دانلود فیلم معمای آتش Riddle of Fire 2023

دانلود فیلم معمای آتش Riddle of Fire 2023 قانونی

دانلود فیلم معمای آتش

، ،
،
دارای زیرنویس فارسی
کارگردان:

داستان فیلم

فیلم داستان سه کودک بازیگوش را روایت می‌کند که توسط مادرشان به یک مأموریت هیجان‌انگیز فرستاده می‌شوند. هدف آنها یافتن و آوردن پای زغال اخته‌ی مخصوصی است که مادرشان برای پختن یک کیک خوشمزه به آن نیاز دارد. اما این مأموریت ساده آنطور که به نظر می‌رسد، آسان نیست! در طول مسیر، آنها با خطرات و چالش‌های متعددی روبرو می‌شوند که دوستی و شجاعت آنها را به بوته آزمایش می‌گذارد. در ابتدا، آنها توسط گروهی از شکارچیان بی‌رحم که در جنگل زندگی می‌کنند، دزدیده می‌شوند. اما با استفاده از هوش و ذکاوت خود، موفق به فرار از چنگ آنها می‌شوند. سپس، آنها با یک جادوگر مرموز روبرو می‌شوند که برای به دست آوردن قدرت جادویی، به دنبال پای زغال اخته‌ی مورد نظر آنهاست. سه  کودک با شجاعت با او می‌جنگند و در نهایت او را شکست می‌دهند. در ادامه سفرشان، آنها با یک شکارچی ماهر ملاقات می‌کنند یکی از کودکان که عاشق حیوانات است، با حیوانات جنگل دوست می‌شود و از آنها برای فریب شکارچی و نجات جان حیوانات استفاده می‌کند. در نهایت، آنها با یک پری مهربان آشنا می‌شوند که به آنها کمک می‌کند تا پای زغال اخته را پیدا کنند. پری به آنها یاد می‌دهد که چگونه با یکدیگر متحد باشند و از یکدیگر حمایت کنند.

درباره فیلم

فیلم معمای آتش، در ژانر اکشن ، ماجراجویی و کمدی به کارگردانی و نویسندگی وستون رازولی محصول سال 2024 کشور فرانسه و آمریکا است. در این فیلم بازیگرانی همچون چونلیو تیپتون، چارلز هالفورد و وستون رازولی و... به هنرمندی پرداخته اند.

فیلم معمای آتش( Riddle of Fire)، در ژانر اکشن ، ماجراجویی و کمدی به کارگردانی و نویسندگی وستون رازولی محصول سال 2024 کشور فرانسه و آمریکا است.
در این فیلم بازیگرانی همچون چونلیو تیپتون، چارلز هالفورد و وستون رازولی و… به هنرمندی پرداخته اند.

داستان فیلم معمای آتش

فیلم معمای آتش داستان سه کودک بازیگوش را روایت می‌کند که توسط مادرشان به یک مأموریت هیجان‌انگیز فرستاده می‌شوند. هدف آنها یافتن و آوردن پای زغال اخته‌ی مخصوصی است که مادرشان برای پختن یک کیک خوشمزه به آن نیاز دارد. اما این مأموریت ساده آنطور که به نظر می‌رسد، آسان نیست! در طول مسیر، آنها با خطرات و چالش‌های متعددی روبرو می‌شوند که دوستی و شجاعت آنها را به بوته آزمایش می‌گذارد.

در ابتدا، آنها توسط گروهی از شکارچیان بی‌رحم که در جنگل زندگی می‌کنند، دزدیده می‌شوند. اما با استفاده از هوش و ذکاوت خود، موفق به فرار از چنگ آنها می‌شوند. سپس، آنها با یک جادوگر مرموز روبرو می‌شوند که برای به دست آوردن قدرت جادویی، به دنبال پای زغال اخته‌ی مورد نظر آنهاست. سه  کودک با شجاعت با او می‌جنگند و در نهایت او را شکست می‌دهند. در ادامه سفرشان، آنها با یک شکارچی ماهر ملاقات می‌کنند یکی از کودکان که عاشق حیوانات است، با حیوانات جنگل دوست می‌شود و از آنها برای فریب شکارچی و نجات جان حیوانات استفاده می‌کند. در نهایت، آنها با یک پری مهربان آشنا می‌شوند که به آنها کمک می‌کند تا پای زغال اخته را پیدا کنند. پری به آنها یاد می‌دهد که چگونه با یکدیگر متحد باشند و از یکدیگر حمایت کنند.

حجم مصرفی شما عادی محاسبه می‌شود.
دانلود فیلم معمای آتش
دانلود رایگان فیلم معمای آتش

هنوز نظری ثبت نشده است.

اولین نفری باشید که نظر خود را ثبت می‌کند.

دیدگاهتان را بنویسید!

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دیدگاه داستان فیلم را اسپویل می‌کند؟