دانلود فیلم آبی روشن

دانلود فیلم آبی روشن قانونی

دانلود فیلم آبی روشن

،
N/A
N/A
کارگردان:

داستان فیلم

در دل شهری کویری، معدن‌داری معتمد به نام حاج یونس، گوهری نفیس کشف می‌کند؛ فیروزه‌ای که نمادی از ایمان و باورهای عمیق اوست. اما این گنجینه بی‌نظیر، به طرز معماگونه‌ای به سرقت می‌رود و زندگی آرام حاج یونس را دگرگون می‌کند. سرقت فیروزه، دریچه‌ای به سوی گذشته حاج یونس می‌گشاید و او را با چالش‌های درونی و بیرونی متعددی روبرو می‌کند. رازهایی ناگفته، اشتباهات گذشته و تردیدهایی در ایمان، حاج یونس را در مسیری پرفراز و نشیب قرار می‌دهند. در این میان، "آبی روشن" به واکاوی مفاهیمی عمیق همچون روابط انسانی، اعتقادات دینی و مسائل اجتماعی می‌پردازد. روابط پیچیده بین شخصیت‌ها، چالش‌های حفظ ایمان در دنیای مدرن و تضاد سنت و مدرنیته، از جمله مضامینی هستند که در تار و پود داستان تنیده شده‌اند. حاج یونس در سفری پرمخاطره برای یافتن فیروزه گمشده، به دنبال رستگاری و یافتن هویت واقعی خود نیز می‌گردد. او در این مسیر با افراد مختلفی روبرو می‌شود که هر کدام نقشی در سرنوشت او ایفا می‌کنند و درس‌هایی ارزشمند به او می‌آموزند.

درباره فیلم

فیلم آبی روشن در ژانر درام، اجتماعی و خانوادگی به کارگردانی بابک خواجه‌پاشا و با نویسندگی امیر ابیلی و داوود گنجوی محصول کشور ایران در سال 1402 است. مهران احمدی، مهران غفوریان، سارا حاتمی، مرتضی امینی‌تبار، روح‌الله زمانی، علی‌اکبر اصانلو، کاظم هژیرآزاد و… از بازیگرانی هستند که در فیلم آبی روشن به هنرمندی پرداخته اند.

فیلم آبی روشن در ژانر درام، اجتماعی و خانوادگی به کارگردانی بابک خواجه‌پاشا و با نویسندگی امیر ابیلی و داوود گنجوی محصول کشور ایران در سال 1402 است.

مهران احمدی، مهران غفوریان، سارا حاتمی، مرتضی امینی‌تبار، روح‌الله زمانی، علی‌اکبر اصانلو، کاظم هژیرآزاد و… از بازیگرانی هستند که در فیلم آبی روشن به هنرمندی پرداخته اند.

داستان فیلم آبی روشن

در دل شهری کویری، معدن‌داری معتمد به نام حاج یونس، گوهری نفیس کشف می‌کند؛ فیروزه‌ای که نمادی از ایمان و باورهای عمیق اوست. اما این گنجینه بی‌نظیر، به طرز معماگونه‌ای به سرقت می‌رود و زندگی آرام حاج یونس را دگرگون می‌کند. سرقت فیروزه، دریچه‌ای به سوی گذشته حاج یونس می‌گشاید و او را با چالش‌های درونی و بیرونی متعددی روبرو می‌کند. رازهایی ناگفته، اشتباهات گذشته و تردیدهایی در ایمان، حاج یونس را در مسیری پرفراز و نشیب قرار می‌دهند. در این میان، “آبی روشن” به واکاوی مفاهیمی عمیق همچون روابط انسانی، اعتقادات دینی و مسائل اجتماعی می‌پردازد. روابط پیچیده بین شخصیت‌ها، چالش‌های حفظ ایمان در دنیای مدرن و تضاد سنت و مدرنیته، از جمله مضامینی هستند که در تار و پود داستان تنیده شده‌اند. حاج یونس در سفری پرمخاطره برای یافتن فیروزه گمشده، به دنبال رستگاری و یافتن هویت واقعی خود نیز می‌گردد. او در این مسیر با افراد مختلفی روبرو می‌شود که هر کدام نقشی در سرنوشت او ایفا می‌کنند و درس‌هایی ارزشمند به او می‌آموزند.

درباره فیلم

فیلم آبی روشن، دومین ساخته سینمایی بابک خواجه‌‌پاشا، در چهل و دومین جشنواره فیلم فجر رونمایی می‌شود. این فیلم که محصول مشترک سازمان هنری رسانه‌ای اوج و بنیاد سینمایی فارابی است، در ژانر اجتماعی روایتگر داستانی در شهر تبریز است.

خواجه‌‌پاشا که دو سال متوالی در جشنواره فجر حضور دارد، این بار با “آبی روشن” به سراغ مضامین اجتماعی و دغدغه‌های مردم در شهر تبریز رفته است.

مهران احمدی در این فیلم نقش مردی را بر عهده دارد که با چالش‌ها و مشکلات متعددی در زندگی خود روبرو می‌شود. داستان فیلم در فضایی واقع‌گرایانه و با رویکردی انسانی به تصویر کشیده می‌شود و مخاطبان را به سفری در اعماق جامعه و زندگی مردم در تبریز می‌برد.

بابک خواجه‌‌پاشا، کارگردان فیلم تحسین‌شده “در آغوش درخت”، چهره‌ای شناخته‌شده در عرصه سینما و تلویزیون است. او سابقه‌ای درخشان در زمینه‌های مختلف سینمایی از جمله کارگردانی، بازیگری و دستیاری کارگردان دارد.

در کارنامه کارگردانی خواجه‌‌پاشا، می‌توان به ساخت چند سریال برای صداوسیمای شبکه استانی آذربایجان غربی اشاره کرد. او همچنین با کارگردانی فیلم “در آغوش درخت” در اولین تجربه سینمایی خود، خوش درخشید و این فیلم را به چهل و یکمین جشنواره فیلم فجر راهی کرد.

علاوه بر کارگردانی، خواجه‌‌پاشا در عرصه بازیگری نیز فعالیت داشته است. حضور او در فیلم‌هایی مانند “خورشید”، “قصر شیرین” و “عاشورا”، نشان از توانایی او در این زمینه دارد. تجربه دستیاری کارگردان فیلم “محمد” به کارگردانی مجید مجیدی نیز در کارنامه پربار خواجه‌‌پاشا دیده می‌شود.

شما می‌توانید پس از انتشار نسخه قانونی فیلم “در آغوش درخت”، آن را با بالاترین کیفیت از وبسایت ویدو دانلود و تماشا کنید.

  • جوایز: 3 نامزدی
  • زبان: فارسی
حجم مصرفی شما عادی محاسبه می‌شود.

هنوز نظری ثبت نشده است.

اولین نفری باشید که نظر خود را ثبت می‌کند.

دیدگاهتان را بنویسید!

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دیدگاه داستان فیلم را اسپویل می‌کند؟