم را اسپویل می‌کند؟