دانلود فیلم تگزاس 3

دانلود فیلم تگزاس 3 قانونی

دانلود فیلم تگزاس 3

کارگردان:

داستان فیلم

هنوز اطلاعات دقیقی از داستان "تگزاس 3" منتشر نشده است؛ اما با توجه به حضور عوامل اصلی قسمت‌های قبلی این فیلم، به نظر می‌رسد که داستان این فیلم دنباله‌دار قسمت‌های قبلی باشد. در قسمت اول فیلم، شخصیت‌های اصلی در کشور برزیل و در قسمت دوم در ایران حضور داشتند. در قسمت سوم نیز شاهد ماجراها و دردسرهای جدیدی برای آن‌ها خواهیم بود.

درباره فیلم

مسعود اطیابی، کارگردان نام آشنا، بار دیگر با ساخت کمدی جدیدی به نام فیلم تگزاس 3، لبخند را به لب مخاطبان خواهد آورد. این فیلم که محصول شرکت فیلمسازی عامریان است، در بهار 1403 به روی پرده سینماها خواهد رفت. سام درخشانی و پژمان جمشیدی، زوج هنری محبوب سینمای ایران، بار دیگر در این فیلم در کنار هم نقش‌آفرینی می‌کنند و ماجراهای جدیدی را رقم می‌زنند. سام درخشانی، پژمان جمشيدی، گابريلا پتری، سيد جواد هاشمی، نعيمه نظام دوست، سام نوری، سياوش چراغی پور, ساعد هدايتی، محمدجواد جعفر پور، آدريانو تولوزا، داوود شيرعلی،حامد وكيلی و با هنرمندی مهدی هاشمی و ژاله صامتی از بازیگران این فیلم هستند.

مسعود اطیابی، کارگردان نام آشنا، بار دیگر با ساخت کمدی جدیدی به نام فیلم تگزاس 3، لبخند را به لب مخاطبان خواهد آورد. این فیلم که محصول شرکت فیلمسازی عامریان است، در بهار 1403 به روی پرده سینماها خواهد رفت.

سام درخشانی و پژمان جمشیدی، زوج هنری محبوب سینمای ایران، بار دیگر در این فیلم در کنار هم نقش‌آفرینی می‌کنند و ماجراهای جدیدی را رقم می‌زنند.

بازیگران فیلم تگزاس 3

سام درخشانی، پژمان جمشيدی، گابريلا پتری، سيد جواد هاشمی، نعيمه نظام دوست، سام نوری، سياوش چراغی پور, ساعد هدايتی، محمدجواد جعفر پور، آدريانو تولوزا، داوود شيرعلی،حامد وكيلی و با هنرمندی مهدی هاشمی و ژاله صامتی از بازیگران این فیلم هستند.

داستان فیلم تگزاس 3

هنوز اطلاعات دقیقی از داستان “تگزاس 3” منتشر نشده است؛ اما با توجه به حضور عوامل اصلی قسمت‌های قبلی این فیلم، به نظر می‌رسد که داستان این فیلم دنباله‌دار قسمت‌های قبلی باشد.

در قسمت اول فیلم، شخصیت‌های اصلی در کشور برزیل و در قسمت دوم در ایران حضور داشتند. در قسمت سوم نیز شاهد ماجراها و دردسرهای جدیدی برای آن‌ها خواهیم بود.

اکران “تگزاس 3” از 2 خرداد 1403 در سینماهای سراسر کشور آغاز خواهد شد.

علاقه‌مندان به ژانر کمدی و طرفداران فیلم‌های “تگزاس 1” و “تگزاس 2” می‌توانند منتظر اکران “تگزاس 3” در بهار 1403 باشند و از تماشای لحظات شاد و سرگرم‌کننده این فیلم لذت ببرند.

حجم مصرفی شما عادی محاسبه می‌شود.

هنوز نظری ثبت نشده است.

اولین نفری باشید که نظر خود را ثبت می‌کند.

دیدگاهتان را بنویسید!

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دیدگاه داستان فیلم را اسپویل می‌کند؟