دانلود انیمیشن هیولاها در محل کار Monsters at Work 2021

دانلود انیمیشن هیولاها در محل کار Monsters at Work 2021 قانونی

دانلود انیمیشن هیولاها در محل کار

، ،
TV-G
N/A
دارای زیرنویس فارسی

داستان سریال

داستان هیولاها در محل کار، شش ماه بعد از اتفاقات پایانی فیلم کارخانه هیولاها روایت می‌شود. جایی که مایک و سالی، دو هیولای دوست‌داشتنی، کشف بزرگ و شگفت‌انگیزی می‌کنند: خنده کودکان ده برابر انرژی بیشتری نسبت به جیغ و فریاد آنها از شدت وحشت ایجاد می‌کند! این کشف، دنیای هیولاها را به طور کامل دگرگون می‌کند. کارخانه هیولاها که پیش از این وظیفه‌اش ترساندن کودکان بود، حالا به دنبال راه‌هایی برای خنداندن آنها می‌رود. مایک و سالی به همراه دیگر هیولاها، چالش‌های جدیدی را پیش رو دارند. آنها باید یاد بگیرند که چگونه کودکان را بخندانند و در عین حال، از خطرات و مشکلات دنیای انسان‌ها جان سالم به در ببرند.

درباره سریال

سریال هیولاها در محل کار در ژانر انیمیشن و ماجراجویی به کارگردانی استیفان جی اندرسون و راب گیبز و کیت گود محصول کشور آمریکا در سال 2021 ساخته شده است. در این سریال بازیگرانی همچون بانی هانت، گابریل ایگلسیاس، میندی کالینگ، لوکاس نف، آیشا تایلر، هنری وینکلر و بن فلدمن به هنرمندی پرداخته‌اند.

سریال هیولاها در محل کار در ژانر انیمیشن و ماجراجویی به کارگردانی استیفان جی اندرسون و راب گیبز و کیت گود محصول کشور آمریکا در سال 2021 ساخته شده است.
در این سریال بازیگرانی همچون بانی هانت، گابریل ایگلسیاس، میندی کالینگ، لوکاس نف، آیشا تایلر، هنری وینکلر و بن فلدمن به هنرمندی پرداخته‌اند.

داستان انیمیشن هیولاها در محل کار

داستان هیولاها در محل کار، شش ماه بعد از اتفاقات پایانی فیلم کارخانه هیولاها روایت می‌شود. جایی که مایک و سالی، دو هیولای دوست‌داشتنی، کشف بزرگ و شگفت‌انگیزی می‌کنند: خنده کودکان ده برابر انرژی بیشتری نسبت به جیغ و فریاد آنها از شدت وحشت ایجاد می‌کند!

این کشف، دنیای هیولاها را به طور کامل دگرگون می‌کند. کارخانه هیولاها که پیش از این وظیفه‌اش ترساندن کودکان بود، حالا به دنبال راه‌هایی برای خنداندن آنها می‌رود. مایک و سالی به همراه دیگر هیولاها، چالش‌های جدیدی را پیش رو دارند. آنها باید یاد بگیرند که چگونه کودکان را بخندانند و در عین حال، از خطرات و مشکلات دنیای انسان‌ها جان سالم به در ببرند.

با کشف قدرت خنده، هیولاها شغل خود را در کارخانه هیولاها رها می‌کنند و به دنبال راه‌هایی برای خنداندن کودکان می‌روند.  هیولاها در این مسیر با چالش‌های جدیدی روبرو می‌شوند. آنها باید یاد بگیرند که چگونه کودکان را بخندانند و در عین حال، از خطرات و مشکلات مختلفی که در دنیای انسان‌ها وجود دارد، جان سالم به در ببرند. در این انیمیشن، شاهد شکل‌گیری دوستی‌ها و روابط جدیدی بین هیولاها و انسان‌ها خواهیم بود. این روابط به آنها کمک می‌کند تا یکدیگر را بهتر بشناسند و از یکدیگر چیزهای زیادی یاد بگیرند.  هیولاها در محل کار پر از لحظات طنز و خنده‌دار است که تماشای آن را برای کودکان و بزرگسالان جذاب و لذت‌بخش می‌کند.

  • جوایز: 1 برد و 2 نامزدی
  • زبان: انگلیسی
  • نویسنده: Bobs Gannaway
حجم مصرفی شما عادی محاسبه می‌شود.

هنوز نظری ثبت نشده است.

اولین نفری باشید که نظر خود را ثبت می‌کند.

دیدگاهتان را بنویسید!

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دیدگاه داستان فیلم را اسپویل می‌کند؟