دانلود فیلم آشپزخانه The Kitchen 2023

دانلود فیلم آشپزخانه The Kitchen 2023 قانونی

دانلود فیلم آشپزخانه

، ،
R
107 دقیقه
،
دارای زیرنویس فارسی
کارگردان: -

داستان فیلم

لندن در آینده‌ای نه چندان دور، دیگر آن شهر پرنشاط و پویا نیست. ویرانی بر آن سایه افکنده و مسکن‌های دولتی که زمانی پناهگاه بسیاری از مردم بودند، دیگر اثری از آنها باقی نمانده است. در این میان، محله‌ای به نام "آشپزخانه" هنوز سرپا ایستاده و مردمش از ترک خانه‌های خود امتناع می‌کنند. ایزی (کین رابینسون) و بنجی (جدایا بنرمن)، دو جوان ساکن "آشپزخانه"، شاهد نابودی تدریجی محله خود هستند. آنها مصمم هستند که برای حفظ خانه و هویت خود تا پای جان بجنگند. اما این کار آسان نیست. آنها با خطرات و چالش‌های متعددی روبرو می‌شوند. از یک سو، نیروهای دولتی به دنبال تخریب "آشپزخانه" هستند و از سوی دیگر، ساکنان محله با کمبود غذا و دارو دست و پنجه نرم می‌کنند. ایزی و بنجی در این نبرد تنها نیستند. آنها در کنار دیگر ساکنان "آشپزخانه" می‌ایستند و با هم متحد می‌شوند تا از خانه و هویت خود دفاع کنند.

درباره فیلم

فیلم آشپزخانه در ژانر ماجراجویی و درام به کارگردانی دنیل کالویا و کیبوه تاوارس محصول کشور انگلیس و آمریکا در سال 2023 ساخته شده است. در این فیلم بازیگرانی همچون کانو، هوپ ایکپوکو جونیور، هنری لاوفول، بکرود گی و کریستال به هنرمندی پرداخته‌اند.

فیلم آشپزخانه در ژانر ماجراجویی و درام به کارگردانی دنیل کالویا و کیبوه تاوارس محصول کشور انگلیس و آمریکا در سال 2023 ساخته شده است.
در این فیلم بازیگرانی همچون کانو، هوپ ایکپوکو جونیور، هنری لاوفول، بکرود گی و کریستال به هنرمندی پرداخته‌اند.

داستان فیلم آشپزخانه

لندن در آینده‌ای نه چندان دور، دیگر آن شهر پرنشاط و پویا نیست. ویرانی بر آن سایه افکنده و مسکن‌های دولتی که زمانی پناهگاه بسیاری از مردم بودند، دیگر اثری از آنها باقی نمانده است. در این میان، محله‌ای به نام “آشپزخانه” هنوز سرپا ایستاده و مردمش از ترک خانه‌های خود امتناع می‌کنند. ایزی (کین رابینسون) و بنجی (جدایا بنرمن)، دو جوان ساکن “آشپزخانه”، شاهد نابودی تدریجی محله خود هستند. آنها مصمم هستند که برای حفظ خانه و هویت خود تا پای جان بجنگند. اما این کار آسان نیست. آنها با خطرات و چالش‌های متعددی روبرو می‌شوند. از یک سو، نیروهای دولتی به دنبال تخریب “آشپزخانه” هستند و از سوی دیگر، ساکنان محله با کمبود غذا و دارو دست و پنجه نرم می‌کنند. ایزی و بنجی در این نبرد تنها نیستند. آنها در کنار دیگر ساکنان “آشپزخانه” می‌ایستند و با هم متحد می‌شوند تا از خانه و هویت خود دفاع کنند.

درباره فیلم آشپزخانه

“آشپزخانه” اولین تجربه کارگردانی بلند سینمایی کیبوه تاوارس و دانیل کالویا است. این اثر حاصل تلاش و همکاری این دو هنرمند جوان به همراه دانیل امرسون، تهیه‌کننده، از سال 2014 بود.

“آشپزخانه” در سال 2016 در میان فیلمنامه‌های برگزیده آزمایشگاه فیلمنامه‌نویسی و کارگردانی ساندنس خوش درخشید و مسیر خود را به سمت پرده سینما هموار کرد.

فیلمبرداری “آشپزخانه” از مارس تا ژوئن 2022 به طول انجامید و لوکیشن‌های اصلی آن در لندن، در ساختمان قدیمی هیئت مدیره برق لندن، و در پاریس انتخاب شده بودند.

  • جوایز: 2 برد و 1 نامزدی
  • زبان: انگلیسی
  • نویسنده: Daniel Kaluuya, Joe Murtagh, Amy Baty
حجم مصرفی شما عادی محاسبه می‌شود.

هنوز نظری ثبت نشده است.

اولین نفری باشید که نظر خود را ثبت می‌کند.

دیدگاهتان را بنویسید!

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دیدگاه داستان فیلم را اسپویل می‌کند؟