دانلود فیلم روباه پیر Old Fox 2023

دانلود فیلم روباه پیر Old Fox 2023 قانونی

دانلود فیلم روباه پیر

دارای زیرنویس فارسی
کارگردان:

داستان فیلم

فیلم روباه پیر (Old Fox) در سال 1989 در تایوان روایت می‌شود، دورانی که این کشور شاهد تحولات سریع اقتصادی و اجتماعی بود. در این میان، داستان حول محور دو شخصیت اصلی می‌چرخد، لیائو تای لای، پدر مجردی که با وجود مشکلات زندگی، سخت تلاش می‌کند تا آینده‌ای بهتر برای خود و پسرش بسازد. لیائو جی پسر 11 ساله‌ای که باهوش، کنجکاو و مشتاق یادگیری است و رویای داشتن خانه‌ای برای خود و خانواده‌اش را در سر می‌پروراند. زندگی لیائو تای لای و پسرش زمانی دگرگون می‌شود که به طور اتفاقی با صاحبخانه‌شان، "رئیس زی" ملقب به "روباه پیر"، آشنا می‌شوند. رئیس زی، سرمایه‌داری ثروتمند و باهوش، در لیائو جی بازتابی از گذشته خود را می‌بیند و تصمیم می‌گیرد او را زیر پر و بال خود بگیرد.

درباره فیلم

فیلم روباه پیر در ژانر درام به کارگردانی شیائو یا-چوان محصول کشور تایوان و در سال 2023 ساخته شده است. در این فیلم بازیگرانی همچون ران یین بای، کوآن تینگ لیو، آکیو چن، یوژنی لیو، موگی کادواکی، کراوات هسیانگ بان، چانگ شون چانگ، تسای هسینگ چانگ، سونگ فو چین، کرس چوانگ، منگ پو فو و ... به هنرمندی پرداخته‌اند.

فیلم روباه پیر در ژانر درام به کارگردانی شیائو یا-چوان محصول کشور تایوان و در سال 2023 توسط سه کمپانی‌ BIT Production و Tomorrow Together Capital و Bossdom Digiinnovation تولید شده است.

در این فیلم بازیگرانی همچون ران یین بای، کوآن تینگ لیو، آکیو چن، یوژنی لیو، موگی کادواکی، کراوات هسیانگ بان، چانگ شون چانگ، تسای هسینگ چانگ، سونگ فو چین، کرس چوانگ، منگ پو فو و … به هنرمندی پرداخته‌اند.

داستان فیلم روباه پیر

فیلم روباه پیر (Old Fox) در سال 1989 در تایوان روایت می‌شود، دورانی که این کشور شاهد تحولات سریع اقتصادی و اجتماعی بود. در این میان، داستان حول محور دو شخصیت اصلی می‌چرخد، لیائو تای لای، پدر مجردی که با وجود مشکلات زندگی، سخت تلاش می‌کند تا آینده‌ای بهتر برای خود و پسرش بسازد. لیائو جی پسر 11 ساله‌ای که باهوش، کنجکاو و مشتاق یادگیری است و رویای داشتن خانه‌ای برای خود و خانواده‌اش را در سر می‌پروراند. زندگی لیائو تای لای و پسرش زمانی دگرگون می‌شود که به طور اتفاقی با صاحبخانه‌شان، “رئیس زی” ملقب به “روباه پیر”، آشنا می‌شوند. رئیس زی، سرمایه‌داری ثروتمند و باهوش، در لیائو جی بازتابی از گذشته خود را می‌بیند و تصمیم می‌گیرد او را زیر پر و بال خود بگیرد.

درباره فیلم

فیلم روباه پیر برای اولین بار در تاریخ 27 اکتبر 2023 در سی و ششمین جشنواره بین‌المللی فیلم توکیو درخشید. این رویداد، سرآغازی برای سفری پربار در دنیای سینما بود. پس از توکیو، “روباه پیر” راهی جشنواره‌های مختلف بین‌المللی شد و در هر کجا، تحسین منتقدان و تماشاگران را برانگیخت. این فیلم در این سفر پرفراز و نشیب، جوایز متعددی را نیز به خود اختصاص داد.

 در تاریخ 24 نوامبر 2023، “روباه پیر” به زادگاه خود، تایوان بازگشت و در سینماهای این کشور به نمایش درآمد. همزمان، تماشاگران در سنگاپور نیز فرصت تماشای این اثر را در سینماها پیدا کردند. اما این پایان ماجرا نبود. در ادامه، “روباه پیر” از طریق پلتفرم‌های آنلاین در دسترس مخاطبان سراسر جهان قرار گرفت و مرزهای جغرافیایی را درنوردید.

حضور در جشنواره‌های مختلف، برای “روباه پیر” دستاوردهای ارزشمندی به همراه داشت. این فیلم موفق به کسب 4 جایزه از جمله بهترین موسیقی متن، بهترین بازیگر نقش مکمل مرد، بهترین چهره‌پردازی و بهترین کارگردانی شد. همچنین، نامزد دریافت جایزه بهترین بازیگر نقش مکمل زن نیز بود.

روباه پیر اثری احساسی و پر از ظرافت است که به مادری فداکار تقدیم شده است. این فیلم، داستانی از عشق، خانواده و گذر زمان را روایت می‌کند که در قلب هر مخاطبی نفوذ می‌کند.

علاقه‌مندان به تماشای فیلم روباه پیر می‌توانند نسخه اصلی این فیلم را با زیرنویس فارسی از وبسایت ویدو دانلود و تماشا کنند.

حجم مصرفی شما عادی محاسبه می‌شود.
دانلود فیلم روباه پیر
دانلود رایگان فیلم روباه پیر

هنوز نظری ثبت نشده است.

اولین نفری باشید که نظر خود را ثبت می‌کند.

دیدگاهتان را بنویسید!

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دیدگاه داستان فیلم را اسپویل می‌کند؟