دانلود انیمیشن ربات رویاپردازی می کند Robot Dreams 2023

دانلود انیمیشن ربات رویاپردازی می کند Robot Dreams 2023 قانونی

دانلود انیمیشن ربات رویاپردازی می کند

، ،
Not Rated
102 دقیقه
،
دوبله فارسی
کارگردان:

داستان فیلم

انیمیشن ربات رویاپردازی می کند داستان سگی تنها به نام بارت است. روزهای بارت در سکوت و تنهایی می‌گذشتند و او آرزوی یافتن همدمی را در سر می‌پروراند. یک روز، جرقه‌ای در ذهن بارت روشن شد. او تصمیم گرفت با استفاده از قطعات فلزی و ابزارهای کهنه، رباتی برای خود بسازد. با تلاش و پشتکار، بارت موفق به خلق رباتی دوست‌داشتنی به نام آل می‌شود. از آن پس، بارت و آل لحظات شاد و خاطره‌انگیزی را با یکدیگر سپری می‌کنند. آنها در کوچه پس کوچه‌های منهتن می‌گردند، در پارک بازی می‌کنند و با هم حرف می‌زنند. آل به بهترین دوست و همدم بارت تبدیل می‌شود و تنهایی او را از بین می‌برد. اما یک شب تابستانی، اتفاقی ناگوار رخ می‌دهد.

درباره فیلم

انیمیشن ربات رویاپردازی می کند در ژانر انیمیشن و درام به کارگردانی پابلو برخه محصول کشور اسپانیا و فرانسه و در سال 2023 ساخته شده است.

انیمیشن ربات رویاپردازی می کند در ژانر انیمیشن و درام به کارگردانی پابلو برخه محصول کشور اسپانیا و فرانسه و در سال 2023 ساخته شده است.

داستان انیمیشن ربات رویاپردازی می کند

در دل دهه 80 میلادی، در خیابان‌های شلوغ منهتن، سگی تنها به نام بارت زندگی می‌کرد. روزهای بارت در سکوت و تنهایی می‌گذشتند و او آرزوی یافتن همدمی را در سر می‌پروراند. یک روز، جرقه‌ای در ذهن بارت روشن شد. او تصمیم گرفت با استفاده از قطعات فلزی و ابزارهای کهنه، رباتی برای خود بسازد. با تلاش و پشتکار، بارت موفق به خلق رباتی دوست‌داشتنی به نام آل می‌شود. از آن پس، بارت و آل لحظات شاد و خاطره‌انگیزی را با یکدیگر سپری می‌کنند. آنها در کوچه پس کوچه‌های منهتن می‌گردند، در پارک بازی می‌کنند و با هم حرف می‌زنند. آل به بهترین دوست و همدم بارت تبدیل می‌شود و تنهایی او را از بین می‌برد. اما یک شب تابستانی، اتفاقی ناگوار رخ می‌دهد. بارت که به شدت بیمار شده است، توسط صاحبخانه‌اش از خانه بیرون رانده می‌شود. بارت که توانی برای مراقبت از آل ندارد، با چشمانی پر از اشک، او را در ساحل رها می‌کند و به امید یافتن کمک، راهی خیابان‌ها می‌شود.

آل که از رفتن بارت غمگین و تنها شده است، منتظر بازگشت او می‌ماند. روزها و شب‌ها می‌گذرند، اما خبری از بارت نمی‌شود. آل که دیگر امیدی به بازگشت دوستش ندارد، تصمیم می‌گیرد به جستجوی او بپردازد.

جستجوی آل او را به نقاط مختلف شهر می‌کشاند. او با خطرات و چالش‌های زیادی روبرو می‌شود، اما تسلیم نمی‌شود و به امید یافتن بارت به تلاش خود ادامه می‌دهد.

آیا آل موفق به یافتن بارت خواهد شد؟ آیا این دو دوست بار دیگر به یکدیگر می‌پیوندند؟

انیمیشن ربات رویاپردازی می کند انیمیشنی کوتاه و احساسی است که داستانی از دوستی، تنهایی و امید را روایت می‌کند. این انیمیشن با به تصویر کشیدن رابطه عمیق بین یک سگ و یک ربات، به مخاطبان یادآوری می‌کند که دوستی می‌تواند در هر شرایطی شکل بگیرد و حتی قوی‌ترین موانع را نیز پشت سر بگذارد.

درباره انیمیشن

انیمیشن ربات رویاپردازی می کند ، محصولی مشترک از اسپانیا و فرانسه، در ژانرهای ماجراجویی، درام و موزیکال، شما را به سفری جذاب در نیویورک دهه 80 میلادی می‌برد. این انیمیشن که در سال 2023 با بودجه 6 میلیون دلاری ساخته شده است، داستان دوستی پرمخاطره و احساسی بین یک سگ و یک ربات را روایت می‌کند.

  • جوایز: نامزد 1 اسکار. 22 برنده و 44 نامزدی در مجموع
  • زبان: اسپانیایی
  • نویسنده: Pablo Berger, Sara Varon
حجم مصرفی شما عادی محاسبه می‌شود.
دانلود انیمیشن ربات رویاپردازی می کند
دانلود رایگان انیمیشن ربات رویاپردازی می کند

هنوز نظری ثبت نشده است.

اولین نفری باشید که نظر خود را ثبت می‌کند.

دیدگاهتان را بنویسید!

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دیدگاه داستان فیلم را اسپویل می‌کند؟