دانلود فیلم زندگی جدید New Life 2023

دانلود فیلم زندگی جدید New Life 2023 قانونی

دانلود فیلم زندگی جدید

،
N/A
85 دقیقه
دوبله فارسی
کارگردان:

داستان فیلم

فیلم "زندگی جدید" داستانی نفس‌گیر و پر از تعلیق را روایت می‌کند که در آن، شاهد تقابل دو شخصیت محوری و سرنوشت‌های منحصر به فرد آنها هستیم. در یک سوی داستان، زنی مرموز قرار دارد که به دلایل نامعلومی در حال فرار است. گذشته تاریک او سایه‌ای بر زندگی‌اش انداخته و او را به ستیز با قانون واداشته است. مصمم به رهایی از گذشته، زن تمام تلاش خود را به کار می‌گیرد تا ردی از خود به جا نگذارد و از دست ماموران قانون بگریزد. در سوی دیگر، ماموری زبده و کارکشته مامور دستگیری این زن فراری می‌شود. او که سابقه‌ای درخشان در حل پرونده‌های پیچیده دارد، مصمم است تا این بار نیز با تمام توان به دنبال مجرم بگردد و او را به دام قانون اندازد. اما در پیچ و تاب‌های داستان، مسیر زندگی این دو شخصیت به هم گره می‌خورد و قصه‌های منحصر به فرد آنها با یکدیگر در می‌آمیزد. تعقیب و گریز نفس‌گیر و طاقت‌فرسا، هر دو را به چالش می‌کشد و رازهایی ناگفته برملا می‌شود. خطر این تعقیب و گریز فاجعه‌بار خواهد بود و هر دو شخصیت را تا مرز نابودی پیش می‌برد. اما در این میان، گویی سرنوشتی پنهان آنها را به هم پیوند داده و هر دو در جستجوی رستگاری و یافتن هویت واقعی خود هستند.

درباره فیلم

فیلم زندگی جدید در ژانر وحشت و هیجان انگیز به کارگردانی جان راسمن محصول کشور آمریکا و در سال 2023 ساخته شده است. در این فیلم بازیگرانی همچون سونیا والگر، تونی آمندولا، هیلی ارین و نیک جورج به هنرمندی پرداخته‌اند.

فیلم زندگی جدید در ژانر وحشت و هیجان انگیز به کارگردانی جان راسمن محصول کشور آمریکا و در سال 2023 ساخته شده است.

در این فیلم بازیگرانی همچون سونیا والگر، تونی آمندولا، هیلی ارین و نیک جورج به هنرمندی پرداخته‌اند.

داستان فیلم زندگی جدید

فیلم “زندگی جدید” داستانی نفس‌گیر و پر از تعلیق را روایت می‌کند که در آن، شاهد تقابل دو شخصیت محوری و سرنوشت‌های منحصر به فرد آنها هستیم. در یک سوی داستان، زنی مرموز قرار دارد که به دلایل نامعلومی در حال فرار است. گذشته تاریک او سایه‌ای بر زندگی‌اش انداخته و او را به ستیز با قانون واداشته است. مصمم به رهایی از گذشته، زن تمام تلاش خود را به کار می‌گیرد تا ردی از خود به جا نگذارد و از دست ماموران قانون بگریزد. در سوی دیگر، ماموری زبده و کارکشته مامور دستگیری این زن فراری می‌شود. او که سابقه‌ای درخشان در حل پرونده‌های پیچیده دارد، مصمم است تا این بار نیز با تمام توان به دنبال مجرم بگردد و او را به دام قانون اندازد.

اما در پیچ و تاب‌های داستان، مسیر زندگی این دو شخصیت به هم گره می‌خورد و قصه‌های منحصر به فرد آنها با یکدیگر در می‌آمیزد. تعقیب و گریز نفس‌گیر و طاقت‌فرسا، هر دو را به چالش می‌کشد و رازهایی ناگفته برملا می‌شود. خطر این تعقیب و گریز فاجعه‌بار خواهد بود و هر دو شخصیت را تا مرز نابودی پیش می‌برد. اما در این میان، گویی سرنوشتی پنهان آنها را به هم پیوند داده و هر دو در جستجوی رستگاری و یافتن هویت واقعی خود هستند.

درباره فیلم

این فیلم توسط دو کمپانی American Storyworks و Great Lakes Vacuum Supplies Unlimited تولید شده است.

فیلم زندگی جدید با فضایی تاریک، رازآلود و علمی تخیلی، داستانی جذاب و پر از هیجان را به تصویر می‌کشد. این فیلم علاوه بر داستان مهیج و پرکشش، از بازی‌های درخشان بازیگران، کارگردانی قوی و جلوه‌های ویژه چشم‌نواز نیز بهره می‌برد. فیلم زندگی جدید در جشنواره‌های بین‌المللی متعددی به نمایش درآمد و مورد استقبال منتقدان قرار گرفت. این فیلم موفق به کسب جایزه بهترین کارگردانی از جشنواره Heartland International Film Festival شد.پ “زندگی جدید” در حال حاضر در سرویس استریم آمازون پرایم در دسترس است.

  • جوایز: 1 برد
  • زبان: N/A
  • نویسنده: John Rosman
حجم مصرفی شما عادی محاسبه می‌شود.

هنوز نظری ثبت نشده است.

اولین نفری باشید که نظر خود را ثبت می‌کند.

دیدگاهتان را بنویسید!

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دیدگاه داستان فیلم را اسپویل می‌کند؟