دانلود فیلم دم سرخ ها

دانلود فیلم دم سرخ ها قانونی

دانلود فیلم دم سرخ ها

،
N/A
89 دقیقه
کارگردان:

داستان فیلم

داستان فیلم حول محور دو جوان به نام‌های "فرهاد" و "امید" می‌چرخد که برای انجام معاینات مربوط به معافیت از سربازی به مرکز نظام وظیفه می‌روند. این دو در این مرکز با یکدیگر آشنا می‌شوند و این آشنایی آغازگر اتفاقات طنزآمیز و هیجان‌انگیزی برای آنها می‌شود. این دو جوان که هر دو به دنبال راهی برای فرار از سربازی هستند، با یکدیگر متحد می‌شوند و تصمیم می‌گیرند با استفاده از ترفندها و نقشه‌های مختلف، معافیت خود را از سربازی به دست آورند.

درباره فیلم

فیلم دم سرخ هادر ژانر ماجراجویی و کمدی به کارگردانی آرش معیریان محصول کشور ایران و در سال 1396 ساخته شده است. در این فیلم سیدجواد رضویان، رضا شفیعی جم، اندیشه فولادوند، بهنوش بختیاری، علی صادقی، مجید یاسر، رضا ناجی، شهره لرستانی، سعید پیردوست، اصغر سمسارزاده، جمال اجلالی، آتش تقی پور، شهین تسلیمی، نگین معتضدی، عباس جمشیدی فر، اردشیر کاظمی، اصغر حیدری، فاطمه مرتاضی، فرخنده فرمانی زاده و ماشاالله شاهمرادی زاده به هنرمندی پرداخته‌اند.

فیلم دم سرخ ها در ژانر ماجراجویی و کمدی به کارگردانی آرش معیریان محصول کشور ایران و در سال 1396 ساخته شده است.
در این فیلم سیدجواد رضویان، رضا شفیعی جم، اندیشه فولادوند، بهنوش بختیاری، علی صادقی، مجید یاسر، رضا ناجی، شهره لرستانی، سعید پیردوست، اصغر سمسارزاده، جمال اجلالی، آتش تقی پور، شهین تسلیمی، نگین معتضدی، عباس جمشیدی فر، اردشیر کاظمی، اصغر حیدری، فاطمه مرتاضی، فرخنده فرمانی زاده و ماشاالله شاهمرادی زاده به هنرمندی پرداخته‌اند.

داستان فیلم دم سرخ ها

داستان فیلم حول محور دو جوان به نام‌های “فرهاد” و “امید” می‌چرخد که برای انجام معاینات مربوط به معافیت از سربازی به مرکز نظام وظیفه می‌روند. این دو در این مرکز با یکدیگر آشنا می‌شوند و این آشنایی آغازگر اتفاقات طنزآمیز و هیجان‌انگیزی برای آنها می‌شود.

فرهاد و امید که هر دو به دنبال راهی برای فرار از سربازی هستند، با یکدیگر متحد می‌شوند و تصمیم می‌گیرند با استفاده از ترفندها و نقشه‌های مختلف، معافیت خود را از سربازی به دست آورند.

درباره فیلم دم سرخ ها

فیلم دم سرخ‌ ها به کارگردانی آرش معیریان، یکی دیگر از فیلم‌های کمدی اوست که با حضور بازیگرانی مانند اندیشه فولادوند، زوج شفیعی جم و جواد رضویان و جواد عزتی به روی پرده سینما رفته است.

معیریان در طول سال‌های اخیر فیلم‌های کمدی متعددی مانند “شیر و عسل”، “خالتور”، “آپاچی”، “آس و پاس” و “شارلاتان” را کارگردانی کرده است که هر کدام با اقبال نسبی مخاطبان روبرو شده‌اند.

دم سرخ‌ ها نیز از این قاعده مستثنی نیست و با فضایی شاد و سرگرم‌کننده، می‌تواند لحظات مفرحی را برای تماشاگران رقم بزند.

با این حال، این فیلم از نظر منتقدان به اندازه کارهای قبلی معیریان مورد تحسین قرار نگرفته است.

یکی از انتقاداتی که به “دم سرخ‌ها” وارد شده، بی‌دغدغه‌گی و نگاه صرفاً تجاری سازندگان آن است.

به نظر می‌رسد که معیریان و تیم همکارانش در ساخت این فیلم صرفاً به دنبال سرگرم کردن مخاطبان و کسب گیشه بوده‌اند و به جنبه‌های دیگر سینما مانند ارائه پیام‌های آموزنده و پرداختن به مسائل اجتماعی توجه چندانی نکرده‌اند.

نقطه ضعف دیگر  فیلم دم سرخ‌ ها ابتذال زیادی است که در آن به چشم می‌خورد.

شوخی‌های فیلم اغلب سطحی و پیش‌پاافتاده هستند و به جای اینکه خنده‌دار باشند، بیشتر باعث آزردگی خاطر مخاطب می‌شوند.

با وجود این انتقادات، فیلم دم سرخ‌ ها می‌تواند برای کسانی که به دنبال فیلمی کمدی و سرگرم‌کننده هستند تا اوقات فراغت خود را پر کنند، انتخاب مناسبی باشد.

البته نباید انتظار داشته باشید که با تماشای این فیلم با فیلمی عمیق و تأثیرگذار روبرو شوید.

  • زبان: فارسی
  • نویسنده: Naser Molavi Vardanjani
حجم مصرفی شما عادی محاسبه می‌شود.
دانلود فیلم دم سرخ ها
دانلود رایگان فیلم دم سرخ ها

هنوز نظری ثبت نشده است.

اولین نفری باشید که نظر خود را ثبت می‌کند.

دیدگاهتان را بنویسید!

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دیدگاه داستان فیلم را اسپویل می‌کند؟