دانلود فیلم آخرین توقف در شهر یوما the last stop in yuma county 2023

دانلود فیلم آخرین توقف در شهر یوما the last stop in yuma county 2023 قانونی

دانلود فیلم آخرین توقف در شهر یوما

،
دارای زیرنویس فارسی

داستان فیلم

"آخرین توقف در شهرستان یوما" داستان زندگی یک فروشنده دوره‌گرد جوان را روایت می‌کند که در یک کافه بین‌راه در دل بیابان آریزونا برای استراحت توقف می‌کند. اما در حالی که او در حال لذت بردن از آرامش لحظه‌ای است، ناگهان دو سارق خطرناک وارد کافه می‌شوند و همه افراد حاضر را به گروگان می‌گیرند. حالا همه چیز به یکباره تغییر می‌کند. سکوت کافه جای خود را به وحشت و اضطراب می‌دهد و جان تک تک افراد حاضر در خطر قرار می‌گیرد. فروشنده دوره‌گرد که شاهد این اتفاق ناگوار است، شجاعت خود را جمع می‌کند و تصمیم می‌گیرد برای نجات جان خود و دیگر گروگان‌ها دست به کار شود.

درباره فیلم

فیلم آخرین توقف در شهر یوما در ژانر جنایی ، هیجان انگیز به نویسندگی و کارگردانی فرانسیس گالوپی محصول کشور آمریکا و در سال 2023 ساخته شده است. در این فیلم هنرمندانی همچون جیم کامینگز، جوسلین دوناهو، ریچارد بریک، نیکولاس لوگن، فایزون لاو، مایکل ابوت جونیور، جین جونز، رابین بارتلت، سیرا مک کورمیک، کانر پائولو، رایان ماسون، الکساندرا اسو و ... به هنرمندی پرداخته اند.

فیلم آخرین توقف در شهر یوما در ژانر جنایی ، هیجان انگیز به نویسندگی و کارگردانی فرانسیس گالوپی محصول کشور آمریکا و در سال 2023 ساخته شده است.
در این فیلم هنرمندانی همچون جیم کامینگز، جوسلین دوناهو، ریچارد بریک، نیکولاس لوگن، فایزون لاو، مایکل ابوت جونیور، جین جونز، رابین بارتلت، سیرا مک کورمیک، کانر پائولو، رایان ماسون، الکساندرا اسو و … به هنرمندی پرداخته اند.

داستان فیلم آخرین توقف در شهر یوما

“آخرین توقف در شهرستان یوما” داستان زندگی یک فروشنده دوره‌گرد جوان را روایت می‌کند که در یک کافه بین‌راه در دل بیابان آریزونا برای استراحت توقف می‌کند. اما در حالی که او در حال لذت بردن از آرامش لحظه‌ای است، ناگهان دو سارق خطرناک وارد کافه می‌شوند و همه افراد حاضر را به گروگان می‌گیرند. حالا همه چیز به یکباره تغییر می‌کند. سکوت کافه جای خود را به وحشت و اضطراب می‌دهد و جان تک تک افراد حاضر در خطر قرار می‌گیرد. فروشنده دوره‌گرد که شاهد این اتفاق ناگوار است، شجاعت خود را جمع می‌کند و تصمیم می‌گیرد برای نجات جان خود و دیگر گروگان‌ها دست به کار شود.

او با استفاده از هوش و ذکاوت خود، نقشه‌های پیچیده‌ای را طراحی می‌کند و سعی می‌کند از نقاط ضعف سارقان برای رهایی خود و دیگران استفاده کند. اما هرچه بیشتر تلاش می‌کند، خطر نیز بیشتر می‌شود و او در یک نبرد نفس‌گیر برای زنده ماندن قرار می‌گیرد.

در این میان، شخصیت‌های مختلفی در کافه حضور دارند که هر کدام داستان و رازهای خود را دارند. تعاملات این افراد با یکدیگر و با گروگان‌گیرها، داستان را جذاب‌تر و پرفراز و نشیب‌تر می‌کند.

شما می توانید نسخه کامل این فیلم را به صورت رایگان و با زیرنویس فارسی چسبیده از وب سایت ویدو دانلود و تماشا کنید.

  • زبان: انگلیسی
حجم مصرفی شما عادی محاسبه می‌شود.
دانلود فیلم آخرین توقف در شهر یوما
دانلود رایگان فیلم آخرین توقف در شهر یوما

هنوز نظری ثبت نشده است.

اولین نفری باشید که نظر خود را ثبت می‌کند.

دیدگاهتان را بنویسید!

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دیدگاه داستان فیلم را اسپویل می‌کند؟