دانلود فیلم انجمن برف Society of the Snow 2023

دانلود فیلم انجمن برف Society of the Snow 2023 قانونی

دانلود فیلم انجمن برف

، ،
R
144 دقیقه
، ، ،
دوبله فارسی + زیرنویس
کارگردان:

داستان فیلم

در کوه‌های آند هواپیمای حامل یک تیم راگبی در میان یخ‌ها سقوط می‌کند و جان مسافرانش را به خطر می‌اندازد. معدود بازماندگان این سانحه ناگوار، خود را در سخت‌ترین شرایط ممکن برای بقا می‌یابند. در این سرزمین یخی و بی‌رحم، جایی که گرسنگی، سرما و فقدان امید غالب است، این گروه از افراد ناچار به مبارزه‌ای نفس‌گیر برای زنده ماندن می‌شوند. آنها باید با چالش‌های طاقت‌فرسایی مانند کمبود غذا و آب، سرمای طاقت‌فرسا، و خطرات دائمی طبیعت دست و پنجه نرم کنند.در این میان، دوستی، فداکاری و شجاعت، تنها راه نجات آنها در این دنیای یخی خواهد بود. هر یک از بازماندگان با گذشته و ترس‌های خود روبرو می‌شود و باید برای حفظ امید و انگیزه خود در این شرایط طاقت‌فرسا تلاش کند.

درباره فیلم

فیلم انجمن برف در ژانر ماجراجویی و درام به کارگردانی جی ای بایونا محصول کشور اسپانیا و آمریکا و در سال 2023 ساخته شده است. در این فیلم بازیگرانی همچون آگوستین پاردلا، استبان کوکوریچکا، فرانسیسکو رومرو، ولنتینو آلونسو و توماس ولف به هنرمندی پرداخته‌اند.

فیلم انجمن برف در ژانر ماجراجویی و درام به کارگردانی جی ای بایونا محصول کشور اسپانیا و آمریکا و در سال 2023 ساخته شده است.
در این فیلم بازیگرانی همچون آگوستین پاردلا، استبان کوکوریچکا، فرانسیسکو رومرو، ولنتینو آلونسو و توماس ولف به هنرمندی پرداخته‌اند.

داستان فیلم انجمن برف

در قلب کوه‌های آند، فاجعه‌ای هولناک رخ می‌دهد. هواپیمای حامل یک تیم راگبی در میان یخ‌های سهمگین سقوط می‌کند و جان مسافرانش را به خطر می‌اندازد. معدود بازماندگان این سانحه ناگوار، خود را در سخت‌ترین شرایط ممکن برای بقا می‌یابند. در این سرزمین یخی و بی‌رحم، جایی که گرسنگی، سرما و فقدان امید غالب است، این گروه از افراد ناچار به مبارزه‌ای نفس‌گیر برای زنده ماندن می‌شوند. آنها باید با چالش‌های طاقت‌فرسایی مانند کمبود غذا و آب، سرمای طاقت‌فرسا، و خطرات دائمی طبیعت دست و پنجه نرم کنند.در این میان، دوستی، فداکاری و شجاعت، تنها راه نجات آنها در این دنیای یخی خواهد بود. هر یک از بازماندگان با گذشته و ترس‌های خود روبرو می‌شود و باید برای حفظ امید و انگیزه خود در این شرایط طاقت‌فرسا تلاش کند.

انجمن برف داستانی واقعی از قدرت اراده انسان و امید به زندگی در برابر غیرممکن‌ها است. این فیلم، حماسه‌ای تکان‌دهنده از تلاش برای بقا را به تصویر می‌کشد که در آن، عشق، دوستی و شجاعت، کلید غلبه بر تاریکی و ناامیدی خواهد بود.

  • جوایز: نامزد 2 جایزه اسکار. 40 برنده و 71 نامزدی در مجموع
  • زبان: اسپانیایی
  • نویسنده: J.A. Bayona, Bernat Vilaplana, Jaime Marques
حجم مصرفی شما عادی محاسبه می‌شود.
دانلود فیلم انجمن برف
دانلود رایگان فیلم انجمن برف

هنوز نظری ثبت نشده است.

اولین نفری باشید که نظر خود را ثبت می‌کند.

دیدگاهتان را بنویسید!

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دیدگاه داستان فیلم را اسپویل می‌کند؟