دانلود انیمیشن جدا نشدنی‌ ها The Inseparables 2023

دانلود انیمیشن جدا نشدنی‌ ها The Inseparables 2023 قانونی

دانلود انیمیشن جدا نشدنی‌ ها

90 دقیقه
دارای زیرنویس فارسی

داستان فیلم

داستان انیمیشن جدا نشدنی‌ها حول محور دو دوست عجیب و غریب می‌چرخد. بارنی، عروسکی فراری با تخیل سرشار و بونگو، سگ اسباب‌بازی رها شده‌ای که در جستجوی یک همراه صمیمی است. این دو دوست ناآشنا به طور اتفاقی در پارک مرکزی شهر نیویورک با یکدیگر ملاقات می‌کنند و سرآغاز یک ماجراجویی هیجان‌انگیز در قلب این شهر بزرگ رقم می‌خورد. بارنی که از دنیای امن و بی‌دغدغه قفسه اسباب‌بازی‌ها فرار کرده است، به دنبال کشف دنیای بیرون و تجربه ماجراهای جدید است. بونگو نیز که از صاحب خود رها شده، به دنبال یافتن یک دوست صمیمی و همیشگی می‌گردد. این دو شخصیت با وجود تفاوت‌های ظاهری و دنیای متفاوتشان، به سرعت با یکدیگر صمیمی می‌شوند و پیوندی ناگسستنی بین آنها شکل می‌گیرد. بارنی و بونگو در طول سفر خود در شهر نیویورک، با چالش‌ها و خطرات متعددی روبرو می‌شوند و ...

درباره فیلم

انیمیشن جدا نشدنی‌ ها در ژانر ماجراجویی و خانوادگی به کارگردانی ژرمی دگروسون و نویسندگی جوئل کوهن ، الک سوکولو و باب بارلن محصول سال 2024 کشور بلژیک ، فرانسه و اسپانیا است. در این انیمیشن هنرمندانی چون مونیکا یانگ، دنی فهسنفلد، آرت براون و... به صداپیشگی پرداخته اند.

انیمیشن جدا نشدنی‌ ها در ژانر ماجراجویی و خانوادگی به کارگردانی ژرمی دگروسون و نویسندگی جوئل کوهن ، الک سوکولو و باب بارلن محصول سال 2024 کشور بلژیک ، فرانسه و اسپانیا است.
در این انیمیشن هنرمندانی چون مونیکا یانگ، دنی فهسنفلد، آرت براون و… به صداپیشگی پرداخته اند.

داستان انیمیشن جدا نشدنی‌ ها

داستان انیمیشن جدا نشدنی‌ها حول محور دو دوست عجیب و غریب می‌چرخد. بارنی، عروسکی فراری با تخیل سرشار و بونگو، سگ اسباب‌بازی رها شده‌ای که در جستجوی یک همراه صمیمی است. این دو دوست ناآشنا به طور اتفاقی در پارک مرکزی شهر نیویورک با یکدیگر ملاقات می‌کنند و سرآغاز یک ماجراجویی هیجان‌انگیز در قلب این شهر بزرگ رقم می‌خورد. بارنی که از دنیای امن و بی‌دغدغه قفسه اسباب‌بازی‌ها فرار کرده است، به دنبال کشف دنیای بیرون و تجربه ماجراهای جدید است. بونگو نیز که از صاحب خود رها شده، به دنبال یافتن یک دوست صمیمی و همیشگی می‌گردد. این دو شخصیت با وجود تفاوت‌های ظاهری و دنیای متفاوتشان، به سرعت با یکدیگر صمیمی می‌شوند و پیوندی ناگسستنی بین آنها شکل می‌گیرد. بارنی و بونگو در طول سفر خود در شهر نیویورک، با چالش‌ها و خطرات متعددی روبرو می‌شوند. آنها باید از دست ماموران آقای گریمپ، صاحب بونگو که به دنبال بازگرداندن او به قفسه اسباب‌بازی‌ها است، فرار کنند. همچنین با موانع و خطرات مختلفی در شهر روبرو می‌شوند که آنها را مجبور به همکاری و استفاده از خلاقیت و شجاعت خود برای حل مشکلات می‌کند. در طول این ماجراجویی، بارنی و بونگو نه تنها دوستی عمیق‌تر و قوی‌تر با یکدیگر پیدا می‌کنند، بلکه درس‌های مهمی در مورد زندگی، دوستی و شجاعت نیز می‌آموزند. آنها یاد می‌گیرند که برای رسیدن به آرزوهای خود باید تلاش کنند، از سختی‌ها نترسند و به یکدیگر ایمان داشته باشند.

انیمیشن “جدا نشدنی‌ها” داستانی آموزنده و سرگرم‌کننده است که برای مخاطبان در هر سنی جذاب خواهد بود. این انیمیشن به ما نشان می‌دهد که دوستی می‌تواند قوی‌ترین پیوند بین دو موجود باشد و با همکاری و پشتکار می‌توان بر هر مانعی غلبه کرد.

  • جوایز: 2 نامزدی
  • زبان: انگلیسی
  • نویسنده: Bob Barlen, Cal Brunker, Joel Cohen
حجم مصرفی شما عادی محاسبه می‌شود.
دانلود انیمیشن جدا نشدنی‌ ها
دانلود رایگان انیمیشن جدا نشدنی‌ ها

هنوز نظری ثبت نشده است.

اولین نفری باشید که نظر خود را ثبت می‌کند.

دیدگاهتان را بنویسید!

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دیدگاه داستان فیلم را اسپویل می‌کند؟